“Сила кохання Феріхи” опис серій 1-10

Сила кохання Феріхі

“Сила кохання Феріхі” зміст серій турецького серіалу ви дізнаєтеся на нашому сайті. Інша назва серіалу “Назвала я її Феріха”.

“Сила кохання Феріхі” опис серій

1 серія “Сила кохання Феріхі” опис

Феріха – дочка консьєржа, що працює і живе в престижному будинку в районі Етілер. Сім’я Феріхі – це мати, яка прибирає в багатих будинках; батько; брат-близнюк Мехмет – автослюсар, і молодший брат Омер.

Феріха і її мати Зехра хвилюються, чекаючи результатів вступного іспиту в університет. Для матері і дочки університет є ключовою точкою мрій щодо майбутнього, вони сподіваються вибратися з убогості. Але брат Мехмет, який не вчився після початкової школи, і її батько Риза, людина традиційних поглядів, не поділяють цього хвилювання.

Феріха дружить з дочкою багатих сусідів Джансі, але її мачуха пані Сонем не вітає їх дружбу.

Крок, зроблений Феріхой до спеціалізованого університету, де вона буде вчитися на стипендії, перенесе її у зовсім інше життя. Поки яскрава студентське життя захоплює Феріху, вона сама стає об’єктом уваги університетського плейбоя Еміра Саррафоглу …

Але така увага Еміра до Феріхе не влаштовує закохану в нього Ханд, яка має намір втрутитися в їхні стосунки.

2 серія “Сила кохання Феріхі” опис

Емір кладе в сумку Феріхі дорогий телефон, так як свій номер вона не давала. Вдома через цей телефон усі підозрюють її в крадіжці.

Через Мехмета Феріха потрапляє в складне становище, а вдома через її брехню вона бачить батька таким, яким ніколи не бачила – він б’є її. Феріха задихається від тиску, з одного боку, Мехмета та Еміра, а з іншого – сім’ї. Переживаючи сором ганьби перед Джансі і Санем, Феріха зривається на матері. Риза стає свідком цієї сцени і приймає рішення, яке приголомшує мати і дочку – він забороняє їй навчатися в університеті.

Джансі через сварку з мачухою напилася таблеток, але завдяки Феріхі її відвезла швидка допомога в лікарню.

Махмет ремонтує машину Еміра і через умовляння друзів вирішує на ній прокотиться …

3 серія “Сила кохання Феріхі” опис

Плата за помилку Мехмета стає руйнівною для Зехра і всієї сім’ї. Риза шукає шлях виходу з ситуації, що склалася. Прийняте ним рішення позбавляє спокою всю сім’ю. Феріха, затиснута між обманом і реальністю, дуже страждає через пережите. У цей час підтримка, яка прибула з несподіваного місця, забезпечує її вихід з чотирьох стін. Через машини у Еміра напружені відносини з батьком. Для Феріхі це стає розчаруванням. Феріха придушує свої почуття і тікає від Еміра; Емір ж не може зрозуміти, в чому причина змін у Феріхе, і налаштований рішуче не відмовлятися від Феріхі. У цій ситуації Феріха стає справжньою мішенню для Ханде.

4 серія “Сила кохання Феріхі” опис

Феріха і Емір замкнені на ключ разом, це підвищує напругу між ними. Феріха загнана в кут. Риза приймає рішення їхати з Мехметом в рідне село, щоб продати земельну ділянку. Це рішення стає для Зехра великою життєвою поразкою. Глибоко страждаючи Зехра намагається налагодити відносини між батьком і сином, разом з цим намагається вистояти проти навколишнього світу. Феріха дізнається, що Ханде доклала руку до того, що вони замкнені. Поведінка Феріхі, яка намагається вистояти між обманом і реальністю, стає причиною сварок і сутичок з Еміром.

Після цього Ханде пускає слух що Феріха була близька з Еміром – це стає головною новиною в університеті.

5 серія “Сила кохання Феріхі” опис

Ханде підсовує Феріхе не таблетки від головного болю, а наркотики. Феріха поводиться неадекватно. Емір забирає Феріху щоб її не побачив батько, але Ханде говорить йому, що Феріха наркоманка. Емір теж не може зрозуміти хто насправді Феріха. Зехра після приходу додому Феріхі обшукує її речі.
Феріха переживає через те, що так зганьбилася. Ханде радіє, а Емір дуже переживає. Всі в університеті сміются над Фіріхой.
Ханде відсилає лист керівництву університету із записом її бійки з Феріхой. Феріху і Ханде викликає дисциплінарний комітет. Феріха може втратити степендию.
Корай на відео побачив що Ханде давала наркотик для Феріхі. Корай лається з Ханде, але вона просить не кидати її.
На комісії Ханде бере провину на себе, Феріха її дякує.
Корай вмовляє Еміра помириться з Феріхой. Махмет б’ється з друзями які вмовили його взяти машину.
Ханде запрошує Феріху на шопінг, де змушує Феріху купити взуття, за гроші пані Санем. Ханде вигнала свою домробітницю і її матері запропонували взяти на роботу Захру – мати Феріхі.
Феріха каже пані Сонем, що загубила гроші. Пані Сонем домовляється з чоловіком, що Феріха попрацює місяць офіціанткою в їх готелі.

6 серія “Сила кохання Феріхі” опис

Феріху приголомшує Емір з квітами в руках. Затиснута між обманом і реальністю, вона вирішує не піддаватися почуттям. Щоб тримати Еміра подалі від себе, вона різко реагує, чим знову звертає всі погляди в університеті на себе.

Ханде полює за диском, який Корай зберігає як козир. Зехра починає працювати в будинку Ханде і наближається до світу дочки, в цей же час переживаючи за Мехмета.

7 серія “Сила кохання Феріхі” опис

Зехра шокована побаченим в будинку Ханде і вимагає відповіді від Феріхі. Мама і дочка переживають важку зустріч, Феріха на межі великого викриття. Зехра втрачає довіру до дочки і не бажає відмовлятися від можливості стежити за життям Феріхі, тому приховує свою роботу в будинку родини Ханде. Феріха намагається домогтися пробачення матері, але вона цілком охоплена любов’ю …

8 серія “Сила кохання Феріхі” опис

У готелі Феріха переживає складні моменти, її приголомшує новина про те, що витримала її сім’я. Ніч, проведена в лікарні, не стане для сім’ї простою. Зехра і Феріха намагаються підтримати Мехмета, який звинувачує в події себе. Мехмет відчуває сильні докори сумління через те, що сталося з його батьком, і хоче поговорити з Юнал про борг, але охоронці Юнала перешкоджають цьому.

9 серія “Сила кохання Феріхі” опис

Наклеп на адресу Зехра приголомшує всю сім’ю. Оскільки Зехра звинувачують у крадіжці, забути таку несправедливість буде непросто. Думки Еміра сплутані через таємні зустрічі Феріхі і Корая. Емір вражений брехнею, свідком якої став, але незважаючи на підбурювання Ханде, воліє почекати, щоб зрозуміти, що відбувається насправді. А між тим, поведінка Феріхі і Корая, які дали Гюндже слово нікому не говорити про її вагітність, викликають в голові у Еміра багато питань.

10 серія “Сила кохання Феріхі” опис

Фотографії, зняті папараці (на яких Феріха і Корай обнімаються), з яким домовилася Ханде, потрапляють в журнал. Емір, побачивши знімки, виходить з себе. Його реакція дуже жорстка – він б’є Корая, ображає Феріху. Феріха, що дала Гюндже слово, залишилася йому вірна і втратила Еміра. Вона убита горем. Корай не може навіть знайти можливості захистити себе перед Еміром, але не залишає спроб. Він рішуче налаштований знайти папараці, який зробив фото.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар

  1. vita

    Я взагалі не розумію хто пише цей сценарій. Така історія кохання співпереживання глядачів і такий сумний кінець. Суцільне розчарування. Сумно. А взагалі мені дуже імпонує ця історія кохання. Чекаємо продовження цієї історії в фільмі “Путь Емира”.

    Відповіcти