Біографія Мехмет Акіф Алакурт

Турецькі актори

Мехмет Акіф Алакурт ( Mehmet Akif Alakurt ) – турецький актор , багатьох цікавить біографія Мехмет Акіф Алакурт – де народився актор, особисте життя, стосунки з Джансу Дере, в яких фільмах він знімався.

Місце народження Стамбул , Туреччина
Дата народження 23 липня 1979
Професія актор, модель
Знак зодіаку лев
Зріст 1.90 м

Біографія Мехмет Акіф Алакурт

Зірка в турецьких фільмів і серіалів, народився 23 липня 1979 в місті Стамбул ( хоча факти вказують на Фатсе ). Його батько – військовослужбовець. Після того, як закінчив школу, у нього почалась кар’єра в модельному бізнесі.

Кар’єра Мехмет Акіф Алакурт

Мехмет Акіф Алакурт починав свою кар’єру в модельному бізнесі і отримав титул не тільки «Кращої моделі Туреччини», а й «Кращої моделі світу».

Саме мати вмовила Мехмета спробувати себе в якості моделі. Мехмет Акіф Алакурти починає працювати в агенстві «Erbek», тим самим позначивши 1989 рік, значущим для себе. Скромний і чарівний юнак, незабаром, завоював титули «Принц Туреччини» і « Багатообіцяюче майбутнє». Минуло кілька років і Мехмета призивають в армію. Але відслуживши належний час, молода людина не замислюючись, повернувся в модельний бізнес.

У 2001 році він знову завойовує новий титул – « Краща модель Туреччини» , а прийнявши рішення брати участь на конкурсі «Краща модель світу» , з легкістю перемагає.

У 2002 році Алакурти знімається у фільмі « Сила » в ролі Борана, де також грає Джансу Дере. Це був оглушливий успіх! Не до кінця насолодившись славою, Мехмета вмовляють на нову роль. На цей раз він грає Мараза Алі в стрічці «Аданалі». А от після випуску на екран серіалу «Оливкова гілка» у 2005 році, кількість його прихильників зростає по всьому світу .

Особисте життя Мехмет Акіф Алакурти

Багатьох прихильниць відомого актора хвилює лише одне питання: чи вільне його серце. Нещодавно в одному з інтерв’ю Мехмет зізнався, що його серце вільне, свою єдину він так і не знайшов.

Фільмографія Мехмет Акіф Алакурт

« Розбите серце» -2002 рік
« Підземний палац» -2004 рік
« Оливкова гілка / гілка маслин » -2005 рік
« Сила. Повернення додому »-2006 рік
« Haci » -2006 рік
« Адана » -2008 рік.

Тепер ви знаєте всі подробиці біографії Мехмет Акіф Алакурт, знаєте про його особисте життя, з чого почалася його кар’єра, в яких фільмах він знімався, і чим захоплюється.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар