“Домробітниця” серіал 2013

Д

“Домробітниця” серіал 2013 року. Кожна серія – це окрема історія з досвіду двох домробітниць, Люсі і Галі.

“Домробітниця” опис

Дві по-своєму вродливі, розумні, працьовиті молоді жінки у силу різних обставин зрозуміли, що найкращий з усіх їм доступних заробітків – праця хатньої робітниці. Робота їм подобається, вони діляться одна з одною клієнтурою, рекомендують одна одну, підміняють.

Галина Ведмедько – 22 роки. Незаміжня. Характерна. Без вищої освіти. Інколи не стримується, може зробити навіть те, про що потім пошкодує. Втручається у розмови, повчає. Не соромиться своїх емоцій, не завжди може їх приховати. При цьому не позбавлена ​​кмітливості. Іноді її роботодавцям здається, що Галині бракує розуму, насправді, Галя, за уявною наївністю, приховує своe справжнє ставлення до ситуації. ЇЇ прості запитання, на які треба відповідати “так ” або “ні”, ставлять опонентів у глухий кут. Вважає, що гідна кращого не менше, аніж господині, які наймають її на роботу. Книг не читає, але, якщо випадково по телевізору подивиться “сльозливий” фільм чи спектакль, ридає і співчуває нещастю його героїв. Сподівається на власне сімейне щастя, шукає собі “міського” чоловіка.

Людмила – 28 років. Незаміжня. Вродлива. З російської провінції. На відміну від Галі, Люда планувала отримати у місті освіту, але не склалося. І всe ж, те, що вона непогано вчилася і багато читала, позначилося на її розвитку. Люся знає, як поводитися у тій чи іншій сім’ї, вона акуратна, зосереджена, мріє про краще майбутнє для себе. Правильна. Навіть те, що вона зараз змушена прибирати чужі квартири, йде їй на користь. Людмила набирається життєвого досвіду, спостерігає за тим, як організований побут її клієнтів, як вони вибудовують свої відносини. Часто Люся мимоволі виявляється втягнутою у складні ситуації, які виникають у сім’ях. Володіє природженим почуттям міри й смаку, вона здатна зрозуміти, що саме заважає налагодити стосунки у родині її клієнтів.

Домробітниці стають порадниками господарів, у яких працюють. Звичайно, в першу чергу, порадницею господинь. В одній і тій самій ситуації різні жінки можуть дати зовсім різні поради, керуючись своїм життєвим досвідом, а головне, своїми характерами. Господарі можуть прислухатися до поради, можуть знехтувати нею, але поради домробітниць завжди точні! Домробітниці, як це і буває у житті, народні психологи. Вони знають життя не з чуток.

“Домробітниця” актори

Актори: Анастасія Іванова (II), Олена Муромцева (II), Анастасія Німець, Олексій Зубарєв (III), Денис Дружинін, Олександра Цимбалістова, Олександра Срібло, Олександра Артем’єва, Аліна Бабак, Олексій Жиров, Олена Буганова, Максим Мішарін, Аліса Преображенська, Артем Коджушко, Ольга Нікітіна, Антон Качурин, В’ячеслав Щенін, Іван Щеглов, Олександра Літовко, Мурат Шевлоков, Михайло Пярн, Олексій Шумилин, Юрій Поздняков, Віктор Кубошов, Лариса Бурмістрова, Віталій Ходін, Олена Болдіна, Артемій Оя, Ігор Григорян, Юлія Васильєва , Олександр Гаспарьянц, Надія Винокурова, Володимир Павленко, Олександр Лобанов, Даша Русакова, Анастасія Хромцова, Тетяна Ворожева, Олександр Шаршов, Олег Соловйов, Олександр Воронов, Лілія Кондрова, Євген Рахманько, Ганна Потапова

“Домробітниця” інформація

Режисери: Гаррі Закарян, Едуард Пальмов
Сценаристи: Ірина Бурденкова, Лариса Єремєєва, Олексій Дмитрієв (IV), Юрій Корчевний, В’ячеслав Кузін
Оператори: Олексій Гопша, Анастасія Жукова, Ксенія Маркіна, Ілля Агафонов, Олексій Коцоев, Максим Падун, Андрій Супрун, Валентин Салтовець
Композитори: Олексій Шелигін, Юрій Аляб’єв
Виробництво: ТОВ “Об’едінеіе телевізійних компаній” на замовлення ВАТ “Перший канал”
Рік: 2013

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар