«Право на правду» серіал

П

«Право на правду» серіал 2012- детектив з цікавим сюжетом.

Скільки серій в серіалі “Право на правду” 32 серії

«Право на правду» актори

В ролях: Олена Ксенофонтова, Борис Хвошнянський, Ілля Ісаєв, Сергій Никоненко, Артур Ваха, Артем Осипов, Дар’я Лузіна, Ольга Торощіна, Марина Коняшкіна, Євген Косирев, Денис варені, Євгенія Чиркова, Олексій Кірсанов, Надія Ісайкіна, Андрій Курилов та ін.

«Право на правду» опис

При Слідчому комітеті Москви створюється спеціальний відділ, який повинен займатися розслідуванням випадків жорстокого поводження. У компетенцію відділу входять розслідування випадків фізичного і морального насильства в державних установах, кричущі випадки недотримання прав людини, пов’язані з катуваннями і насильством, невиконання службових обов’язків органами слідства, жорстоке поводження з дітьми, жінками, старими. Курирує цей спецвідділ московський обмудсмен Сергій Прохоров, який вибирає на посаду начальника суддю Ольгу Байкову, що відрізняється незалежним характером.

Прохоров обіцяє Байковій, що відділ вона сформує сама. Ольга приступає до своїх обов’язків. Перший чоловік, якого вона пропонує в якості експерта, відомий судовий психіатр Павло Мітрохін. Оперативників вибирає теж Ольга. Це її учні – нерозлучна парочка, іменована “вовки і вівці”. Вічні суперники і пікірувальники Саша Волков і Ангеліна Овечкіна. Якщо Саша розумний, душевно тонкий, інтелігентний, то – Ангеліна вважається “Інфа террібль”, при цьому – Саша зовні схожий на демона, а Ангеліна – просто ангел з картини Ботічеллі. Байкова змушена погодитися на “людину від керівництва”. Це слідчий Ігор Аржановскій. Застебнутий на всі гудзики, виконавчий, розумний, непробивно-спокійний, але – різко випадає з “обойми”. Ольга вважає його конформістом, Мітрохін – пересічним кар’єристом.

Останнім співробітником відділу стає Єгор Сумароков – “комп’ютерний геній без освіти”. Отже, відділ набраний. Прохоров пояснює їм всю складність їх роботи. До них будуть потрапляти найбільш кричущі факти порушення прав людини, пов’язані з фізичним і моральним насильством. Природно, їм часто будуть протистояти, буде і протидію з боку силових структур. Вони повинні пам’ятати, ті, хто проявляє безглузду жорстокість, сподіваються на свою безкарність. І сьогодні їхні сподівання найчастіше збуваються. Спецвідділ повинен покласти цьому край.

«Право на правду» інформація про серіал

Режиссер: Николай Барышников

Сценаристы: Марина Сочинская, Дарья Булатникова, Светлана Полякова (III), Дмитрий Ухлин

Оператор: Валерий Цыбин

Композитор: Дмитрий Агафонов

Художник: Александр Кораблев

Продюсеры: Дмитрий Семенов (III) (иcп.), Сергей Сендык

Производство: ПЦ “Пирамида”

Год: 2012

Премьера: 24 декабря 2012 (ТРК “Украина”), 17 июня 2013 (Россия 1)

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар