«Невипадкова зустріч» серіал

Н

Невипадкова зустріч – цікавий детектив і незвичайним сюжетом.

«Невипадкова зустріч» скільки серій – всього в серіалі 8 серій.

«Невипадкова зустріч» актори

Актори: Володимир Яглич, Віталій Хаєв, Кирило Плетньов, Ганна Чіповська, Олег Алмазов, Андрій Поліщук, Денис Синявський, Маріанна Шульц, Юрій Тарасов, Костянтин Воробйов, Світлана Письмиченко, Олександр Рибін (II), Дмитро Сутирін, Софія Горелік, Дмитро Лисенков, Оксана Базилевич, Тетяна Бідовий, Артур Ваха, Антон Багмет, Михайло Сідаш, Руслан Ібрагімов, Андрій Мерзлікін, Світлана Устинова, Віктор Бичков, Сергій Барковський, Віра Смоліна, Олег Малишев, Євген Курілкін, Андрій Погребинський, Олексій Ведерніков (II), Володимир Селезньов (II), Олена Карпова, Сергій Колос, Катерина Тарасова, Гліб Степан Каллісто

«Невипадкова зустріч» опис

Колишній легіонер, Серж Лежен, він же Сергій Лежнев, працює медбратом в бригаді швидкої допомоги, і мріє знайти свою матір, про яку нічого не чув ось уже тринадцять років. Одного разу, за службовим обов’язком опинившись на місці вбивства, Серж «мимохідь» допомагає поліції у розкритті заплутаного злочину. Проявивши неординарні аналітичні здібності, герой викликає до себе насторожений інтерес не тільки у поліції … Крім того, участь у цих розслідуваннях відволікає його від особистого життя – його стосунки з Маргаритою ніяк не складаються.

Він робить все для того, щоб знову побачити свою матір. І ось, коли момент зустрічі з нею вже близький, щось знову перешкоджає цьому. Що ж заважає їх зустрічі?

«Невипадкова зустріч» інформація про серіал

Режисер: Іван Китаєв

Сценаристи: Олексій Поярков, Родіон Білецький (уч.)

Оператор: Дмитро Грибанов

Композитор: Філіп Чернов

Художник: Євген Драбкин

Продюсери: Олексій Мойсеєв (II), Олег Піганов

Виробництво: Кінокомпанія DT Production

Рік: 2014

Прем’єра: 7 грудня 2014 (9 канал, Ізраїль)

Cерій: 8

Жанр: детектив

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар