“Анка з Молдаванки” опис серій

А

Анка з Молдаванки” опис серій серіалу 2015 року зі Катериною Кузнецовою у головній ролі.

“Анка з Молдаванки” опис серій

1 серія “Анка з Молдаванки” опис
Одеса. Літо 1974-го. Місто розбурхане новинами про серію зухвалих злочинів, одесити діляться чутками про те, що в місті знову орудує банда невловимого Сотникова – злодія, за яким кілька років ганяється весь одеський УГРО.
Аня Ксенакі, 20-річна студентка юрфаку, проводить літо на дачі в передмісті Одеси і, одного разу приїхавши з міста вже вночі, стає свідком погоні міліції за якимись людьми.
В Одесу у відпустку з Москви приїжджає Микола Васильєв, син начальника міського карного розшуку, якого батьки послали в Москву, щоб позбутися від його роману з Анею Ксенакі.
Аня їде в місто – черговий залицяльник, співробітник прокуратури Звонков, запросив її в театр. По дорозі Аня забігає до старовинного друга сім’ї, ювеліра Заславського, щоб забрати з ремонту діамантові сережки мачухи.

2 серія “Анка з Молдаванки” опис
Батько, виявивши у Ані кільце, змушує дочку у всьому зізнатися. Зрозумівши, що кільце крадене, Ксенакі поспішає до Заславського, щоб той по своїх каналах допоміг позбутися каблучки.
Після розносу в міськкомі, начальник УГРО Васильєв-старший з приступом потрапляє до лікарні. Він умовляє Миколу підключитися до роботи відділу, адже Микола вже досить досвідчений, до того ж столичний слідчий.
Сотников з підручними розробляє план нового пограбування.
Аня випадково зустрічає Миколая на вулиці. Після цієї зустрічі Микола розуміє, що юнацькі почуття до неї не згасли.
Сищики починають обходити ювелірні скупки в надії наштовхнутися на викрадені бандою Сотникова коштовності. І в магазині, де працює Заславський, виявляють кільце, подароване Ані.
Під час вечері Аня дізнається від Усієнко про те, що міліція планує масштабну операцію з очищення міста від «кримінального елементу». Ловитимуть всіх, хто є в міліцейській картотеці …

3 серія “Анка з Молдаванки” опис
Сім’я Ксенакі нарешті отримує дозвіл на виїзд до Греції. Але Аня категорично відмовляється їхати.
Микола хоче відновити відносини з Анею, але вона відноситься до його спроби з настороженістю, все ще маючи образу за те, що він пішов на поводу у своїх батьків і кинув її, виїхавши до Москви.
Сотников наказує своїм людям залягти на дно, щоб перечекати міліцейські облави.
Через Семена він призначає Ані зустріч і дарує їй новенький мотоцикл. Широкий і щедрий, Сотников подобається Ані все більше.
Тим часом у місті відбувається збройний напад на інкасаторів …

4 серія “Анка з Молдаванки” опис
Облава, влаштована УГРО нічого не дає. У покинутому пансіонаті міліціонери виявляють лише сліди перебування людей, але нікого з банди немає. Сищики приходять до висновку, що у Сотникова є своя людина в міліції.
Сотников розпускає свою банду.
Минув рік.
Батько Анни з мачухою поїхали до Греції, Аня ж залишилася в Союзі.
Микола після похорону батька залишився в Одесі, зайнявши його посаду в карному розшуку.
Аня після від’їзду батька і мачухи в Грецію веде подвійне життя – вдень вона звичайна дівчина, працює приватною кравчинею, а ночами – лиха грабіжниця і права рука Сотникова …

5 серія “Анка з Молдаванки” опис
Микола, в ході розслідування свіжого епізоду за участю Сотникова, отримує фоторобот одного з підозрюваних. І цей підозрюваний дуже схожий на Аню …
Микола відвідує Аню, щоб перевірити свої підозри. Аня веде себе настільки природно, що всі його підозри випаровуються. Більше того, побачивши її, він знову втрачає голову.
Аня пропонує Сотникову нову справу – зробити наліт на склад фабричних, куди надійшла партія дорогої тканини. Про це їй розповів сусід, працюючий товарознавцем на складі. Однак, підручний Сотникова, Яшка, висловлює невдоволення. Він не довіряє Ані, тим більше, що він бачив, як Аня спілкувалася з Миколою. Але Сотников відмітає всі підозри Яшки …

6 серія “Анка з Молдаванки” опис
На Аню нападає підісланий повіями бандит. Від розправи її рятує Микола, який завбачливо вирішив особисто простежити за пригодами невгамовної Ані.
Сотников, дізнавшись про напад, вичитує Аню і наказує їй поводитися обережніше. Але Аня все ж таки йде на зустріч з моряками, щоб купити джинси. Моряки впевнені, що дівчина хоче отримати джинси в обмін на інтим. На допомогу Ані приходить чоловік, який грав у той момент на пляжі в карти. Він пояснює Ані, чого ж хотіли від нього моряки, і пропонує Ані отримати джинси іншим способом.
Яшка «змальовує» міліцейське стеження за Анею і тисне на Сотникова, щоб він віддалився від Ані. Але Сотников не бажає нічого чути.
Сищики за результатами стеження пізнають в чоловіку, який врятував Аню, відомого карткового шулера по кличці Лорд …

7 серія “Анка з Молдаванки” опис
Несподіваний візит Сотникова лякає Аню, яка чекає Миколу з роботи. Вона знову натхненно бреше, кажучи, що з Греції приїхав її батько. Але Сотников намагається розколоти Аню, випитуючи, що пов’язує її з Миколою. Аня абияк переконує його в тому, що вони з Васильєвим знайомі з дитинства, і це просто дружнє спілкування.
Микола наполягає на тому, щоб вони з Анею якнайшвидше одружилися, Сотников вимагає відповіді, де Аня постійно пропадає. Аня, викручуючись, відповідає ухильно, посилається на погане самопочуття, говорить про необхідність розлучитися, і Сотников вирішує, що Аня вагітна від нього, і тому хоче, щоб він поїхав. Але він навпаки, щиро радіє. Аня в повній розгубленості.
Мати Миколи, дізнавшись про його плани розписатися з Анею, скаржиться безпосередньому начальнику сина, підполковнику Трегубову …

8 серія “Анка з Молдаванки” опис
Сотников влаштовує жорсткий допит Ані, пригадуючи всі дивацтва її поведінки, неймовірні збіги, коли сищики неначе знали, де і коли будуть чергові злочини. Ані доводиться проявити чудеса спритності, щоб змусити Сотникова повірити в збіг обставин. Більш того, вона умовляє Сотникова допомогти у поверненні годинника німецькому гостю.
Коли німцеві під час екскурсії підкидають вкрадені годинник, Микола поспішає подякувати Усіенко, що обіцяв йому по своїх каналах допомогти з пошуком. Однак Усіенко здивований – він ще нічого не зробив …

9 серія “Анка з Молдаванки” опис
Микола вимагає пояснень. Аня  розповідає, де і коли купила цей рюкзак. Микола заспокоюється, але потайки від Ані все ж забирає рюкзак з собою, щоб віддати його на експертизу.
Яшка приносить наводку на нову справу – ювелір Заславський відбуває до Ізраїлю, і розпродає накопичені за довге життя ювелірні прикраси. Сотников сумнівається: старий іноді їм допомагав, – але Яшка вмовляє, що справа варта і нескладна. Сотников обіцяє подумати.
Аня знову стикається з Фертом і дізнається, що він – директор хутряної фабрики. Захоплена жадобою помсти за спробу згвалтування, Аня припрошує Сотникова покарати Ферта …

10 серія “Анка з Молдаванки” опис
Загримований до невпізнання Сотников і його подільники під виглядом міліціонерів приїжджають до Заславського. Згідно з їх планом, Заславський передає на зберігання свої цінності в ощадкасу для подальшого придбання їх якимсь партійним чиновником. Заславський, не підозрюючи підступу, упаковує цінності в переносний сейф і збирається їхати з «відповідальними товаришами» в ощадкасу. Однак виїхати вони не встигають – з’являються сищики. Когось з бандитів затримують, Яшка біжить, а Сотников вислизає, встигнувши сховати цінності в підвалі будинку – їх повинна забрати Аня …
Цінностей, за словами Ані, в підвалі вона не знаходить, Яшка обурюється, але і торжествує – нарешті Сотников зрозуміє, хто така Анка! ..

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар

 1. Ірина

  А скільки серій всього?

  Відповіcти
  1. yulianna автор

   10 серій

   Відповіcти
 2. Анна

  А 8 лютого йде

  Відповіcти