Тувана Тюркай біографія, фільмографія

Турецькі актори

Тувана Тюркай – турецька актриса, яка знімається в популярних серіалах. У серіалі «Небесне кохання» вона зіграла роль Баде, фатальну і підступну, якій в фіналі історії дістанеться по заслугах.

Тувана Тюркай біографія

Дата народження 3 жовтня 1990
Знак зодіаку – Терези
Місце народження Стамбул, Туреччина

Тувана Тюркай народилася 3 жовтня 1990 року в Туреччині, Стамбулі. Її батько емігрував з Болгарії, а мати кримська туркеня.

В 9 років перший раз знялася в рекламі, далі з’являлася в багатьох рекламних роликах, таких, як Coca Cola, Aspen, Turk Telekom, Akbank, Ayyildiz GSM.

Тувана Тюркай отримала середню освіту в коледжі радіо і телебачення. Але на цьому навчання не закінчилося, актриса була студенткою Білкентского університету в м Анкара.

Мистецтвом акторської майстерності оволодівала в академії Neodan. Цілеспрямована Тувана протягом року самостійно займалася вокалом і ораторським мистецтвом.

Перша серйозна роль в серіалі «Султан-невільник» принесла актрисі успіх і популярність. Масштабна історична драма про любов султана і випадково потрапившу в його гарем дівчину (дії відбуваються в Османській імперії 18 століття).

Тувана Тюркай фільмографія

Брудні гроші, брехливе кохання (серіал, 2014 – …) Kara Para Ask … Bahar
Відсутні сторінки (2013) Eksik sayfalar
Султан невільник (міні-серіал, 2012) Esir Sultan … Albina
Небесне кохання (серіал, 2010 – …) Yer Gök Ask … Bade (2012)

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар