“Ангеліна” опис серій

А

“Ангеліна” опис серій серіалу 2018 року зі Марією Куликової в головній ролі в цій статті.

“Ангеліна” скільки серій – в серіалі 16 серій

“Ангеліна” опис серій

1-2 серії “Ангеліна” опис
Юна Ангеліна успадкувала від бабки-травниці секрети народної медицини та її велику клієнтуру. Ангеліні подобається сімейне заняття, якому вона присвячує весь свій час, не дивлячись на те, що наречений Павло Коростильов вмовляє дівчину кинути знахарство заради їх спільного майбутнього і переїхати в місто. Упертість Ангеліни і інтриги її суперниці Інги Думановой, закоханої в Павла, роблять свою справу.

Ангеліна і Павло розлучаються – і кожен з них в цьому розриві звинувачує протилежну сторону. Інга з Павломодружуюються, а незабаром у молодої пари народжуються двоє хлопчаків.

Проходить три роки, і біда стукає в будинок подружжя Коростильових. Обидві дитини відразу хворіють дифтеритом, а до лікарні дістатися немає можливості. Коростильови звертаються за допомогою до Ангеліни, благаючи врятувати дітей. Однак важка хвороба не завжди піддається народними рецептами. Один з малюків задихається.

Збожеволіла від горя Інга звинувачує Ангеліну в навмисному вбивстві її дитини, а розгнівані односельці вершать над «відьмою Ангеліною» суд Лінча.

Але її рятує Михайло Кольцов, лікар з міста, який колись прїздив до її бабусі і закохався в Ангеліну.
Проходить 17 років … У Михайла та Ангеліна своя клініка, живуть вони разом щасливо.

3-4 серій “Ангеліна” опис

Через двадцять років зустрічаються юні Софія Кольцова та Ігор Коростильов. Вони молоді, успішні і закохалися в першого погляду. Він працює економістом, Софія вчиться в медичному. На 3 день знайомства він пропонує їй вийти за нього, і йде знайомитися з батьками Софії.

Однак тінню між ними постає злочин минулого і смертельна ворожнеча двох сімей – Коростильових і Кольцових. Ангеліна дізнавшись прізвище нареченого, повідомляє дочці, що вона не може зустрічатися з Ігорем. Ангеліна розповідає, що 20 років тому вона намагалася врятувати брата Ігоря, але їй не вдалося вилікувати дитину, а Коростильови звинуватили її в смерті сина.

Софія повідомляє Ігорю, що не зможе бути з ним. Та Ігор вирішує боротися за свою любов. Він з’ясовує про роман Ангеліни і свого батька Павла і переконує Софію, що минуле не повинно їм заважати. Софія розуміє, що мати все одно буде проти і вирішується на переїзд в будинок Ігоря.

Мати дізнавшись про це, вирішує розкрити доньці страшну правду. Михайло проти цього, але Ангеліна все вирішила. 20 років тому після смерті брата Ігоря її побили і згвалтували – серед нападників був брат Інги. А пізніше вона дізналася про вагітність. Софія шокована новиною, що Михайло не її батько.

5-6 серій “Ангеліна” опис

Софія пише прощальну записку Ігорю, в якій говорить, що вони повинні розлучитися. Ігор б’ється з Леонідом і падає з моста в річку.

Через кілька днів починаються пошуки Ігоря. Інга страждає, а дізнавшись, що Софія дочка Ангеліни вирішує помститися. Інга вважає, що це Ангеліна винна у зникненні сина.

Радіон квапить Павла з видачею довідки для Соболєва. Але Павло дізнається, що Соболєв аферист і не поспішає підписувати важливі документи.

Софія звинувачує себе в зникненні Ігоря. Льоня, щоб відвести від себе підозри починає зустрічатися з сестрою Ігоря.

7-8 серій “Ангеліна” опис

Ангеліну збиває машина, вона в тяжкому стані в лікарні.

Інга з Павлом лаються, він обіцяє посадити її, якщо дізнається про її причетність до наїзду. Павло з’їжджає жити на квартиру. Соболєв дізнавшись, що половина акцій Коростильова належить Інзі починає за нею доглядати.

Соня дізнається про вагітність, і вирішує зробити аборт. Але випадкова зустріч з батьком Ігоря все змінює і вона вирішує залишити дитину.

Ігоря знаходить на острові рибалка і привозить у село. За ним починає доглядати і лікувати місцева самотня мешканка Жанна, яка працює в Соболєва і є його коханкою.

Друга Ігоря Морозова теж шукає поліція. Його утримує Соболєв в підвалі свого пансіонату.

9-10 серій “Ангеліна” опис

Соня змушена забрати документи з інституту, де всі вважають її винною у зникненні Ігоря. Батьки Соні дізнавшись про це лаються з нею і Соня йде з дому.

Соня тимчасово живе у Павла Коростельова, а коли знаходить роботу в будинку для літніх людей переїжджає туди.

Ангеліна проходить реабілітацію в санаторії Соболєва. Павло приїжджає до неї, щоб поговорити про Соню. Ангеліна переживає за дочку.

Соболєв пропонує Радіону провести операцію в обмін на його акції. Радіон не наважується на це.

Аліса дізнавшись, що Соня зустрічалася з Льонею і живе у батька вирішує її купити – подарувати акції, які їй заповідав Радіон, щоб вона зникла з їхнього життя.

Ігор приходить до тями, але нічого не пам’ятає. Жанна каже Ігорю, що він її чоловік.

11-12 серій “Ангеліна” опис

Ігор живе з Жанною і намагається згадати минуле. Він відчуває, що живе не своїм життям.

Аліса йде на зустріч з Сонею. Соня з вини Аліси опиняється в лікарні Соболєва. Туди в цей же час привозять Ігоря. Соболєву потрібен донор для Радіона, а так як Ігор нічого не пам’ятає, то він підходящий варіант. Радіон знаходиться в реанімації у важкому стані.

Соня дізнавшись, що її лікування оплатив Радіон йде до нього і висловлює, все що думає про нього, адже він кинув її матір в лісі 20 років тому. Радіон повинен віддати акції Соболєву перед операцією, але в останній момент змінює рішення. Радіон вмирає.

Ігор повертається до Жанни, але має намір з’ясувати, що відбувається в клініці Соболєва.

Соня з батьком їдуть до Ангеліни в санаторій. Але коли дочка бачить матір з Павлом, вони лаються. Соня вирішує жити з Леонідом, який любить її і запропонував вийти за нього.

13-14 серій “Ангеліна” опис

Аліса їде в село на практику. У цьому ж селі живе Ігор з Жанною. Аліса стає свідком пограбування і вбивства продавця місцевого магазину.

Павло намагається зблизитися з Ангеліною, повідомляє що хоче жити з нею. Але Ангеліна не впевнена в своїх почуттях, для неї події розвиваються дуже швидко.

Михайло вирішує залишити Ангеліну, щоб вона зробила свій вибір. Він їде жити в село.

Ігор на будівництві Соболєва розуміє що розбирається в документації. Соболєв доручає йому створити технічну документацію для отримання кредиту.

Соня живе з Леонідом. Він піклується про неї, знімає їм квартиру, але вона його полюбити не може.

Жанна пропонує Ігорю виїхати подалі, так як Соболєв дуже небезпечний.

Соболєв доглядає за Інгою, в пресі з’являються чутки про їх швидке весілля.

15-16 серій “Ангеліна” опис

Інга залишає акції в управління чоловікові, а Соболєв дізнавшись про це втрачає самовладання і кидає її. Інга вирішує покінчити життя самогубством, але Аліса знаходить її і рятує. Павло розуміє, що любить Інгу і повертається в родину.

Ангеліна і Михайло також миряться і знову починають жити разом.

Соня знаходить в речах Леоніда тижневик Ігоря і дізнається, що він став винуватцем зникнення Ігоря. Льоня вирішує зізнатися у всьому поліції.

Соня повертається додому. Аліса дізнавшись про вагітність Соні розповідає все матері. Інга вирішує забрати Соню в свій будинок, і вона погоджується.

Соболєв дізнавшись, що Ігор-Роман це син Коростильова вирішує викрасти того з метою викупу. Але Ангеліна з Михайлом звільняють його і за допомогою поліції влаштовують пастку для Соболєва.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар