“На лінії життя” серіал

Н

“На лінії життя” серіал 2016 року – медична драма виробництва телеканалу ТРК Україна

“На лінії життя” скільки серій – в серіалі 32 серії

“На лінії життя” опис

У мирній країні госпіталь — це звичайна лікарня, тільки для військовослужбовців. Хірург Сергій Задорожний не збирався довго тут затримуватися. Для нього робота в госпіталі — лише перепочинок між відрядженнями в найгарячіші точки планети у складі миротворчих місій ООН. Але доля розпорядилася інакше.

Рятуючи життя поранених, Сергій паралельно розв’язує складні вузли власної долі. Адже в госпіталі працює його перше кохання Ольга та її чоловік Стас — найлютіший ворог Сергія.

Здавалося б, звичайний госпіталь виявляється зрізом усього нашого суспільства. Це справжня драма, що показує в людях все найкраще і все найгірше — від безприкладного героїзму і самопожертви до безпрецедентної підлості, жадібності і ницості.

“На лінії життя” актори

У ролях – Ахтем Сеітаблаєв, Олесь Задніпровський, В’ячеслав Довженко, Вікторія Литвиненко, Ольга Олексій, Костянтин Войтенко, Сергій Дерев’янко, Лариса Руснак, Тетяна Казанцева, Світлана Зельбет, Федір Гуринець, Артемій Єгоров, Олег Коркушко, Анна Сагайдачна, Дмитро Саранськ, Наталія Морозова-Шімада, Руслан Коваль, Віталій Салій

“На лінії життя” опис

Автор ідеї – Ольга Захарова.

Режисер – Антон Гойда (серіали «Сашка», «Жіночий лікар»).

Оператор – Сергій Рябець.

Виробництво стрічки на замовлення телеканалу «Україна» здійснювала компанія Fresh Production Group. Зйомки проходили в Києві і тривали 9 місяців.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар

 1. Вікторія

  А ви будете добавляти анонси?

  Відповіcти
  1. yulianna автор

   Постараємося)

   Відповіcти
 2. Таня

  Скажіть будь-ласка як звати актора, який зіграв роль Дмитра Костянтиновича?

  Відповіcти
 3. таник

  Дякую. Плакала майже над кожною серією. Режисер, сценаристи молодці. Актори неперевершені. Нарешті наше якісне, глибоке кіно. Правда, на мою думку, я б так бисто Настю не повертала, хай би вона там на дорозі пообіцяла, що повернеться там через мцсяць, а то якось не серьозно, іде з хлопцями, на неі розраховують… Ну то таке. Ще Вам дуже велике спасибі за роботу, після ювелірів та співачок не очікувала. Розумію, що наше кіно молоде і роботи мало, вибірать нема поки з чого, але ж можете. Син повернувся неділлю назад, навіть він зацінив шо там мама дивиться, сказав – грамотно.

  Відповіcти
 4. Олеся

  Як забрати хлопця який в 24 серії підірвався на бомбі

  Відповіcти