«Не було б щастя» серіал

Н

«Не було б щастя» серіал – життєва мелодрама про любов, котру дивишся на одному диханні. У 2014 році вийшло продовження серіалу Не було б щастя 2.

«Не було б щастя» актори

Актори: Наталія Антонова, Олексій Барабаш, Андрій Кузнєцов, Регіна Щукіна, Влада Макейчик, Костянтин Воробйов, Олена Купрашевіч, Андрій Аверков, Аркадій Шароградский, Георгій Просаловскій, Тетяна Ткач (II), Юрій Дормидонтов, Тетяна Григор’єва, Михайло Кордунський, Єгор Бакулін, Олексій Одінг, Анастасія Бакланова, Вадим Бочанов

«Не було б щастя» опис

Алена може вважатися цілком успішною дамою: розумна, красива, з гарною роботою у фінансовій компанії, квартирою в центрі Пітера, надійним непитущим цивільним чоловіком Олегом. Щастя близько, але є проблема: Олег категорично проти дітей. Одного разу компанія Альони влаштовувала корпоративну вечірку. На неї, як водиться, запросили «зірку». Вадим, сорокарічний співак, розважав публіку улюбленими хітами. Між ним і Оленою спалахнув роман. Вони провели божевільну, пристрасну ніч. Такого в житті Олени ще не було. Алена, що жила зі спокійним, розсудливим Олегом, ніколи йому не зраджувала, була просто приголомшена. Заради Альони Вадим готовий розлучитися з «давно-не-коханою» дружиною, завести разом дітей і кинути до її ніг весь світ. Алена стоїть перед складним вибором – спокійне життя з Олегом, але дітей у неї не буде, або «зіркове» життя з Вадимом зі всіма її складнощами.

Вадим запрошує Альону погостювати в приморське містечко, в будинок батьків. А після повернення в Москву Алена з жахом розуміє, що стараннями всюдисущих папарацци про їх роман знають вже всі …

«Не було б щастя» інформація про серіал

Режисер: Олексій Свят

Сценарист: Наталія Павловська

Оператор: Степан Коваленко

Композитор: Анатолій Зубков

Художник: Алла Сіткіна

Продюсери: Родіон Павлючик (ген.), Олександр Кушаев (ген.), Євген Григор’єв (III) (іcп.), Ольга Полесицький (іcп.), Ольга Кочеткова (II) (іcп.), Ігор Марін (креатив.)

Виробництво: «ПРІОР Продакшн», виробництво студії «Грін Фільм»

Рік: 2012

Прем’єра: 1 вересня 2012 (Росія-1)

Cерій: 4

Жанр: мелодрама

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар