“Наші пані у Варшаві” серіал

Н

Серіал “Наші пані у Варшаві” вперше вийшов в Польщі”. Там він називався “Дівчата зі Львова”. Серіал про заробітки українських жінок буквально відразу став лідером на польському телепросторі.

“Наші пані у Варшаві” скільки серій – в серіалі 13 серій

“Наші пані у Варшаві” опис

Поліна втратила у Львові своє модельне агентство, збанкрутувала через нечесну гру партнера. У Львові у неї залишилися батьки і син.

Інтелігентну і стриману скрипачку Уляну звільнили з оркестру, щоб звільнити місце для доньки одного з музикантів. Щоб виїхати в Польщу, героїня змушена продати свій улюблений інструмент – скрипку.

Третя героїня Оля їде в Європу за бажанням свого хлопця.

У Польщі дівчата зупиняються у своєї подруги Світлани, яка заробляє на життя клінінговими послугами.

“Наші пані у Варшаві” актори

Актори: Анна Марія Бучек, Анна Гарайська, Магдалена Врубель, Катажин Ухерська, Адріан Заремба, Кшиштоф Стельмашик, Маріан Дзендзель

Студія: Studio A, Telewizja Polska

Прем’єра (світ): 6 вересня 2015

Режисер: Войцех Адамчик

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар

 1. Сергій

  Стояли за гідність,а тепер дивимось фільми де нас чмирять поляки.Я б цей фільм заборонив би . Російські фільми не такі , а цей такий.Ще й рекламують , та його сховати потрібно , щоб ніхто не бачив.Ганьба!!!!

  Відповіcти
 2. Олександр

  Повністтю згідний з попереднім коментарем. Поляки про нас серіал зняли для себе, щоб було посміятися з нас, щей нам втюхати його як сенсаційний. От на 1+1 і зневажають Українців.

  Відповіcти
 3. Наталя

  Поляки показали не дуже приємну українську дійсність, але справедливо і без зневаги. Навпаки українок показали працьовитими та порядними. Зеленському , до речі, треба повчитись у поляків, бо він якраз показав українців повними дегенератами, а москаля розумним і винахідливим. Оце ганьба…

  Відповіcти
 4. галинка

  Де там ганьба? Я була в Італії,отам ганьба.Не через те ,що там погано ставляться до нас італійці, а тому що наші геть там здуріли.Щоб допомогти з роботою наші правлять 100 євро, всі працюють нелегально,якщо щось то й не пустять переночувати задарма. Я витримала 2 місяці і поїхала додому,щоб з часом не стати такою , як вони. Зараз чоловік у Варшаві – задоволений , і я їду до нього.

  Відповіcти
 5. Марина

  Дуже цікавий та повчальний серіал, актуальний саме у цей час!
  хочеться продовження)

  Відповіcти