“Моя велика сім’я” серіал

М

«Моя велика сім’я» серіал – історія великої родини. Мати, батько, сестри, брати – всі живуть в одному великому будинку, разом справляються з усіма проблемами. За час серіалу з героями багато чого трапиться.

Скільки серій в серіалі «Моя велика сім’я» 12 серій.

«Моя велика сім’я» актори

Актори: Анна Снаткіна, Володимир Яглич, Марія Машкова, Андрій Кузічев, Михайло Жигалов, Сергій Чирков, Євгенія Добровольська, Надія Маркіна, Юрій Цурило, Борис Невзоров, Володимир Стержаков, Олександр Воробйов, Ганна Капалева, Лада Чуровская, Анна Бегунова, Дмитро Прокоф’єв, Марина Черняєва, Анатолій Бобер, Степан Самойленко, Геннадій Ченцов, Валентина Пугачова (II), Михайло Пшеничний, Олександр Денисенко (II), Ілля Домбровський, Марія Кондратенко, Володимир Новицький, Олександр Бобков, Олександр Науменко, Юрій Корнішін, Анастасія Бакланова (молодша) , Сергій Ющук, Юрій Михайловський, Олександр Булейко, Данил Крістін

«Моя велика сім’я» опис

У робітничому містечку живе велика родина Самокрутових: дід Микола, його син Петя з дружиною Настею, і четверо дітей Алевтіна, Єгор і його дружина Наталя, Гена та Вероніка.

Як і в будь-якій сім’ї у Самокрутових буває всяке, і сварки, і суперечки, і проблеми, які вони намагаються вирішувати разом. У серіалі паралельно розгортаються два сюжети: детективний і мелодраматичний. У центрі сюжету любовний трикутник між колишніми однокласниками.

Єгору Самокрутову доведеться зробити складний вибір, з ким йому залишитися – з дружиною і сином або зі своїм першим коханням Маргаритою, яка як ураган увірвався в його життя. Який вибір він зробить?

«Моя велика сім’я» інформація про серіал

Режисер: Давид Ткебучава

Сценаристи: Ірина Луковська, Ліза Антонова

Оператор: Григорій Бєлєнький

Композитор: Олег Воляндо

Художник: Тетяна Мальцева (II)

Продюсери: Катерина Єфанова, Олександр Самойленко, Давид Ткебучава

Виробництво: ТОВ «Студія 4″

Рік: 2012

Прем’єра: 4 червня 2012 (Росія-1)

Cерій: 12

Жанр: гостросюжетний фільм, мелодрама

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар