Вахіде Гердюм біографія, фільмографія

Турецькі актори

Вахіде Гердюм (Перчин) – турецька актриса театру і кіно, її біографія, фільмографія, подробиці особистого життя ви можете дізнатися в цій статті.

Вахіде Гердюм біографія

Народилася актриса 13 червня 1965 в Ізмірі (Туреччина) в сім’ї грецьких емігрантів, що переїхали до Туреччини на початку ХХI століття. Батько – водій вантажівки, мати – домогосподарка.

Після закінчення середньої школи вступила на факультет образотворчого мистецтва (театральне відділення).

Перший час працювала в місцевому театрі. У 2003 році переїхала до Стамбула, де незабаром отримала роль у серіалі «Казка про Стамбул». Великим успіхом для неї стала роль Зехри в серіалі «Сила кохання Феріхи (Назвала я її Феріха)». У 2013 році стала зніматися в серіалі «Величне століття», замінивши вагітну Мер’єм Узерлі.

Вахіде Гердюм особисте життя

У 1991 році Вахіде вийшла заміж за актора Алтана Гердюма. Вони разом працювали в театрі в Ізмірі, потім не раз перетиналися на знімальному майданчику. З переїздом в Стамбул, центр кіноіндустрії Туреччини, акторська кар’єра Алтана Гердюма також стала набирати обертів. Російським глядачам він відомий по ролі Бекіра-аги в серіалі «Величне століття». У 1994 році у подружжя народилася дочка Алезі.

Під час роботи над серіалом «Назвала я її Феріха» у Вахіде виявився страшний діагноз – рак молочної залози. Покинувши проект, актриса стала боротися з хворобою, в цьому її підтримували чоловік і дочка, а також численні шанувальники та колеги. Впоравшись з важким моментом у житті, Вахіде знову взялася за роботу.

Вахіде Гердюм фільмографія

2013  Пані Айхан Ayhan Hanım – Айхан
2013-2014  Величне століття  Muhteşem Yüzyıl – Хюррем Султан
2012  Здраствуй, життя Merhaba Hayat – Деніз Корель
2011-2012 Сила кохання Феріхи Adını Feriha Koydum – Зехра Йилмаз
2010  Зефір Zefir – Ай
2008 Машини революції Devrim Arabaları – Суна
2007  З Новим роком Лондон! Ivi Seneler Londra – Ферда
2007-2008  Матінка Annem Зейнер Егілмез
2006  Перше кохання İlk Aşk – Невін
2005 Поліцейські злодії Hırsız Polis – Фулія
2005  Розкажи Стамбул Anlat Istanbul – Хюррем
2004  Казка про Стамбулі Bir İstanbul Masalı – Сузан Джейхан

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар