“Артист” опис серій

А

“Артист” опис серій ліричної комедії спільного виробництва каналу і “Української продакшн студії”.

“Артист” скільки серій – в серіалі 8 серій

“Артист” опис серій

1 серія “Артист” опис

Герой серіалу «Артист» – актор Максим Нестеренко, який грає копів в серіалах. Він вічно на других ролях, береться за будь-який проект, аби заробити якісь гроші, і знає, що вище голови йому вже не стрибнути. З особистим життям у Макса теж не дуже. Він розлучений з колишньою дружиною Мариною, а тепер ще його нинішня дівчина – починаюча акторка Сніжана – зрадила його з найкращим другом. На довершення всіх невдач Макс програв в карти «серйозній людині» велику суму грошей і залишився винен. Той обіцяє пробачити Максиму борг, якщо він виконає доручення – відвезе якийсь кейс в пункт призначення. Максим погоджується, але по дорозі потрапляє в аварію. Його рятує проїжджаючий повз поліцейський Лемешев, але сам правоохоронець гине, вибухнувши разом з машиною Максима.

Обставини складаються так, що Максима приймають за Лемешева, а Лемешева – за Максима, адже вони схожі зовні. Крім того, опер Лемешев якраз їхав на нове місце роботи, і там його ніхто не знає. Ховаючись від боргів, Максим «тимчасово» стає копом.

В серіалі “Артист” ролі зіграли: Михайло Гаврилов, Євгенія Лоза, Ірина Новак, Іван Залуський, Олександр Пожарський, Олександр Ганноченко, Костянтин Данилюк та інші актори.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар