“Турецький транзит” серіал

Т

Турецький транзит — серіал знятий по мотивам однойменного роману Володимира Гринькова.

«Турецький транзит» скільки серій — в серіалі всього 8 серій.

«Турецький транзит» актори

У ролях: Яніна Студиліна, Борис Щербаков, Володимир Жеребцов, Олександр Лобанов, Ельдар Лебедєв, Олена Дудіна, Лариса Шахворостова, Тимур Бадалбейлі, Лариса Кадочнікова

«Турецький транзит» опис

Наташа Тимофєєва і Рита Звонарьова схожі як дві краплі води, однак долі у них абсолютно різні. Рита виросла у Москві в родині батька-мільйонера Павла Звонарьова і отримала блискучу освіту. Наташа ж багато років прожила в злиднях у маленькому провінційному містечку. Мрія про красиве життя привела її на злочинний шлях. Дивний збіг обставин назавжди перевертає життя дівчат – одного разу вони опиняються в Туреччині і випадково міняються долями.

У Стамбулі Наташа Тимофєєва разом із подільником Рустамом грабує місцевого бізнесмена. Їй вдається втекти разом з усіма грошима, залишивши “компаньйонів” ні з чим. Бандити Рустама починають шукати Наташу по всій Туреччині. У цей же час Рита Звонарьова відправляється на екскурсію до турецького міста Кайє. Випадково оступившись, вона ударяється головою. Її доправляють у лікарню, де з’ясовується, що вона втратила пам’ять. Прийнявши Риту за Наташу, Рустам вимагає повернути йому борг. Нещасній дівчині вдається втекти. Але становище катастрофічне: у неї немає ані грошей, ані документів, її переслідують бандити, а на додачу – вона навіть не пам’ятаєсвоє ім’я. Так Рита залишається зовсім одна в суворій східній країні, де знайдеться чимало охочих скористатися нещастям вродливої дівчини. І тепер, щоб вижити, їй доведеться або змиритися зі своєю долею і прийняти нав’язані правила, або навчитися відстоювати своє право бути вільною. Наташа ж, дізнавшись про двійника, вирішує втілити свою давню мрію і їде до Москви, щоб посісти місце Рити.

«Турецький транзит» інформація про кіно

Режисер: Мурад Алієв

Сценаристи: Олена Щербиновська, Тетяна Кабзиста

Оператор: Григорій Бєлєнький

Композитор: Володимир Купцов

Художник: Валерій Горьков

Продюсери: Павло Корчагін, Фелікс Клейман

Виробництво: Студія «2В» на замовлення телеканалу «Росія»

Рік: 2014

Прем’єра: 11 березня 2014 (Росія-1)

Cерій: 8

Жанр: кримінальний фільм, мелодрама, екранізація

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар