“Надія не згасне” де і як проходили зйомки

2014

Фільм “Надія не згасне” – історія людини зрілого віку , яка на чотири -п’ять місяців відправляється здійснити прогулянку на своєму вітрильнику . Обставини складаються таким чином , що корабель випадково пошкоджується , і ми спостерігаємо боротьбу за життя , яка триває вісім днів »

“Надія не згасне” де знімали

Зйомки «Не згасне надія» проходили з червня по серпень 2012 року в мексиканському місті Росаріто , в тих же місцях , де знімався легендарний «Титанік».

У 2011 році на світові екрани вийшов дебютний проект молодого постановника Джей Сі Чендора – фінансовий трилер « Межа ризику» , в якому був задіяний цілий ансамбль провідних голлівудських зірок нашого часу, включаючи Кевіна Спейсі і Пола Беттані . Успіх низкобюджетной картини ( кіноакадеміки навіть відзначили її номінацією на «Оскар » за кращий оригінальний сценарій , написаний самим Чендор ) сподвиг режисера приступити до створення свого другого фільму.

Чендор не приховував , що ключовим джерелом натхнення для нього при написанні сценарію виступила класична повість Ернеста Хемінгуея «Старий і море». Крім цього , на місце дії «Не згасне надія» вплинула і середовище проживання , у якій виріс режисер – кораблі, човни і вітрильники : «Я вже давно хотів зняти трилер, дія якого відбуватиметься у відкритому морі » – розповідав він. За його визнанням , працювати без діалогів було « незвично ». З виконавцем єдиної ролі Робертом Редфордом Чендор познайомився на кінофестивалі незалежного кіно « Санденс » , де постановник тоді презентував свій дебют « Межа ризику». Артист казав:

Це був великий виклик , грати поодинці , без підтримки , без діалогів , без слів; виклик , який мені як актору був дуже цікавий. Я хотів повністю віддатися волі режисера. Я настільки довірився Джей Сі Чендора , що просто піддався йому і зовсім розслабився.

Чендор зазначав , що без музики співака і композитора Алекса Еберта не було б і самого фільму : «Вона поступово наростає і супроводжує надії глядача. Вона доповнює історію. Музика відображає життя персонажа , і завдяки їй глядач асоціює себе з ним ».

Як знімали «Надія не згасне»


Тепер ви знаєте де і як знімали фільм «Не згасне надія» , і багато моментів стали зрозумілішими .

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар