«Брати по обміну 2″ серіал

Uncategorized

Брати по обміну 2 – продовження цікавих пригод братів-близнюків Перечіхіних.

«Брати по обміну-2″ скільки серій – в серіалі 12 серій

«Брати по обміну-2″ актори

Актори: Федір Добронравов, Марія Аронова, Михайло Васьков, Михайло Хмуров, Дмитро Мухамадєєв, Дмитро Блохін, Дар’я Фекленко, Світлана Малюкова, Аліна Кізіярова, Ольга Хохлова, Дмитро Архангельський, Андрій Анкудинов, Валерія Бурдужа, Олександр Нестеров, Олег Кассин, Костянтин Третьяков, Олена Шевченко

«Брати по обміну-2″ опис

Неймовірні пригоди, які сталися з Федором та Валерієм Перечіхіними, звичайно ж, змінили їхнє життя. Але, як це часто буває, що не настільки істотно, як здавалося спочатку. У характері Валерія знову почали проглядатися риси колишнього малосимпатичного ділка, готового піти на угоду з совістю заради своїх бізнес-цілей.

Бізнесмен Валерій (Федір Добронравов) тепер живе в Москві разом зі своєю дружиною Тамарою (Марія Аронова) і, як і раніше, очолює компанію «Вектор». А Федір (Федір Добронравов), розпрощавшись з тюремної життям, насолоджується сільським побутом з дружиною Мариною (Олена Шевченко) в Мокрухіно і виношує ідею будівництва санаторію на місцевому цілющому джерелі.

Облаштувати джерело мріяв ще батько Перечіхіних. Валерій обіцяв фінансувати будівництво, проте гроші поки так і не надіслав. І ось, як тільки вся велика родина нарешті зібралася у відпустку на море, Федір несподівано виявляє поряд з джерелом будівельну техніку. Виявляється, мер сусіднього міста Сосновська Козарезов (Михайло Васьков) затіяв поруч з Мокрухіно будівництво свого маєтку, приєднавши до себе і джерело.

На подив Федора, його брат Валерій не тільки відмовляється втручатися в ситуацію, але навіть планує допомогти Козарезову здобути перемогу на найближчих виборах – адже від нього залежить великий контракт «Вектора».

Федір вирішує врятувати джерело і село від безсовісного мера, а заодно і викласти своєму брату-бізнесмену урок. Він влаштовує так, що після чергової розмови «по душах» брати знову міняються місцями.

Федір під виглядом Валерія їде на зустріч з виборцями, де Сосновська громадськість обирає його мером. А Валерій виявляється замкненим на глухий заїмці в лісі. При спробі дістатися до «цивілізації» він потрапляє в лапи втікачів кримінальників, один з яких впізнає в ньому колишнього співкамерника – Федора Перечіхіна.

«Брати по обміну-2″ інформація про серіал

Режисер: Олександр Жигалкін

Рік: 2014

Прем’єра: 22 грудня 2014 (Росія-1)

Cерій: 12

Жанр: комедія

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар