Серіал «Мама – детектив»

М

Серіал «Мама-детектив» – новий детективний російський телесеріал. Головна героїня у виконанні приголомшливої Інги Оболдіної – слідчого ГУВС Москви, приверне вашу увагу та викличе інтерес.

Мама-детектив опис

Чи можливо одночасно бути вагітною матір’ю трьох дітей, і при цьому працювати слідчим поліції? Як показує історія Лариси Льовіної, головної героїні серіалу «Мама-детектив», це цілком реально. Щоправда, якщо з розкриттям злочинів у неї не виникає особливих проблем, то сини Іван та Юхим просто зводять її з розуму. Ситуація ускладнюється тим, що через зраду чоловіка вона приймає рішення розлучитися з ним. Але, тим не менш, вона змушена продовжувати працювати під його керівництвом у поліції.

Здібна розкривати самі заплутані злочини, жінка не бачить кохання навіть коли воно у неї перед носом. Чи вдасться їй відновити душевну рівновагу і знову знайти любов, незважаючи ні на що?

“Мама-детектив” актори

Хто знявся в серіалі “Мама-детектив”: Інга Оболдіна, Кирило Плетньов, Григорій Зельцер, Інна Гинкевич, Руслан Спояло, Максим Ратинер, Марія Сувора, Тетяна Рибинець, Олександр Чередник, Віталій Герасимов, Олександр Луканичев, Дмитро Мазуров, Катерина Малікова, Олексій Семченков,Тетяна Іпполітова, Ганна Каменкова, Михайло Богдасаров, Лянка Гриу,Тетяна Тімакова, Ігор Філіппов, Сергій Костильов, Михайло Шульц

«Мама- детектив» інформація про серіал

Скільки серій в серіалі «Мама- детектив» – всього 12 серій , в кожній з яких будуть йти різні історії.
Режисер: Михайло Вайнберг
Сценаристи: Борис Бердиєв , Денис Червяков , Євгенія Соколовська , Ірина Колодинського
Оператор: Сергій Блєднов
Композитор: Анатолій Зубков
Художник: Григор Тер- Месропян
Продюсери: Владислав Ряшин , Дар’я Лаврова
Виробництво : Star Media на замовлення Першого каналу
Рік: 2014
Прем’єра: 17 лютого 2014 (СТБ , Україна )
Жанр: комедійний детектив

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар