“Центральна лікарня” опис серій

Uncategorized

“Центральна лікарня” опис серій

1 серія “Центральна лікарня” опис

Головна героїня серіалу – Маргарита Сергіївна – найкращий хірург у клініці, сильна, незалежна та чесна жінка. Вона дуже відповідально ставиться до своєї роботи, яка забирає у неї майже увесь час. У неї є маленька донечка, яку вона дуже любить, але через роботу не може приділяти їй належну увагу. У лікарні усі з нетерпінням чекають на появу нового хірурга. Рустам виявився красунчиком із яскравою східною зовнішністю, який одразу проявив себе як чудовий лікар, адже у лікарні сталась надзвичайна ситуація: привезли породіллю, що потрапила в аварію. Черговий лікар Максим Красовський, як завжди, зайнятий з черговою красунею, тож, попри заперечення старшої сестри, Рустам приймає складні пологи і рятує два життя. Коли Маргарита зустрічає нового лікаря у лікарні, виявляється, що вони вже знайомі. Що їх пов’язує в минулому і чому Маргарита це заперечує?

2 серія “Центральна лікарня” опис

У Максима та Рустама виникають суперечки з приводу методів лікування складної пацієнтки, у якої нещодавно прийняли пологи. Зрештою, головний лікар вирішує передати її Маргариті Сергіївні. Стає очевидним, що Максим і Рустам конкурують за увагу Маргарити. Маргарита Сергіївна вирішує робити операцію пацієнтці, але випадок дуже складний, тож під час хірургічного втручання у неї зупиняється серце. Володимир Петрович та Маргарита роблять усе можливе та неможливе, щоб врятувати їй життя. Після успішної операції головний лікар пропонує Маргариті Сергіївні значне кар’єрне зростання – стати завідувачем відділення. Вечір цього складного дня закінчується романтичною вечерею Маргарити і Максима в ресторані.

3 серія “Центральна лікарня” опис

Лікарнею почали ширитись плітки про стосунки Максима і Маргарити, які сам Максим і поширює. Рустам хоче налагодити контакт з Маргаритою Сергіївною, але йому це не вдається. Очевидно, що жінка тримає на нього давню образу, яка не дає вільно з ним спілкуватись. А тим часом до лікарні привезли дівчинку у критичному стані, у неї збільшена печінка і підозра на злоякісну пухлину. Рустам проводить операцію дівчинці, а Маргарита асистує. Найважливіше зараз – врятувати життя дівчинки попри усі суперечки між Маргаритою і Рустамом. Чи буде операція успішною і сприятиме вона налагодженню стосунків між давніми знайомими

4 серія “Центральна лікарня” опис

Син старшої медсестри Нікіта, втомившись від маминої надмірної опіки, тікає з дому, мати дуже переживає і робить усе можливе, щоб знайти його. Пізніше хлопця спіймали на крадіжці у супермаркеті. Тим часом до лікарні потрапляє жінка з підозрою на апендицит, лікарі не можуть поставити точний діагноз. Між Максимом і Рустамом виникає суперечка з приводу діагнозу: перший впевнений, що у неї пієлонефрит, а Рустам переконує, що у жінки кіста в яєчнику. Хто ж поставив більш точний діагноз і чи встигнуть лікарі врятувати життя жінці.

5 серія “Центральна лікарня” опис

До лікарні привезли vip-пацієнта – форварда місцевої футбольної команди. Його забрали з поля і Маргарита Сергіївна змушена повідомити йому невтішну новину – у нього паралізовані нижні кінцівки. А проти Маргарити ведуть службове розслідування за встановлення неправильного діагнозу, який призвів до смерті пацієнтки. Насправді винен Максим, оскільки він наполягав на цьому діагнозі, але він не зізнається у своїй провині. Тож Маргариту Сергіївну усунули. Щоб встановити справедливість, Рустам вирішує сказати Володимиру Петровичу, хто ж насправді винен у смерті пацієнтки. 

6 серія “Центральна лікарня” опис

До лікарні привезли хлопця, якого збив автомобіль. Хлопець у серйозній небезпеці: у нього гематома в мозку і, щоб врятувати його, потрібен дуже дорогий препарат. У його батьків немає таких грошей. Нікіта зумів допомогти: зібрав гроші у соцмережах та серед друзів хлопця та купив ліки. Інтерни організували власний бізнес: продаж чаю для схуднення пацієнткам, що ледь не призвело до фатальних наслідків. А тим часом з’являються нові подробиці справи померлої пацієнтки – лабораторія переплутала аналізи. 

7 серія “Центральна лікарня” опис

До лікарні потрапляє хлопець із ножовими пораненнями. Його дівчина переконує, що на нього напали хулігани, але пізніше стає відомо, що він проковтнув лезо. Що ж насправді там відбулось і хто у цьому винен? У футболіста, який напередодні здійснив спробу суїциду, є шанс стати на ноги. Маргарита Сергіївна пропонує ризиковану операцію, але Володимир Петрович не дає дозволу. Зрозумівши, що лише ця операція дасть хлопцю шанс жити нормальним життям, Маргарита вирішує піти проти волі головного лікаря і провести ризиковане хірургічне втручання. Чи пройде операція успішно і чим загрожує таке невиконання наказу головного лікаря Маргариті 

8 серія “Центральна лікарня” опис

під час ризикованої операції у пацієнта сталась зупинка серця, але Маргарита Сергіївна витягнула його з того світу і дала можливість повернутись до нормального життя і продовжувати грати у футбол. Але операція була проведена без згоди головного лікаря, тож кар’єра Маргарити опинилась у небезпеці. Рустам Давидович піддав небезпеці життя дитини, тому що хотів вколоти їй адреналін замість нових ліків, які є більш безпечними та дієвими. Ця ситуація призвела до сумнівів у компетентності Рустама. Тим часом, схоже, вдячність футболіста Олександра до Маргарити переростає у дещо більше…

9 серія “Центральна лікарня” опис

Нікіта вирішив похизуватися перед друзями і взяв участь у гонці стрітрейсерів. Як наслідок – розбите мамине авто. Можна лише здогадуватись, що мама з ним зробить, коли дізнається. Тож Нікіта вирішив приховати сліди власного злочину. До лікарні потрапляє дівчинка із голкою в нозі, цей випадок виявиться складнішим, ніж здається на перший погляд. Пацієнт Маргарити, футболіст Олександр, вирішує влаштувати романтичне побачення із квітами, вином та піцою прямо у лікарні.

10 серія “Центральна лікарня” опис

Маргарита Сергіївна провела ніч в палаті футболіста Олександра, це помітила санітарка. Маргарита вирішує познайомити Олександра зі своєю донечкою і приводить її в лікарню. Зрештою, донька знайомиться і з Рустамом. Стає відомо, що коханка Максима, Аліса, вагітна і у неї проблеми зі здоров’ям, що може нашкодити дитині. А до лікарні потрапляє дівчинка із нирковою недостатністю. Під час пошуку донора нирки назовні виходить дуже заплутана історія, що багато що змінює. А Максим Кирилович вирішив піти з лікарні і поклав заяву на звільнення на стіл головного лікаря. 

11 серія “Центральна лікарня” опис

Життя Аліси у небезпеці. Надзвичайно мало шансів на те, що вона зможе виносити дитину і вона народиться здоровою. Але ця дитина є бажаною, тож дівчина готова ризикнути власним життям, але не робити аборт. Максим не може ніяк вплинути на рішення Аліси. Зоя Федорівна дізнається, що це її син викрав і розбив автомобіль, у хлопця великі неприємності. Футболіст Олександр запрошує Маргариту на справжнє побачення у ресторан і робить пропозицію, якою ж буде відповідь Маргарити?

12 серія “Центральна лікарня” опис

Під час складної операції на аорті стались ускладнення: пацієнт прокинувся прямо на операційному столі. Хто відповідальний за це і чим закінчилась ця операція? У Рустама виник конфлікт із анестезіологом, хірург підозрює, що він неправильно розрахував дозу наркозу, але, зрештою, від виконання обов’язків відсторонили саме Рустама. Батько Максима – дуже впливова людина у міністерстві – шантажує головного лікаря і насилає на лікарню перевірку. А до рук Маргарити потрапляє кримінальна справа на Рустама…

13 серія “Центральна лікарня” опис

На лікарню насувається грандіозна перевірка, організована татом Максима. Головний лікар робить усе можливе, щоб вплинути на Максима і уникнути цієї перевірки, яку лікарня може не витримати. Футболіст Олександр вирішує повернутись у великий спорт і підписати контракт із англійським клубом. Він пропонує Маргариті залишити хірургію, їхати з ним в Англію і стати зразковою дружиною заможної людини. Але чи готова Маргарита кинути улюблену справу заради Олександра? У Аліси маткова кровотеча, необхідна операція. Максим не зміг провести операцію, Маргарита Сергіївна поспішає на допомогу. Чи встигне вона врятувати Алісу і її дитину?

14 серія “Центральна лікарня” опис

Кохана Максима Аліса виписується із лікарні і бажає продовжити лікування у спеціалізованій клініці. Максим не може вплинути на рішення дівчини і, схоже, втрачає своє справжнє кохання. Він не знаходить собі місця і кидається на людей. До лікаря Агаларова приходить людина із минулого – слідчий із Криму, де на нього заведена кримінальна справа. Рустама підозрюють у тому, що він краде препарати, але чи справді це так?

15 серія “Центральна лікарня” опис

Чоловік колишньої пацієнтки подає до суду за шкоду, яку заподіяла Маргарита його дружині. Маргарита знервована, але готова прийняти цей удар. Анестезіолог Вадим підкинув препарати Рустаму, щоб підозри щодо нього підтвердились, Зоя Федорівна знайшла їх і тепер немає сумнівів у вині Рустама. А тим часом на операційному столі знову прокинувся пацієнт. Рустам запрошує Маргариту на романтичну вечерю, яка розпочинається із пристрасного поцілунку біля входу до лікарні. Схоже, у них стосунки знову налагоджуються.

16 серія “Центральна лікарня” опис

Рустам та Маргарита знову разом. Він пам’ятає безліч дрібниць із їхнього минулого, навіть кулінарні вподобання Маргарити. Анестезіолога Вадима викрили, у кишені його халату Маргарита знайшла ампулу, а потім і схованку з рештою ампул. Він намагається все заперечувати і звинувачує у всьому Агаларова. Нікіта прийняв якісь наркотики і вскочив у дуже ризиковану історію: викрав автомобіль і потрапив в аварію. Максим не дарма копав під Рустама: йому вдалось знайти його дружину, з якою він познайомив Маргариту. 

17 серія “Центральна лікарня” опис

У лікарні з’явилася колишня дружина Рустама, Ніка. Хірург зустрів її досить холодно. Однак Ніка прийшла не просто так – жінка усіма силами хоче повернути чоловіка. Для досягнення своєї мети їй необхідно влаштуватися працювати в лікарню. Раптово Ніці випадає чудова можливість проявити себе. У лікарні трапляється екстрена ситуація – автобус зі школярами потрапив у серйозну аварію.

Колишня дружина Рустама опинилася в потрібний час в потрібному місці. Вона проявила себе як досвідчений фахівець і головлікар дав їй місце у відділенні. В цей же час лікарі борються за життя Микити, сина Зої Федорівни. У нього гематома мозку і потрібна термінова операція, яку провести може тільки Рустам. На плечі хірурга лягає відповідальність за життя хлопця.

18 серія “Центральна лікарня” опис

Рустам відчайдушно бореться за життя складного пацієнта. Хірург усіма способами намагається врятувати Микиту, проте терпить загрози від більшості персоналу лікарні. Зоя Федорівна звинувачує саме його в тому, що Микита досі не прийшов до тями. Хоча головний лікар запевняє Зою, що Рустам провів операцію ідеально і провини хірурга в події немає. Тим часом Маргарита йде до головлікаря зі скаргою.

Рита повідомляє головному лікарю про те, що не може працювати з новим хірургом Веронікою. Їх методи діагностики і лікування кардинально відрізняються і жінки не можуть прийти до спільного рішення. Однак головлікар навіть слухати не хоче Марго. Рустам, тим часом, намагається поговорити з Маргаритою, але жінка відмовляється – її зачепило те, що в лікарню прийшла працювати колишня дружина Рустама.

19 серія “Центральна лікарня” опис

У лікарню надійшла жінка з відкритим переломом обох ніг. Для операції знадобляться три хірурга. Головлікар збирає команду з Рустама, Максима і Ніки. Дізнавшись, що у пацієнтки гепатит С, Ніка відмовляється брати участь в операції, замість неї вирішує стати третім хірургом сам головний лікар.

А тим часом Ніка підкидає Максиму ідеї, як змусити Маргариту ревнувати. Однак Красовський не приймає слова жінки всерйоз. В цей же час Рустам намагається розлучитися зі своєю дружиною. Він дізнався, що розірвати їх шлюб можуть без проблем в центральному РАГСі. Ніка згодна на розлучення, але висуває хірургу серйозні вимоги.

20 серія “Центральна лікарня” опис

Микита одужує, але все ще сердиться на маму і не хоче з нею спілкуватися. Анестезіолог Вадим намагається шантажувати головного лікаря, стверджуючи, що розголос його справи зашкодить репутації лікарні. Ніка хоче показати всім в лікарні, що вони з Рустамом сім’я і нестримує свої емоції в розмові з Маргаритою. Цей емоційний вибух почув головний лікар і відсторонив її від проведення операцій. Рустам переконується, що Аня – його дочка і хоче надолужити упущені 10 років і провести їх разом з Маргаритою і Анею.

21 серія “Центральна лікарня” опис

Настав день весілля Юлі та Іллі, але він виявився не таким ідеальним, як би хотілося. Все почалося з запізнення Іллі, а закінчилося втечею Юлі. У дружини Володимира Петровича трапився інсульт, всіх лікарів терміново викликали до лікарні. Ніка втілює в життя свій підступний і небезпечний план, щоб прибрати Маргариту. Заради цієї мети Ніка готова пожертвувати навіть життям пацієнтки і ледь не вбиває дружину головного лікаря. Володимир Петрович звинувачує Маргариту. Їй стає просто нестерпно працювати в лікарні і вона вирішує змінити місце роботи.

22 серія “Центральна лікарня” опис

Максим тестує нові препарати, але натрапив на професійного шантажиста. Рустам дуже допоміг Максиму розібратися в цій ситуації і уникнути суду. У лікарні з’явився журналіст, який суне свого носа куди не треба і пише репортаж про лікарню. Ілля намагається повернути кохану, але, схоже Юля вже забула про нього і ходить на побачення з іншими чоловіками. Рустам прагне повернути Маргариту і жити з нею і Анею, але на шляху завжди з’являється Ніка …

23 серія “Центральна лікарня” опис

Після того, як Ніка нелегально провела операцію з вилучення кулі у підозрілого чоловіка, її шантажують і примушують до ще однієї підпільної операції. Антон дізнався, що Маша приймає протизаплідні таблетки і влаштував скандал на всю лікарню, Рустам намагається втішити дівчину в своїх гарячих обіймах. Ніка розповіла дружині Володимира Петровича, що сталося під час операції і оббрехала Маргариту. Як наслідок, вона думає, що чоловік намагається вбити її. А насправді він усвідомив, що у нього є почуття до неї і розходиться з Зоєю Федорівною. Рустам намагається вирішити проблему Маргарити і зустрічається з чоловіком пацієнтки Маргарити.

24 серія “Центральна лікарня” опис

З тих пір, як Ніка з’явилася в лікарні, атмосфера стала більш напруженою. Ніка шантажує Рустама і загрожує йому. До того ж, по лікарні ходить журналіст, який збирає найбруднішу інформацію про роботу медичного закладу. Ніка поширює плітки про роман Маші і Рустама і вагітність Маші від останнього. Через соціальні мережі вона розповідає про це чоловікові Маші, який приходить до лікарні і влаштовує скандал. Маргарита запрошує Максима до себе додому, але романтична вечеря при свічках закінчується істерикою Ані.

25 серія “Центральна лікарня” опис

У Ані день народження, з самого ранку Рустам вирішив привітати дочку і подарувати їй цінний подарунок, але на порозі квартири Маргарити його зустрів Максим. Дружина головного лікаря Віра не слухається лікарів і медсестер і вередує. Тамара Михайлівна дізналася, що наробив Женя і тепер не хоче з ним спілкуватися. Максим вирішив влаштувати для Ані грандіозне свято, на яке вона несподівано для всіх запросила Рустама. Веселе свято ледь не закінчився бійкою Рустама і Максима. Рустам, який не вживає алкоголь, напився і прийшов в лікарню. Він навіть не помітив, як опинився в одному ліжку з Нікою.

26 серія “Центральна лікарня” опис

У дружини головного лікаря стався повторний інсульт, їй необхідна операція, яку доручили виконати Маргариті. Але, на жаль, хірургічне втручання завершилося трагічно – серце жінки не витримало і Володимир Петрович втратив дружину. Але він наполіг на аналізах після смерті, адже повторного інсульту не повинно було бути. Маша зізналася в любові Рустаму, він підтримує закохану жінку, але відповісти взаємністю не може. Тим часом Ніка придумує все нові підступні способи, як позбутися Маргарити.

27 серія “Центральна лікарня” опис

Журналіст накопав безліч усього, щоб дискредитувати лікарню і головного лікаря. Стало відомо, що він працював на батька Максима, і тепер міністр шантажує Володимира Петровича, пропонуючи йому звільнитися за власним бажанням і щоб Максим зайняв його місце. Маргарита все-таки вирішила залишитися в лікарні. Рустам розлучається з дружиною, але через нахабну брехню Ніки Маргарита все ще сердиться на нього.

28 серія “Центральна лікарня” опис

Журналіст знайшов джерело інформації – Юлю – і намагається через неї дізнатися брудні подробиці про головного лікаря. Але це виявилося не так просто. Лоліта виграла джек-пот – кругленьку суму – і тепер вибирає собі авто. З такої нагоди Толя вирішив уважніше придивитися до дівчини. У лікарню потрапив несподіваний пацієнт – той самий журналіст, він проковтнув лампочку і не зміг її витягнути. На знак подяки за те, що лікарі врятували його, він не друкує дискредитуючий матеріал про лікарню, припинив розслідування і навіть повернув гроші замовнику – татові Максима. Рустам і Ніка прийшли подавати документи на розлучення, але щось змінилося – вона вагітна.

29 серія “Центральна лікарня” опис

У лікарні складний випадок – людина-фанатик покладається на волю Божу і не дає дозволу на необхідну операцію, яка врятує життя дружині і ще не народженій дитині. Рустам подарував Ані мобільний і сказав, що вона може зателефонувати йому в будь-який час. І ось така можливість з’являється: Аня потрапила в біду – побилася з хуліганом, який намагався вкрасти у неї телефон. Дівчинку хочуть виключити зі школи, Рустам намагається вирішити цю проблему за спиною у Маргарити.

30 серія “Центральна лікарня” опис

Рустам зізнався в любові Маргариті, тепер їх подальша доля залежить тільки від неї. Ніка робить з себе жертву і по всій лікарні поширює чутки про безвідповідальність Рустама. Володимир Петрович зрозумів, що втратив і хоче повернути Зою Федорівну. У лікарні надзвичайна ситуація – пожежа. Медперсонал і пацієнтів евакуювали, але в операційній на столі лежить дівчинка з кульовим пораненням, лікарі на чолі з Маргаритою не можуть залишити її помирати. Рустам поспішає на допомогу, але сам потрапляє в біду і залишається під завалами.

31 серія “Центральна лікарня” опис

Весь персонал лікарні знову повернувся на роботу через місяць після пожежі. В результаті трагедії згоріло ціле крило. Потроху всі лікарі і медсестри повертаються до життя і готуються до урочистого відкриття клініки.

У лікарню одна з медсестер, Оксана, приводить наречену, якій стало зле під час примірки весільної сукні.

Пожежа завдала непоправної шкоди лікарні. Крім того, що згоріла більша частина відділення, загинула дружина Рустама, Вероніка. Сам Рустам досі залишається у важкому стані.

32 серія “Центральна лікарня” опис

У лікарню поступила дівчина, у якої після нанесення татуювання почався сепсис. Її приймає Маргарита і призначає термінову операцію.

А тим часом Максим Красовський очолив клініку – Володимир передав йому повноваження головного лікаря.

Красовський не втрачає часу, закуповує нове обладнання, препарати і наводить порядки у відділенні. Рустам досі перебуває в комі. Маргарита регулярно відвідує хірурга і щиро вірить в його одужання.

33 серія “Центральна лікарня” опис

В ординаторській проходить чергова планерка, на яку вривається чоловік, терміново вимагає операцію. Красовському повідомляють, що цього чоловіка привезла не швидка, він сам прийшов у відділення. Пацієнт виявився вельми скандальним – він з порога вимагає справжнього хірурга і скептично ставиться до чергового лікаря швидкої допомоги.

А тим часом в лікарні відбуваються зміни. Максим, як виконуючий повноваження головного лікаря, вирішує відкрити платне відділення. Персонал ділиться на два табори: одні підтримують молодого лікаря, інші переживають, що ті, хто не зможуть заплатити за медичну допомогу, залишаться без належного лікування. Маргарита підтримує другий табір.

34 серія “Центральна лікарня” опис

Рустам приходить до тями після тривалого перебування в комі. Маргарита весь вільний час проводить в палаті Агаларова. Рита піклується про Рустама, приносить йому їжу і маленькі подарунки від своєї дочки Ані.

Рустам не в кращій формі, йому ще належить маса обстежень і лікування. Незважаючи на рекомендації Марго по лікуванню, Рустам каже, що пам’ятає абсолютно все, що говорила йому жінка, навіть її зізнання в любові. А тим часом в лікарню надходить пацієнтка з гострою хворобою шлунка. Марго обстежує пацієнтку. З’ясовується, що жінка дуже мало їсть і п’є практично одну каву.

Маргарита просить привезти банку кави на експертизу, щоб зрозуміти, чому напій викликав таку реакцію. А Максим Красовський продовжує свою нову політику щодо впровадження платних послуг. Між ним і Марго виникає конфлікт.

35 серія “Центральна лікарня” опис

Слідчий звинувачує Рустама в підпалі лікарні, але головний лікар не пускає його до пана Агаларова. Тамара поширює чутки про вагітність Оксани, тепер вся лікарня про це знає, крім Максима.

Дівчина вагається, чи потрібна їй ця дитина і не наважується сказати Максиму. Маргарита і Рустам вирішили почати все з початку, вона запропонувала йому жити разом і створити сім’ю. Але початок виявиться не безхмарним: Рустаму стає погано …

36 серія “Центральна лікарня” опис

Маргарита і Рустам починають жити разом. Рустам ще не зовсім оговтався після трагедії в лікарні і довгострокової коми. Тим часом в лікарню привозять чоловіка, якого, очевидно, покусала якась тварина і це явно не собака. До того ж пацієнт марить. Маргарита приймає чоловіка і не може визначити, хто завдав укуси.

В обстеження пацієнта втручається Максим. Красовський, не бажаючи слухати Маргариту, призначає чоловікові платну крапельницю. Марго з ним абсолютно не згодна, вона вважає неправильним призначати пацієнтові дорогий препарат перш, ніж буде встановлено діагноз. Конфлікт, викликаний відкриттям платного відділення в лікарні, набирає обертів.

37 серія “Центральна лікарня” опис

У відділення привозять пацієнта, у якого рік тому виявили рак. Однак хворий чоловік навідріз відмовляється лікуватися. Він знає про свій діагноз і вважає, що з раком боротися марно. Маргарита намагається переконати впертого пацієнта

А тим часом Рустам приходить до тями після коми. Чоловік живе у Маргарити, а коли вона йде на роботу, Рустам залишається з Анею. Коли Рустам з донькою були вдома, в квартирі пролунав дзвінок. У квартиру Марго приходить слідчий, щоб поговорити з хірургом. Від нього Рустам дізнається не тільки те, що його підозрюють у підпалі лікарні, а і в смерті своєї дружини Ніки.

38 серія “Центральна лікарня” опис

У лікарню привозять чоловіка, який потрапив в аварію. Він відбувся парою подряпин, проте причина, по якій пацієнт потрапив в аварію, дуже дивна. Чоловік каже, що не натиснув на педаль гальма через біль у ступнях. Коли лікарі обстежують пацієнта, з’ясовується, що його життя перебуває в небезпеці.

Рустам, тим часом, продовжує жити у Маргарити і відновлюватися. Його не збираються так швидко повертати на роботу з лікарняного. До того ж Рустама мучать думки про те, що він винен у смерті Ніки. А Максим Красовський продовжує вводити реформи в лікарні. Без конфліктів, природно, не обходиться.

39 серія “Центральна лікарня” опис

Знайдена заява загиблої Вероніки про погрози з боку Агаларова дає привід для арешту Рустама. До того ж у хірурга немає алібі. Про це Маргариті повідомляє Володимир. Марго не вірить в провину Рустама і думає, як можна допомогти коханому.

А тим часом Максим готується стати татом. Він накуповує безліч речей та іграшок для майбутнього малюка. Однак, мама його майбутньої дитини не оцінює старань Красовського. У лікарню в цей час привозять дівчину при смерті. Відразу видно, що вона в тяжкому стані і їй терміново потрібна операція.

40 серія “Центральна лікарня” опис

У лікарню привозять кількох людей, що потрапили в ДТП. У чоловіка, який збив пішохода, внутрішня кровотеча, а у його супутниці – внутрішній перелом ноги. Красовський оглядає дівчину і йому в голову приходить думка зробити зі звичайного приміщення палату підвищеного комфорту.

Агаларов, тим часом, планує весілля з Маргаритою. Сама ж Марго навіть не здогадується про те, що Рустам хоче зробити їй пропозицію. Його щастя руйнує слідчий, який повідомляє Рустаму про те, що в найближчі пару днів його заарештують.

41 серія “Центральна лікарня” опис

Швидка допомога привозить до лікарні вагітну жінку з сильними болями в області серця. Лікарі намагаються з’ясувати, що з пацієнткою. Маргарита зізнається Рустаму в тому, що попросила Іллю про допомогу. Рустам погано реагує на слова Марго, до того ж його викликають в прокуратуру на допит.

А тим часом в лікарні починає в повну силу діяти система Красовського.

Багато аналізів і елементарні процедури тепер коштують грошей. Після наради Максим просить Маргариту залишитися, тому що у нього є серйозна розмова. Красовський висловлює Маргариті претензії щодо її роботи – йому не подобається, що у віп-палати хірург поміщає безкоштовних пацієнтів.

42 серія “Центральна лікарня” опис

Рустам, Ілля та Володимир думають, хто міг підкинути слідчому заяву загиблої Вероніки. Підозрюють вони тільки одну людину – Красовського. А тим часом в лікарню привозять дівчину з вивихом щелепи і зламаними ребрами. Хлопець постраждалої каже, що дівчина хотіла пограти в боулінг і послизнулася на підборах. Маргарита слабо вірить в цю версію.

Рустам відправляється в відділення з’ясовувати стосунки з Максимом.

Красовський заперечує всі звинувачення. Рустама, тим часом, викликають в прокуратуру на допит. У відділенні йому віддають деякі речі, які знайшли при Ніці. Серед них хрестик. Рустам каже, що його загибла дружина була мусульманкою, тому ніяк не могла його носити. Яка ймовірність того, що у вогні загинула саме Вероніка?

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар

  1. Гость

    Дуже дякую!

    Відповіcти