Мінливості долі (2008)/ Превратности судьбы

М

Мінливості долі – мелодрама 2008 про любов, важкий вибір і справедливість. Інша назва: Невірна

 “Мінливості долі” актори

Актори “Мінливості долі”: Карина Разумовська, Дмитро Ісаєв, Ольга Волкова, Льова Бі- 2, Ксенія Кузнєцова, Олександр Аблязов, Ірина Померанцева, Дмитро Прокоф’єв, Шура Бі- 2, Марія Титарь, Софія Василькова, Анастасія Бусигіна.

превратности судьбы актеры

 “Мінливості долі” опис

У житті Ані Алексєєвої усе розписано по хвилинам. Вона постійно перебуває поруч із коханою людиною, популярним молодим виконавцем, Романом. Дівчина постійно супроводжує його на всіх гастролях і їй ледь вистачає часу зустріти з родбудинку рідну сестру, який вона трохи заздрить. У молодшої Дарини дві красуні – близнючки, а в Ані з Романом родина поки тільки в планах.

Доля дуже жорстоко виконує бажання головної героїні. Даша з батьками гине в автокатастрофі й на руках в Ані залишаються маленькі дочки сестри. Роман не оцінив учинку коханої й, залишивши її одну, виїхав робити кар’єру в Америку, де дуже швидко знайшов собі багату дружину. Аня залишається й бореться за те, щоб залишитися із близнючками. Вона йде на все, навіть на фіктивний шлюб з колишнім чоловіком сестри. Удвох їм доведеться випробувати багато чого, адже вони зовсім чужі, різні люди. Коли відносини молодих людей більше менш стабілізувалися, у житті Ані знову з’являється Роман, якого вона тільки-тільки почала забувати…

Що вибере головна героїня – такого ненадійного, але усе ще коханого Романа або важке сімейне життя з дівчинками й Антоном, для яких вона, виявляється, встигла стати найголовнішою людиною на світі?

“Мінливості долі” інформація про мелодраму

Режисер: Андрій Селіванов

Сценарист: Вадим Авлошенко
Оператор: Володимир Биховський
Композитори : Льова Бі- 2 , Шура Бі- 2 , Михайло Карасьов
Художник: Ірина Лаптєва
Продюсери: Ірина Смирнова ( іcп. ), Олександр Кушаев
Виробництво : Кінокомпанія «Русское »
Рік: 2008
Прем’єра: 21 грудня 2008
Жанр: мелодрама

Тепер ви знаєте сюжет мелодрами «Мінливості долі», акторів, які в ньому знялися, і хоча фільм не найновіший, але цікавий.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар