«Картковий будинок» серіал

К

«Картковий будинок» (англ. House of Cards) — американський політикодраматичний телесеріал, розроблений та спродюсований Боу Віллімоном. Серіал є адаптацією мінісеріалу BBC з такою ж назвою, який базується на романі Майкла Добса. Перший сезон дебютував 1 лютого 2013.  «Картковий будинок» був продовжений на четвертий сезон, який вийде у 2016 році.

«Картковий будинок» скільки серій 

Поки в серіалі 39 серій (3 сезони, в кожному 13 серій)

“Картковий будинок” опис

Френціс «Френк» Андервуд (Кевін Спейсі) є амбітним конгресменом від демократів та «головою фракції більшості у парламенті» Палати представників США. Після його допомоги в забезпеченні виборів президенту Геррету Вокеру (Майкл Гілл), Андервуд дізнається від голови апарату Білого дому Лінди Васкес (Сакіна Джеффрі), що існуючі угоди про його призначення державним секретарем не будуть виконані. Розлючений зрадою Уолкера, Андервуд та його дружина активіст-еколог Клер (Робін Райт), починають затяжну політичну війну проти Вокера. Незабаром у цю війну втягуються конгресмен Пітер Руссо (Корі Столл) та молода амбітна політична репортерка газети Вашингтон Геральд Зої Барнс (Кейт Мара).

12 квітня 2015 року Netflix продовжив «Картковий будинок» на четвертий сезон, який вийде у 2016 році.

“Картковий будинок” актори

  • Кевін СпейсіФренсіс Дж. «Френк» Андервуд, конгресмен, демократ від 5-го виборчого округу Південної Кароліни, віце-президент Сполучених Штатів у другому сезоні і 46-й президент Сполучених Штатів Америки в заключному епізоді другого сезону. Абсолютно безжалісний і підступний політик, він переслідує тільки свої власні політичні цілі і маніпулює всіма оточуючими, щоб отримати авторитет і владу. Андервуд часто руйнує четверту стіну, звертаючись через екран прямо до глядача.
  • Робін РайтКлер Андервуд, дружина Френка. Часто долучається до політичних інтриг чоловіка в якості помічника. Вона, так як і Френк, владолюбна, у вчинках керується холодним розумом.
  • Кейт МараЗоі Барнс, журналістка газети «The Washington Herald» (пізніше видання «Slugline»)
  • Корі СтоллПітер Руссо, конгресмен, друг Френка, алко- та наркозалежний.
  • Майкл КелліДаг Стампер, помічник конгресмена
  • Сакіна ДжефріЛінда Васкес, голова адміністрації Білого дому
  • Крістен КонноліКрістіна Галлагер, співробітник адміністрації Конгресса США, коханка Пітера Руссо
  • Констанс ЦіммерЖанін Скорскі, журналістка газети «The Washington Herald» (пізніше видання «Slugline»)

Бюджет

За повідомленням американських ЗМІ, бюджет двох сезонів Карткового будинку склав понад 100 мільйонів доларів США.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар