“Корольок – пташка співоча” скільки серій

Корольок - пташка співоча

«Корольок – пташка співоча» – турецький серіал, знятий за однойменним романом Решата Нурі Гюнтекіна. Шанувальників цікавить питання скільки серій в “Корольок – пташка співоча”, чи не сильно затягнутий сюжет?

Скільки серій в серіалі “Корольок – пташка співоча”

Поки зняли 1 сезон, в якому 30 серій.

Про кіно “Корольок – пташка співоча”

Продюсер – Тимур Савджі
Режисер – Чаган Ирмак, Доган Уміт Караджа
Сценарист – Севгі Йилмаз
Місце зйомок – Стамбул
Хронометраж – 95 хвилин
Студія – Tims Productions

“Корольок – пташка співоча” короткий опис

Головна героїня серіалу Феріде, яку в дитинстві за її жвавість і любов до витівок прозвали корольком. У ранньому віці у неї помирає мати від сухот і батько, будучи військовим, вирішує відправити дівчинку у французький пансіон. Через кілька років приходить звістка про смерть батька Феріде. Сирота залишається під опікою тітки Бесім та її чоловіка Сейфеттіна. У Сейфеттіна і Бесім двоє своїх дітей – Кямран і Неджмі. Феріде закохується в Кямрана, але він не сприймає її всерйоз і продовжує відносини з вдовою Неріман. У цей час у Феріде закохується колега і друг Кямрана Селім, в якого в свою чергу закохана Неджмі.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар

  1. Hevi

    Серіал дуже цікавий , але що за кінець що Кемран улибнувся і кудась пішов і показали годиник і так закінчилося. Чому вже неможете зробити 2 сезон то , що за серіал кінець фуфло, а так починалося файно романтично а кінець спортошив навіть нічо не понятно. Казали що буде іти 2 сезон 2014 , а тепер 2016 скільки людей пишут коли буде іти 2 сезон. Я знаю вам тяжко все щнімати , але не буде 2 сезону серіал небуде файний і всі хто дивився цей серіал будуть думати у думках чи прийде Феріде в кінці чи нє , як у них складиться життя. Зробіть що небуть щоб ішов 2 сезон:::будласка

    Відповіcти