«Дорога додому» серіал 2014

Д

Серіал «Дорога додому» ( Геракл ) мелодрама 2014, режисера Віталій Бабенко. Прем’єра серіалу відбулася 7 квітня 2014 ( Росія -1).

Скільки серій в серіалі «Дорога додому» 12

«Дорога додому» актори

Актори: Антон Макарський, Сергій Астахов, Лянка Гриу, Петро Красилів, Анатолій Руденко, Дмитро Ісаєв, Борис Галкін (II), Катерина Порубель, Катерина Волкова, Іван Непомнящий , Володимир Носик, Анастасія Рисева , Євгенія Бордзиловська , В’ячеслав Гришечкін , Анна Кузіна ( II) , Поліна Філоненко, Андрій Кузічев , Катерина Мельник

«Дорога додому» опис

Сержант Матвій Герасимов (Антон Макарський ) – професійний військовий, контрактник. Чесний, відкритий, прямий, він не дає в образу своїх солдатів і сам не прогинається перед начальством. Все своє життя він присвятив армії і не представляє себе «на громадянці». Крім того, за багато років сержант так і не обзавівся сім’єю. Холостяцьке життя Матвія дуже турбує його батька – Єгора Тимофійовича ( Борис Галкін). Матвій обіцяє йому наступного разу обов’язково повернутися додому з нареченою …

Але трапляється трагічна подія. Складається вона в тому, що пожежа в будинку батька надає фатальний вплив на його серце. Не стільки сама пожежа, скільки переживання призводять до передчасної смерті Єгора Тімофевіча. До того ж, вийшло якось не по-людськи. Через військові навчання навіть на похорон батька Матвію не вдалося потрапити. Занадто пізно прийшла трагічна звістка.

Тепер виникають серйозні питання морального плану. Чи варто виконувати обіцянку, якщо помер, той, кому вона давалася? Чи варто у що б то не стало шукати свою кохану? Герой приймає рішення звільнитися з армії і робити те, що обіцяв. Все-таки чуйна совість, а також природна чесність беруть своє. Тільки от в отчий будинок герой не поспішає. Він починає мандрівку по різних місцях Росії, щоб додому приїхати вже з судженою.

Благо, в містах Росії у Матвія повно родичів, а також знайомих і друзів. Він вчиться розвивати відносини, любити , вчиться жити … Адже життя в армії зовсім інше, ніж те, що «на громадянці». Та й до колишніх дівчат придивляється, думаючи, чи не упустив він когось.

Герой і іншим допомагає, коли представляється випадок, і про себе не забуває. Чужий досвід – це відтепер і його досвід. Ну і обіцянка, дану батькові , – це для Герасимова святе. Наскільки реальною для нього опиниться виконання останньої волі батька? Чи впорається він із завданням?

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар