«Корольок – пташка співоча» серіал 2014

Корольок - пташка співоча

«Корольок – пташка співоча» турецький серіал 2013 року, що зібрав вже велику кількість шанувальників. Скільки серій в серіалі «Корольок – пташка співоча» – в 1 сезоні 30 серій.

«Корольок – пташка співоча» актори

АкториБурак Озчівіт, Фахрійе Евджен, Небахат Чехре, Бегюм Кютук, Мехмет Озгюр

Режисер: Чаган Ирмак

«Корольок – пташка співоча» опис

Головна героїня серіалу Феріде, яку в дитинстві за її жвавість і любов до витівок прозвали корольком. У ранньому віці у неї помирає мати від сухот і батько, будучи військовим, вирішує відправити дівчинку у французький пансіон. Через кілька років приходить звістка про смерть батька Феріде. Сирота залишається під опікою тітки Бесім та її чоловіка Сейфеттіна. У Сейфеттіна і Бесім двоє своїх дітей – Кямран і Неджма. Феріде закохується в Кямрана, але він не сприймає її всерйоз і продовжує відносини з вдовою Неріман. У цей час у Феріде закохується колега і друг Кямрана Селім, в якого в свою чергу закохана Неджма.

У країну приходить чума. Дізнавшись, що він хворий, Сейфеттін вирішує залишити родину. Його знаходять на дорозі бродячі артисти і посилають за лікарем. За збігом обставин цим лікарем виявляється Кямран. Він забирає батька до лікарні і разом зі своїм учителем Лазаром намагається вилікувати його, застосовуючи новаторські методи. Тим часом про хворобу Сейфеттіна дізнаються Бесім і Неджма. Феріде дізнається, що Селім обманював її. Неджма застає брата з Неріман і про все розповідає матері. Селім вирішується на відчайдушний крок, щоб завоювати Феріде. За досліди з переливанням крові Кямрана заарештовують. Він втікає і ховається в таборі артистів. Сейфеттін не може пробачити сина. Будинок Неріман громлять озлоблені сусіди. Кямран вступає у протистояння з кадієм. На ринку Сейфеттіна б’ють торговці. Неджма підозрює, що Селім хотів отруїти Королька. Кадій примовляє Кямрана до смерті. Щоб врятувати Кямрана, Феріде йде на угоду з Левент. Місце Феріде в пансіоні займає інша дівчина. Після невдалої втечі Неріман повертається в будинок Бесім. Там вона влаштовує скандал за участю Неджма. Феріде за допомогу Кямрану розшукує поліція. Кямран намагається з’ясувати, хто зрадив його . Неджма каже, що ніколи не зможе пробачити батькам за любов до Феріде і Кямрана. Син кадію заражається чумою, і кадій приймає рішення пробачити Кямрана.

Батько змушує Кямрана вибрати між Феріде і Неріман. Заставши закривавлену Неджма з Селімом, Кямран б’є друга. Сейфеттін , розуміючи , що накоїла дочка, карає її . Селім дає обіцянку одружитися на Неджма. Кямран збирається одружитися на Неріман, але почуття до Феріде не дають йому спокою. Неджма мириться з матір’ю. Батько просить Кямрана припинити спілкування з Феріде. Неріман розуміє, що Кямран любить Королька. Поки в будинку Сейфеттіна святкують заручини Селіма і Неджма, Левент обманом одружує Селіма і Феріде. Феріде свариться з Неджма. Цю сварку чує Бесім і на цей раз встає на сторону дочки. Ображена Феріде покидає особняк. Левент вимагає від Неріман виконання подружнього обов’язку і тієї ледве вдається відбитися. Дружина Васфі дізнається про смерть чоловіка. Між Феріде і Кямраном зав’язуються теплі стосунки. Під тиском Феріде Марі розповідає правду про Селіме. Почувши розмову Селіма і Феріде, Кямран розуміє, що Феріде не любить його .

Заручини Неджма і Селіма розривають. Неджма, обурена таким результатом, каже батькам, що чекає дитину від Селіма. Ображена Феріде їде в Текірдаг до тітки Айше. Кямран слід за нею. Він зізнається дівчині в любові , але та нічого не хоче чути. Неджма ріже вени. Сейфеттін, бачачи страждання дочки, погоджується на її шлюб з Селімом.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар