“Шлюб за заповітом. Танці на вугіллі” серіал

Ш

Шлюб за заповітом-3. Танці на вугіллі – продовження розповіді про життя Сандри Сеймур.

“Шлюб за заповітом 3 ” скільки серій – в останній частині 9 серій

“Шлюб за заповітом 3 ” актори

Актори: Тетяна Арнтгольц, Анатолій Білий, Павло Делонг, Неллі Пшоняна, Андрій Фінягін, Галина Петрова, Аліка Котова, Денис Яковлєв, Едуард Флеров, Давид Бродський, Сейдулла Молдаханов, Михайло Слесарев, Дмитро Журавльов, Анастасія Безбородова, Тимур Бадалбейлі, Сергій Петров ( II), Сергій Тезов, Петро Янданов, Тетяна Веселкіна, Катерина Сахарова, Валерій Шалавін, Дмитро Титов, Анастасія Міляєва, Олександр Андрієнко

“Шлюб за заповітом 3 ” опис

“Шлюб за заповітом 3 ” опис серій

Минув рік. Після низки бурхливих сварок і примирень Сандра розлучається з Костею Суворіним. Джеймс дізнається про це і намагається повернути колишню дружину – він як і раніше в неї закоханий. Джеймс пропонує Сандрі очолити російську філію Корпорації.

Сандра знайомиться з відомим геологорозвідників Іллею Ковальовим. Ілля починає доглядати за Сандрою. Але між ними відбувається сварка – Сандра помилково вирішує, що Ілля одружений. Сандра з головою поринає в роботу, готується до майбутнього тендеру в Наронзі.

Яке ж її здивування, коли вона зустрічає в Наронзіі Іллю! З’ясовується, що Ілля тепер працює на конкурента Джеймса Харпера за тендером – Асада Навруллу, займається пошуком багатого родовища нафти.

Асад Наврулла вирішує усунути сильного суперника – Харпера – з конкурсу. Скориставшись закоханістю Джеймса в Сандру, він підлаштовує помилкове побачення, де Харпер побачив свою кохану в обіймах Іллі Ковальова. У відчаї Джеймс тікає з готелю і напивається в найближчому барі до несвідомого стану. Вранці він приходить у себе в дешевому мотелі. Поруч з ним лежить мертва повія, а на столику розсипані наркотики. Підоспіла поліція арештовує Джеймса. Його звинувачують у вбивстві, а також у зберіганні та вживанні наркотиків. У Наронге покарання за це – смертна кара.

Єдина людина, яка не вірить у винність Джеймса – це Сандра. Вона починає своє власне розслідування, в якому їй допомагає Ілля …

“Шлюб за заповітом 3 ” інформація

Режисер: Микола Борц
Сценарист: Ольга Гурова
Оператор: Віктор Макаров (III)
Композитор: Олексій Зубарєв (II)
Художники: Микола Терехов, Ангеліна Терехова
Продюсер: Ольга Манеева
Виробництво: Арт Лайн
Рік: 2013
Cерій: 9
Жанр: мелодрама, пригоди

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар