“Біле-чорне” опис серій

Б

Біле-чорне” опис серій серіалу 2017 року про слідчого Вероніці, яка буде змушена знайти вбивцю свого чоловіка.

“Біле-чорне” опис серій

1 серія “Біле-чорне” опис

Гліб Проскурін – успішний підприємець. Його сім’я – дружина Лера і донька від першого шлюбу Маша. Вероніка – слідчий з особливо важливих справ. Її чоловік Костя – фахівець в області IT-технологій.

У їхній родині панує гармонія, яку порушують лише періодичні нагадування Кості про те, що їм пора заводити дітей. Вранці Ніка і Костя говорять за сніданком про майбутню відпустку. Костя задумливий. Гліб говорить зі своїм фінансовим директором Аліною.

2 серія “Біле-чорне” опис

Сергій підвозить Ніку додому. Вона каже, що не може повірити, що у Кості був роман. Гліб повідомляє дочці про смерть Лери. Маша холодно приймає звістку про смерть мачухи. Ніка просить відпустку на кілька днів. На поминках Лери в дорогому ресторані Гліб стримано-холодний. Він каже, що не розуміє причин зради Лери.

3 серія “Біле-чорне” опис

Гліб запрошує Ніку в ресторан. Там він пропонує об’єднати зусилля в розслідуванні. Вона дає згоду на їх тимчасовий союз. Дізнавшись про цю зустріч, Сергій попереджає Ніку – вона не повинна зв’язуватися з Глібом.

Ніка відмовляється слухати поради Сергія. Гліб привозить Ніку до себе додому, щоб познайомити зі своєю дочкою. Гліб знайомить Ніку з Машею і йде до себе в кабінет зробити діловий дзвінок.

4 серія “Біле-чорне” опис

Ніка вважає, що вбивство Кості і Лери могло бути пов’язано з проблемами в тому місці, де він підробляв. Сергій же вважає, що доводи Ніки умоглядні. Ніка вирішує, що їй доведеться вести неофіційне розслідування.

На зустрічі в кафе один з колег Кості розповідає Ніці, що Костя допомагав налагодити комп’ютерну систему кредитного відділу одного банку, назви якого він не знає. Сергій категорично відмовляється допомагати Ніці. Однак вона сама робить запит про деталізацію переговорів Кості.

5 серія “Біле-чорне” опис

Знаходять тіло жінки (банківського працівника), яка рік тому зізналася в пограбуванні банківських рахунків, але їй вдалося втекти. Нещодавно у неї помер син, хворий на рак, якого вона покинула після пограбування. Жінка повернулася, щоб розібратися з цим злочинцем – директором банківського відділення. Саме він умовив жінку взяти на себе провину в обмін на фінансування лікування її дитини.

6 серія “Біле-чорне” опис

На опікунство над Кариною починає претендувати рідна тітка з кримінальним минулим. Вона написала заяву в поліцію про викрадення Карини Зоріної. До агентів звертається Василиса Корнійчук з Кагарлика.

Її колишнього чоловіка, засудженого за педофелію, знайшли мертвим прямо на вулиці. В ході слідства агенти з’ясовують, що Петро Корнійчук відсидів дев’ять років за злочин, якого не скоював: його засудили за зґвалтування і вбивство малолітньої дитини.

7 серія “Біле-чорне” опис

Ніка розповідає Сергію, як знайшла сестру Кості вбитої. З’являється чоловік сестри Кості. Він вимагає, щоб Ніка пішла. В управлінні Ніка говорить з Сергієм про те, що мало місце умисне і, швидше за все, замовне вбивство. Ніка вивчає оточення Гліба. У цей вечір Ніка допізна затримується в будинку Гліба. Маша приходить додому п’яною, їй стає погано. Вона при Глібу повідомляє, що батько знав про те, що у його дружини був коханець.

8 серія “Біле-чорне” опис

Ніка починає приймати залицяння Сергія. Начальник служби безпеки доповідає, що лікар Аліни підтвердив її вагітність. Гліб без емоцій повідомляє Аліні, що змушений погодитися на шлюб з нею.

Весілля Гліба і Аліни проходить в ресторані у вузькому колі партнерів і друзів Гліба. Ніка бере з собою Сергія. Гліб і Аліна після весілля приїжджають додому до Гліба. Будинок виявляється замкненим зсередини. Сергій і Ніка після весілля їдуть додому до Сергія.

9 серія “Біле-чорне” опис

Денис відкриває задні двері машини і витягує Гліба. Водій Гліба, стоячи біля машини викликає «швидку допомогу». Денис виявляє, що Гліб живий. Ніка розповідає Сергію, як стався замах.

Гліба оперують. Хірург каже, що операція пройшла в цілому успішно – кулі видалені. Але стан Гліба залишається критичним. Надій на його одужання майже немає. Маша вражена тим, що сталося. Ніка піклується про неї.

10 серія “Біле-чорне” опис

Лікар дзвонить Маші, щоб сказати, що Гліб прийшов в себе. Маша і Ніка поспішають до лікарні. Глібу вдається вибратися. Залишившись один на один з Глібом, Ніка дякує йому за те, що він врятував їй життя.

Між ними пробігає іскра. Ніка розповідає Глібу, як вели себе його близькі в критичні години і дні. Вона вперше чітко відчуває, що любить Гліба. Гліба за його наполяганням виписують з лікарні, хоча він ще слабкий.

11 серія “Біле-чорне” опис

Сергій розмовляє з Глібом. Гліб запевняє, Хлєбніков був убитий буквально перед його приходом. Судмедексперт встановлює, що це не могло бути самогубством. Сергій каже, що Гліб цілком міг бути вбивцею Хлєбнікова.

Ніка вказує на те, що запасі двері в будинок Хлєбнікова, що ведуть через гараж, були відкриті. Убивця міг проникнути в будинок і через неї. Відеокамери не працюють, виведені з ладу лазером. На столі в будинку Гліба Ніка бачить щоденник Хлєбнікова. Вона дзвонить в управління, відчуває себе зрадницею. Гліб незворушно каже, що чув її розмову.

12 серія “Біле-чорне” опис

На наступний день ввечері Гліб перехоплює Ніку у роботи. Гліб запевняє Ніку, що Маша збрехала. Гліб ще раз пропонує Ніці подарунок. Вона відмовляється. Гліб кидає кільце в воду. Маша приїжджає до Ніки, приносить свої вибачення за сцену в ресторані і, явно через силу, запрошує її на вернісаж – у себе в будинку вона влаштовує виставку своїх робіт. Ніка намагається відмовлятися, але Маша наполягає. Ніці це здається підозрілим.

13 серія “Біле-чорне” опис

Ніка починає збирати відомості про знайомства Маші. У Гліба починаються проблеми в бізнесі. Гліб розповідає Ніці, що Маша поїхала до подруги, і він болісно переживає віддалення Маші від нього. Гліб влаштовує Ніці романтичну вечерю – сам готує її. Вони стають близькі. Вранці Ніка стикається з Машею. Та в сказі йде з дому. Маша зустрічається з Денисом і зі злістю говорить, що знає про вбивство Лери набагато більше, ніж розповідає.

14 серія “Біле-чорне” опис

Ніка і Сергій вриваються в будинок, де утримують Машу. Людина, який охороняв її виявляється убитий Сергієм. «Швидка» відвезла Машу. Ніка отримує дзвінок про те, що на Гліба скоєно напад. Він відбувся легким струсом мозку.

У лікарні Маша розповідає про те, як невідомі захопили її на вулиці, сунули в машину, привезли в будинок, тримали впроголодь. Повторний огляд місця події призводить до приголомшуючого результату – судячи по слідах перебування, розповідь Маші абсолютно не відповідає дійсності.

15 серія “Біле-чорне” опис

Ніка в паніці. Сергій нарешті розуміє, в чому справа. Після коливань Ніка вирішує нічого не говорити Глібу про свою вагітність. Крок за кроком Денис реалізовують запропонований ним Глібу план. Кедров береться судом під арешт.

Начальник служби безпеки повідомляє Глібу, що хтось робить спроби злому комп’ютерну систему банку Гліба. Звинувачення проти Кедрова руйнуються відразу, коли з’ясовується, що у нього є алібі на ті три дні, коли була викрадена Маша. Маша заявляє, що вона просто помилилася.

16 серія “Біле-чорне” опис

Ніка вражена. Вона розповідає все Сергію. Начальника служби безпеки Гліба викликають на допит. Він зізнається в тому, що дійсно вилучив з місця вбивства доказ проти Гліба. Сергій встановлює за Глібом приховане зовнішнє спостереження. Вадим приїжджає, щоб спробувати порозумітися з батьком. Але Гліб виганяє його з дому. Денис дає зрозуміти Ніцы, що боїться Гліба. Ніка вивчає документи по справі Гліба.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар