Енгін Озтюрк біографія, фільмографія

Турецькі актори

Актор Енгін Озтюрк ( Engin Ozturk ) – відомий з багатьох фільмів та серіалів, не тільки в Туреччині, але і в інших країнах . Фільми з Енгін Озтюрк, які принесли йому популярність «Величне століття» і «У чому вина Фатмагюль».

Дата народження – 28 вересня 1986 року
Зріст Енгін Озтюрк – 1 , 84 м
Знак зодіаку – Терези

 Енгін Озтюрк біографія

Народився 28 вересня, Стамбул, Туреччина, в сім’ї солдата. Вищу освіту здобув в Анкарі у державній консерваторії.

У 2012 році Енгін закінчив театральний факультет. Кар’єру в кіно Енгін Озтюрк почав з серіалу «У чому вина Фатмагюль», де зіграв гвалтівника.

энгин Озтюрк фильмографияВ 2013 молодого перспективного актора запросили на роль четвертого сина султана Сулеймана (Халіта Ергенч) і Хюррем (Вахід Гердюм) в серіал «Величне століття. Роксолана». Селіма II прозвали «Селім- блондин» , він правив імперією Османа з 1566 року. Саме персонажу Енгіна Озтюрка віддадуть центральне місце в серіалі. Постарілі Сулейман і Хюррем вже не будуть з’ясовувати свої стосунки. В основу романтичної історії серіалу ляжуть відносини Селіма і його майбутньої дружини Нурбана ( Мерві Болугур ) . Також герою Енгіна чекає боротьба за владу зі своїм братом Баязидом .

Після серіалу «Величне століття. Роксолана» перед Енгін Озтюрк відкриється маса можливостей. Турецький телесеріал показують у 50 країнах світу.

Фільмографія Енгін Озтюрк

Енгін Озтюрк особисте життя

Про особисте життя актора ходять багато чуток, але сам актор говорить наступне:

«По правді кажучи, у мене немає зараз часу на те, щоб шукати супутницю життя. Знаю, що, коли так говориш, багато прихильницт розчаровуються, багатьох це відштовхує. Але моє життя зараз дійсно дуже насичене: зйомки в серіалі, театр, навчання. До того ж, люди , з якими я спілкуюся, в основній масі такі ж, як я. У них теж немає часу на особисте життя. Я вірю тільки в кохання з першого погляду, або, принаймні, з першої розмови . У мене ж зараз у моєму оточенні немає людини, з якою я б не був знайомий раніше. Звичайно, краще б хтось з’явився в моєму житті. Любов – це прекрасне, хвилююче почуття.»(С) Енгін Озтюрк

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар