Скільки серій в серіалі «Фатмагюль»

Фатмагюль

Скільки всього серій в серіалі «У чому вина Фатмагуль» цікавить багатьох.

Скільки серій в серіалі «Фатмагюль»

У серіалі «У чому вина Фатмагюль? (Без вини винувата)» всього 80 серій.

У першому сезоні серіалу – 39 серій. У другому сезоні серіалу «У чому вина Фатмагюль» – 41 серія.

Серії цієї драми за тривалістю досить довгі, в середньому 90 хвилин, втім як у всіх турецьких телесеріалах.

Актори «Без вини винувата»Берен СаатЕнгін АкюрекФират Челік, Мурат Далтабан, Бугра ГюльсойКаан Ташанер, Деніз Тюркан, Седа Гувен, Есра Дерманджиоглу, Енгін Озтюрк.
У серіалі «У чому вина Фатмагюль» знялися найпопулярніші турецькі актори.

«У чому вина Фатмагюль» опис серіалу

Головна героїня серіалу — звичайна сільська дівчина з бідної родини. Фатмагюль чекає весілля зі своїм коханим Мустафою, але одного дня її життя різко змінюється. Провівши Мустафу в чергове плавання, Фатмагюль сама пізно повертається додому і стає жертвою ґвалтівників.

Оскільки троє з них синки місцевих багатіїв, відповідальність за скоєне доводиться нести четвертому – такому ж, як і Фатмагюль, бідному юнакові, який на справді і пальцем не чіпав дівчини тієї страшної ночі.

За турецькими законами, якщо один з ґвалтівників одружиться зі своєю жертвою, то звинувачення знімається. Тож бідному юнакові доводиться одружитися з Фатмагюль, щоб прикрити своїх багатеньких друзів. Для дівчини життя стає справжньою каторгою. Коханий покинув її, рідні також відвернулися. Фатмагюль доводиться жити зі своїм катівником і її душевні рани щемлять більше від тілесних.

Їх нове життя починається з ненависті один до одного. Насильники поглумилися не тільки над тілом, а й над долею дівчини. Фатмагюль стає полонянкою Керима, вона змушена жити із заплямованою честю.

Однак час все розставить по своїх місцях, винні відповідатимуть за свій злочин, а життя Фатмагюль і молодої людини, почне повільно виправлятися — але, всьому свій час, їм доведеться через багато пройти, щоб досягти бажаного спокою і щастя.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар