“Школа проживання” фільм

Ш

“Школа проживання” актори

У ролях: Ольга Павловець, Олександр Макогон, Максим Коновалов, Олеся Пухова, Олена Акульонок, Прохор Пашков, Валерій Кащеєв, Микола Кучіц, Маргарита Удовенко, Максим Попов, Євген Івкович, В’ячеслав Павлють, Аркадій Сааков.

“Школа проживання” опис

З далекого Новосибірська в Підмосков’я приїжджає молодий вчений-фізик Олексій Муромцев. Настрій у нього судовий – Олексія чекає робота в дослідницькому центрі в Дубні і нова квартира в підмосковному селищі. Однак з’ясувалося, що молодий вчений став жертвою непорозуміння – його квартира була продана двічі, і у неї вже є господар, а, точніше, господиня – чарівна молода жінка!

У медсестри селищної лікарні Валі Григор’євої на руках були точно такі ж документи, як у Олексія. Бажаючи врятувати свою житлоплощу, за допомогою сусідів Валя виставила Олексія на вулицю. Він у відповідь подав заяву в міліцію. Валентина найняла адвоката… Так почалася між ними квартирна «війна».

Але, як відомо, від ненависті до любові – один крок. Поступово Валя зрозуміла, що Олексій – не агресор, а така ж жертва помилки, як і вона. А Олексію мила, тендітна жінка з сильним характером відразу запала в душу. І непримиренне протистояння у обох стрімко стало переростати в симпатію, а, потім, і кохання…

“Школа проживання” інформація

Режисер: Олександр Кананович
Сценаристи: Юлія Панкосьянова, Вікторія Євсєєва, Андрій Бережанський
Оператор: Магомед Халухаев
Композитор: Ігор Щербаков
Художник: Ігор Хруцький
Продюсери: Олександр Кушаев, Ірина Смирнова, Володимир Ігнатьєв
Виробництво: Медіапрофспілка на замовлення компанії “Російське”
Рік: 2010
Cерій: 4

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар