У чому секрет популярності робочих сандалій «СВАН»

сандалії від «СВАН» Партнери

У зв’язку з неухильним розвитком промисловості, ростом глобалізації та наявністю високих стандартів, безпека та здоров’я працівників стали головними пріоритетами для багатьох власників підприємств. Компанія «СВАН» являється відомою в Україні фабрикою з пошиття спецодягу та захисного взуття. Головною метою фірми є допомога керівництву підприємств в забезпеченні високого рівня безпеки та комфортних умов праці для їх співробітників.

Переваги робочих сандалій від «СВАН»

Літнє захисне взуття від українського виробника має вигляд сандалій, що нагадують напівчеревики. Така конструкція відповідає вимогам безпеки, що стосуються робочого взуття. На сайті компанії https://svan.com.ua/ua/sandali-rabochie/ представлений широкий асортимент даних виробів.

Сандалії мають наступні переваги:

  • верх взуття виготовлено з натуральної потовщеної шкіри або замша. Це визначає естетичний зовнішній вигляд сандалій, комфорт під час носіння, їх зносостійкість та міцність. Завдяки отворам на поверхні взуття забезпечується відмінний повітрообмін;
  • поліуретанова підошва зручна та дуже міцна. Вона не ковзає та є маслостійкою;
  • деякі моделі взуття мають металевий носок, який може захистити пальці ніг від ударів та стиснень;
  • сандалії забезпечені надійними застібками.

Особливості

Спецвзуття є важливим елементом екіпіровки працівника. Воно повинно мати захисні властивості та бути комфортним при носінні. Незручне взуття під час повсякденного використання негативно позначиться на продуктивності праці. Крім того, воно може заподіяти травму, а також спровокувати деякі захворювання.

Виготовлення літнього робочого взуття є непростим процесом. Дуже складно поєднати зручність виробу з його міцністю, зносостійкістю та високими захисними функціями. Дизайнери фабрики «СВАН» відмінно впоралися з цим завданням. Робочі сандалії можуть забезпечувати комфорт та безпеку під час роботи в будь-яких цехах, навіть найскладніших. Крім продуманої конструкції взуття відрізняється якісними матеріалами та професійним виготовленням. Це гарантує його довгий термін служби.

З усього сказаного можна зробити висновок, що оснастити співробітників сандалями «СВАН» — значить гарантувати їх безпеку та особливий комфорт на весь робочий день в літній період. Фахівці компанії пропонують захисне взуття для персоналу, який займається вантажно-розвантажувальними роботами, а також працює в багатьох цехах. Оснащення робітників взуттям «СВАН» позитивно позначиться не тільки на продуктивності підприємства, а й підніме престиж його керівництва.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар