“Сміх і гріх” опис серій

Сміх і гріх” опис серій серіалу 2011

1, 2 серія “Сміх і гріх” опис

Жителі села Холохолінкі готуються до випускного вечора. У класі всього п’ять учнів: Лена, Наташа, Віра, Вася і Льоша. Вітчим Олени, Борис, краде гроші, призначені для випускного вечора, провокуючи учнів пуститися в погоню. Льоша, що страждає від нерозділеного кохання до Наташі, проводить ніч з Вірою. Лена їде в місто на навчання, Наташа відправляється разом з нею і влаштовується в модельне агентство. Віра повідомляє Льоші, що вона вагітна. Наташа торгує насінням у магазина Федора, знайомого Васі, який часто потрапляє в неприємності і заборгував велику суму.

3, 4 серія “Сміх і гріх” опис

Федору і його супутниці Тані погрожують розправою, якщо Федір не поверне борг. Леша, намагаючись справити враження на Наташу, просить знайомого бізнесмена Павла Сергійовича підіграти йому і влаштувати їм побачення в ресторані. Федір просить Олену прикинутися його донькою для того, щоб випросити грошей у колишнього знайомого, Сергія, який одружений на дуже багатій жінці, Клавдії.

5, 6 серія “Сміх і гріх” опис

Дізнавшись, що Наташа у великому боргу, Льоша вирішується скоїти ще одну крадіжку заради коханої. Лена дізнається, що Федір насправді є її батьком. Льоша попадається на крадіжці в будинку Клавдії і укладає з нею угоду: він залишиться з нею до її від’їзду, а вона заплатить йому всю суму для визволення Наташі. Віра розуміє, що вагітна від Льоші, але каже мамі, що батько дитини – Вася.

7, 8 серія “Сміх і гріх” опис

Вася вирішує одружитися на Вірі. Павло Сергійович доглядає за Наташею. Лена запрошує Федора пожити у себе, в надії, що той залишиться. Батько Наташі дізнається, що його дочка потрапила в неприємності і відправляється на її пошуки. Наташа зізнається батькові, що кохає Павла Сергійовича. Клавдія розв’язує війну проти Павла Сергійовича. Він змушений тікати разом з Наташею. Сергій просить Льошу отруїти Клавдію, але Льоша передумує в останню секунду. Федір хоче залишитися з Оленою і Ларисою, але розуміє, що любить Таню. Павло Сергійович кидає Наташу, розуміючи, що разом їм не сховатися. Вася і Віра святкують весілля.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар