«Особова справа» опис серій 21 — 30

О

«Особова справа» зміст всіх серій ви можете прочитати в цій статті.

«Особова справа» опис серій 11-20

«Особова справа» опис серій 21 — 30

21 серія «Особова справа» опис

Казаков намагається більш щиро говорити з Ємельяновою про її минуле, він намагається знайти підхід до сина Ємельянової, розпитує про його батька, але Тетяна уникає цих розмов. Артем відмовляється приймати Казакова в сім’ю, відносини між хлопчиком і Євгеном не складаються.
Після нерозділеного кохання до Синка, після остаточно зіпсованих відносин з Вахмістровим, Варвара йде з суду. Невдалі спроби сподобатися Синку вплинули на її успішність у навчанні – викладач помітив старання студентки і запропонував їй посаду в прокуратурі …

22 серія «Особова справа» опис
Весь суд говорить про те, що приїхав батько Артема Ємельянова, але розповісти про це Тетяні ніхто не насмілюється, Липчук навіть ініціює збори, на якому всім забороняє говорити з Тетяною з цього приводу до тих пір, поки ситуація не проясниться.
Тим часом Казаков розуміє, що треба підготувати Ємельянову до появи Федорова, він кілька разів намагається почати серйозну розмову, але Тетяна у притаманній їй манері йде від важливих питань.

Гусєва не розуміє пасивну позицію Терентьєва і тисне на нього, змушуючи розповісти Ємельяновій про Федорова, адже саме він винен у раптовій появі батька Артема …

23 серія «Особова справа» опис
Ємельянова зла на колег за те, що ніхто її не попередив про приїзд Федорова. Казаков висловлює думку, що Тетяна уникає важливих тем, а потім звинувачує близьких у пасивності, це ще більше засмучує Ємельянову, вона сприймає слова Казакова як зраду і скасовує підготовку до весілля.
Тим часом обрана Ємельяновою тактика уникати серйозних розмов призвела до того, що Артем перестав довіряти матері. Ємельянова розгублена і перелякана: замість того , щоб їхати додому і говорити з сином, вона йде з Вахмістровою на дискотеку …

24 серія «Особова справа» опис
Ємельянова припиняє відносини з Козаковим і шукає підтримки у Федорова. Вона запрошує його на сімейну вечерю. Федоров радий і вдячний Тетяні за те, що вона йде йому на зустріч.
Артем не витримує недомовок і каже дідові, що здогадався, про те , що Федоров – його батько. Артем вважає, що Федоров приїхав його забрати. Сергій Семенович наполягає на тому, що треба всі події обговорити з мамою. Ємельянова приходить з роботи і знову уникає розмови, Артем закривається у себе в кімнаті, поки Таня свариться з батьком, Артем йде з дому …

25 серія «Особова справа» опис
Ємельяновій дзвонить Віталік, друг Артема і каже, що Артем – у нього, але з матір’ю спілкуватися відмовляється. Сергій Семенович йде на зустріч з Артемом в якості посередника.
Ємельянова усвідомлює свою помилку і шукає допомоги у Федорова, той займає позицію сили і обіцяє Тетяні підтримку. Казаков зауважує, що в розмовах Федоров маніпулює Ємельяновою, попереджає її про це, але Тетяна категорично з цим не згодна …

26 серія «Особова справа» опис
Ємельянова ігнорує Казакова та його почуття. Незважаючи на сварку, Казаков продовжує надавати Тетяні знаки уваги , проте тримається на відстані , пише їй листи і зайвий раз не потрапляти на очі. Ємельянова робить ставку на відносини з Федоровим, він приходить на сімейну вечерю і чарує Артема. Хлопчик закоханий у батька і підпадає під його вплив. Не все в підході Федорова до виховання хлопчика влаштовує Ємельянову, але вона готова йти на компроміси.

27 серія «Особова справа» опис
Юля активно працює над тим, щоб помирити Ємельянову і Казакова, поки їй це не вдається, Тетяна і далі холодна. Тим часом Артем і його батько проводять разом багато часу, Артем пропадає цілими днями, не попередивши матір і відключивши телефон. Ємельянова дзвонить Федорову на роботу і вимагає дати їй його номер мобільного. Федоров робить Ємельяновій догану за істерику, зазначає, що вона змінилася, Ємельянова звинувачує Федорова в тому, що він такий же, як і раніше, – очевидно, безхмарними їх відносини не будуть.

28 серія «Особова справа» опис
Ємельянова з радістю читає листи Казакова і погоджується піти з ним на вечерю. Тим часом у себе вдома вона влаштовує вечерю з Федоровим і Артемом. Хлопчик, як і передбачалося, без розуму від батька, Ємельянова теж рада.
Коли Ліда підкидає лист з освідченням у коханні, в адвокатську входять Терентьєв і Синок. Ліді все ж вдається підкинути конверт, більше того, вона підслуховує розмову Терентьєва з Синком про Гусєву.

29 серія «Особова справа» опис
Вахмістрова і Синок зближуються, він дарує їй подарунки і робить знаки уваги. Тим часом, Липчук , близький друг сім’ї Синка, робить адвокату догану , підкреслюючи , що вони – не пара , проте Олександр осмикує голови суду , зазначає , що його це не стосується.
Ємельянова підводить Казакова: обіцяє йому вечерю, але замість цього йде гуляти з Вахмістровою…

30 серія «Особова справа» опис
Липчук повідомляє Ємельяновій, що у Казакова пропала справа, просить його підтримати. Ліда шукає справу, перериває всі кабінети, переживає, Юля припускає, що Ліда така розсіяна через те, що все-таки закохана в Терентьєва.
Ємельянова та Сергій Семенович обговорюють пропажу справи у Казакова, дід зазначає, що це не схоже ні на Ліду, ні на Євгена, підозрює, що хтось справу навмисно стягнув. Артем чує розмову…

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар