“Думай як жінка” серіал

Д

Думай, як жінка (інша назва Тутсі) – цікава комедійна мелодрама з популярним акторським складом.

“Думай як жінка” скільки серій – в серіалі 20 серій.

“Думай як жінка” актори

Актори: Марат Башаров, Тетяна Орлова, Анна Попова, Олександр Арсентьев, Володимир Зайцев, Катерина Дубакіна, Володимир Стержаков, Сергій Габріелян, Іван Шмаков, Антон Васильєв (III), Єлизавета Лотова, Сергій Жарков, Кирило Запорізький, Олександра Макарська, Анастасія Захарова, Карина Звєрєва, Сергій Бєляєв, Євгенія Дмитрієва, Михайло Безкоровайний, Михайло Павлик, Ольга Хохлова, Володимир Качан, Анатолій Калмиков, Вікторія Лукина, Дмитро Білоцерківський, Володимир Жарніков, Антон Сьомкін, Галина Петрова, Олена Ворончіхіна, Андрій Стоянов, Володимир Терещенко, Юлія Сулес , Оксана Ердлей, Андрій Батуханов, Андрій Капустін, Олексій Огурцов, Олександра Буличова

“Думай як жінка” опис

Євгеній Новіков – заступник генерального директора компанії і досконалий “альфа-самець” дізнається, що Дар’я Свєтлова – єдина перешкода на його шляху до успіху. Справа в тому, що Даша розробила проект, який зі стовідсотковим успіхом зможе виграти тендер міністерства.

Розважливий і холодний Євгеній приймає рішення, у будь якому разі заволодіти проектом Дар’ї. Найпростіший і безпрограшний варіант – стати другом дівчини, спокусити її, а коли пильність буде остаточно приспана, безперешкодно захопити її дітище. Однак познайомившись з Дар’єю і вкравши проект, Євген з’ясовує, що його геніальний і підступний план був жахливою помилкою, адже тепер він закоханий у дівчину і повинен все виправити. Та доля повертається до головного героя спиною – він втрачає все: кар’єру, любов і навіть своє життя (його вважають загиблим в результаті автомобільної катастрофи).

Однак Новіков не здається. Він знайомиться з режисером аматорського театру, який наводить його на думку перевдягнутися жінкою і влаштуватися на роботу у свою колишню компанію, щоб повернути довіру коханої і відновити репутацію. Так він робить власне відкриття: для того, щоб стати справжнім чоловіком, потрібно встати на підбори.

“Думай як жінка” інформація про серіал

Режисер: Андрій Сілкін
Сценаристи: Тетяна Глущенко (II), Гіві Шавгулидзе
Оператор: Михайло Оркін
Композитор: Валерій Царьков
Художник: Ольга Богданова (VII)
Продюсери: Олександр Назаров (II), Наталія Мокеева, Альберт Рябишев, Дмитро Табарчук, В’ячеслав Муругов (ген.), Едуард Ілояна, Віталій Шляппо, Олексій Троцюк, Денис Жалинский
Виробництво: YBW Group на замовлення СТС
Рік: 2013
Прем’єра: 15 квітня 2013 (СТС)
Cерій: 20
Жанр: комедія

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар