«Фізрук 2″ опис серій

Ф

Серіал «Фізрук» зміст серій другого сезону ви можете прочитати в цій статті.

«Фізрук» опис серій 2 сезон

21 серія «Фізрук» опис

Після невдач першого сезону Фома опустив руки і пішов у запій. Несподівано до нього приїжджає Діма, його племінник з Батайска, який завжди захоплювався дядьком Хомою. Віра Діми в дядька змушує Хому задуматися і почати виправляти помилки минулого.

22 серія «Фізрук» опис

Тепер Фома змушений працювати на Олену, виконуючи її принизливі доручення. Йому необхідно влаштуватися назад в школу. Але це теж виявляється не так-то просто. Мало того, що він дізнається подробиці свого звільнення, яких Фома не пам’ятає, так ще виявляється, що в школі багато що помінялося.

23 серія «Фізрук» опис

Фома з’ясовує, для чого Лена змусила його влаштуватися в школу. Тепер він змушений служити двом панам одночасно. Крім того, він дізнається, що Сашу Мамаєву можуть вигнати зі школи. Фома відчуває свою провину і вирішує допомогти Саші. Але як допомогти людині, яка тебе ненавидить?

24 серія «Фізрук» опис

Життя Фоми стає схожим на принцип «доміно». Одна проблема тягне за собою іншу. Тепер йому потрібно привезти до школи Таню. Фома придумує план, який, природно, тут же з тріском провалюється. Крім того, виявляється, що у Тані є людина, яка може за неї постояти.

25 серія «Фізрук» опис

Фома намагається пошвидше відпрацювати свій борг Олені, він просить дати йому варту справу. Лена погоджується, але тепер Хомі доведеться вибирати – борг або совість. І тут уже методи 90-х навряд чи допоможуть. Діма викликається допомогти Психу і потрапляє в зовсім несподівану ситуацію.

26 серія «Фізрук» опис

Фома вирішує, що прийшов час активних дій у відносинах з Танею. До свого плану він залучає Діму, Льва і Психа. Несподівано додому після довгої відсутності повертається Мамай. У них з Сашею знову спалахує конфлікт, який Мамай пропонує вирішити незвичайним способом – вони з Сашею проведуть разом один день.

27 серія «Фізрук» опис

Фома не залишає спроб позбутися неприємного боса Олени. На цей раз Псих радить йому що-небудь на неї накопати. У пошуках компромату Фома та Псих проникають на благодійний вечір, де Фома, здається, знаходить те, що йому потрібно. У цей час Діма прикриває Хому в школі, проводить за нього уроки. Намагаючись «підчепити дівчину», Діма призначає побачення Саші.

28 серія «Фізрук» опис

Фома вмовляє Таню на одне побачення, яке закінчується зовсім не так, як він мріяв. Діма все більше злиться, що дядько не сприймає його всерйоз. Він вирішує шукати ще якісь варіанти зачепитися в Москві і заробити гроші. Їхнє спілкування з Сашею триває.

29 серія «Фізрук» опис

Таня відтягує розмову з Фомою, прикриваючись тестом, який проводить Ельвіра. Фома вирішує допомогти Тані з тестом своїм способом і сколочує справжню банду. Природно, ні до чого хорошого це не призводить. А ось до веселого – так.

30 серія «Фізрук» опис

Тані належить випробування – її запросили на вечірку, де буде Слава, її колишній. Фома по-дружньому пропонує підтримати Таню і піти з нею. Саша в цей час теж влаштовує вечірку, щоб похвалитися тим, як вона зараз щаслива, і змусити колишнього заздрити. На обох вечірках все йде зовсім не так, як хотілося б героям.

31 серія «Фізрук» опис

Фома вирішує віддати борг Олені грошима. Для цього він використовує старий добрий метод: віджати вже готовий бізнес. Але не завжди віджати бізнес означає залишитися в прибутку. Саша переживає за свої відносини і готова піти на крайні заходи, щоб утримати чоловіка.

32 серія «Фізрук» опис

Фома випадково дізнається, що Діма зустрічається з Сашею, і тепер племяші належить з нею розлучитися – але так, щоб не заподіяти їй біль. На допомогу приходять Псих з багатим досвідом розставань і Поліна – дипломований психолог. Здавалося б, план чіткий і стовідсотковий, але коли замішані почуття, ні в чому не можна бути впевненим.

33 серія «Фізрук» опис

Нехай у Хоми все погано з роботою, зате особисте життя налагоджується. Йому хочеться форсувати події і швидше з’їхатися з Танею. Але Таня поки не готова. Щоб домогтися свого, Фома йде на хитрість. Він пропонує влаштувати вечір одкровень і сам попадається на свій гачок.

34 серія «Фізрук» опис

Перед Фомою стоїть нелегкий вибір – піти на угоду з совістю і знайти свободу або залишитися чесним, але голим. Ще Псих ображається на Хому за те, що він віддає перевагу жінку ніж гругові. У спробах розрулити всі ці складні питання Фома ще сильніше заплутується.

35 серія «Фізрук» опис

Намагаючись звільнитися, Фома заплутався остаточно. Тепер він змушений брехати Тані і практично вести подвійне життя. Крім того, Фома ще має вирішити ситуацію з Дімою «по-пацанськи». Саша в цей час звертається до Валі за допомогою, тепер Валя змушений допомагати супернику.

36 серія «Фізрук» опис

Так і не зумівши розрулити проблему з Дімою, Фома вирішується на крайні заходи. Він їде до своєї сестри в Батайськ, де дізнається правду про Діму, і його вчинках. Крім того, місцева братва з радістю готова допомогти Хомі навчити племінника уму-розуму. Валя відкриває Саші очі на її відносини. Саша влаштовує Дімі перевірку.

37 серія «Фізрук» опис

Саша губиться в почуттях. Їй здається, що до неї повернулися старі почуття, і вона тепер плутається в хлопцях. Фома вирішує викрасти компромат з кабінету Олени. Але сам він цього зробити, ясна річ, не зможе. Йому потрібна допомога Роніна – правої руки Олени. Але от як налагодити з ним стосунки?

38 серія «Фізрук» опис

Діма, щоб утримати Сашу, вирішується на дуже ризикований крок. Фома змушений тікати, адже, по суті, для нього це єдиний вихід. Тані він правду говорити не хоче і видає втечу за романтичну поїздку. Спершу все йшло навіть добре, але наростаюча параноя зробила свою справу і Фома в черговий раз все зіпсував …

39 серія «Фізрук» опис

Щоб помиритися з Танею, Фома звертається за допомогою до несподіваної людині. Йому нарешті вдається зрозуміти, що весь цей час він робив не так, але тепер одного розуміння може бути вже недостатньо …

40 серія «Фізрук» опис

Схоже, що Фома дійсно змінився і тепер готовий почати нове життя. Він їде до Мамая, і вони вперше за довгий час говорять по душах. Мамай розповідає Хомі, що дочка пішла з дому і Фома дає слово її повернути. Він поспішає до школи на випускний, але незабаром розуміє, що запізнився …

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар