“Нахаба” фільм

Н

Нахаба” – міні серіал про підкорення столиці провінційною дівчиною.

“Нахаба” актори

Актори: Євген Воловенко, Оксана Сташенко, Валентина Пугачова (II), Анатолій Котенєв, Андрій Косташ, Ольга Бережна, Богдан Юсипчук, Габріелла Массанга, Катерина Шенфельд, Тетяна Шеліга, Ігор Рода, Олександр Задніпровський, Інна Мірошниченко

“Нахаба” опис

Як ввести провінційну юну дівчину у вищі кола столиці? Цим питанням задався батько Оленки – милої дівчини з Свербилівки.

Містечко маленьке, але стоїть на покладах золотої руди, і тато у Олени відомий золотопромисловець. Однак він не поїхав жити до Москви або за кордон, як побратими по багатству. Тато Лєночки був вдівцем, а ще патріотом рідного краю: народився, виріс і розбагатів в Свербилівці, і тут же виховав доньку – в строгості і надіях на її майбутнє щастя. Дочка виросла, але вчитися не особливо хотіла. Вона ледве закінчила школу і займалася лише своєю зовнішністю, треба визнати – виключно миловидною.

Батько вирішив відправити дочку в Москву, влаштувати в престижний інститут і видати заміж за пристойного чоловіка з високим столичним становищем.

“Нахаба” про кіно

Режисер: Юрій Музика
Сценаристи: Тетяна Гнєдаш, Андрій перцю, Ірина Чернова
Оператор: Олександр Ебаноідзе (II)
Композитор: В’ячеслав Назаров
Художник: Геннадій Махонін
Продюсери: Валентин Опалєв, Лариса Халяпіна, Ігор Соколовський, Тетяна Гнєдаш, Олексій Чащин, Олена Косенко (II), В’ячеслав братухой, Денис Пономаренко, Олена Бечке
Країна: Україна
Виробництво: “Київтелефільм”, ТРК “Україна”
Рік: 2013
Прем’єра: 27 апреля 2013 (ТРК “Україна”), 26 січня 2014 (ТВЦ)
Cерій: 4
Жанр: мелодрама

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар