“Сила кохання Феріхи” актори

Сила кохання Феріхі

Актори серіалу “Сила кохання Феріхи” (“Назвала її Феріха” інша назва) прекрасно донесли до глядача всі емоції і переживання. У цій статті ви дізнаєтеся справжні імена акторів “Сила кохання Феріхи”.

“Сила кохання Феріхи” актори

Вахиде Гёрдюм биографияВахіде Гердюм – роль Зехра Йилмаз – матері Феріхи та її брата Мехмета (Мелих Селчук). Зехра служить провідником, вона відчайдушно намагається захистити і зрозуміти дочку, тому що бачить у ній відображення своїх бажань, що давно пішли в минуле, знає, що її дочка не хоче все життя прибирати чужий будинок і відкладати гроші на новий одяг.

хазал каяХазал Кайа – Феріха з бідної сім’ї, але мріє про краще життя вступає до престижного Стамбульського університету, планує отримати гарну освіту і побудувати кар’єру. В університеті закохується в Еміра. Дівчина відчайдушно приховує своє бідне походження від усіх, щоб не стати посміховиськом для друзів, але усе таємне стає явним, і Емір дізнається про те, хто така Феріха.

Чагатай УлусойЧагатай Улусой – Емір, спадкоємець пристойного стану і видний наречений. Феріха привертає увагу Еміра своєї безкорисливої простотою, що тут же виявляється приводом для заздрості з боку інших дівчат, в тому числі, і її кращої подруги.

Метін Чекмез – батько Феріхи Риза Йилмаз, слуга в багатому домі, людина старих поглядів на життя й виховання. Батько як і його син Мехмет Йилмаза уособлюють собою неуцтво, що переховується під виглядом традиційного виховання. Вони схожі, але син перевершує батька в своїй упертості і брутальності по відношенню до сестри, породженої презирства до багатства.

Седеф Шахін – Джансу Ілханли, дочка багатого сімейства. Є для Феріхи кимось на кшталт радника, зразка поведінки в дитинстві, але після Феріха дорослішає швидше, а її подруга залишається в дитинстві, відчайдушно прагне добитися уваги батька, поводиться капризно, непередбачено, через що вона стає більше антагоністом Феріхі, чим її другом.

Деніз Угур – Санем Ілханли (мачуха Джансу) втілює в собі те ж невігластво, що і родичі Феріхі, але в іншій крайності: вона не визнає бідних людей рівнею собі, презирливо ставиться до тих, хто не може зрівнятися з нею за походженням. Всіма силами намагається позбутися Джансу.

Джейда АтешХанде ГезгинПодруга Еміра. Була закохана в нього.
Юсуф АкгюнКорай ОнатКращий друг Еміра. Закоханий в Ханде.
Пелин ЭрмишГюльсюмКузина Феріхи. Закохана в Корая.
Мелих СелчукМехмет ЙилмазБрат-близнюк Феріхи. Одружений на Сехер.
Нешем АкханСехер ЙилмазЖінка Мехмета.
Фейза ДживелекЛараПодруга Феріхи.
Эрай Ёзбал/ Мурат ОнукЮнал СаррафоглуБатько Еміра.
Джихан ОканОрхан 
Гюльшах ФырынджиоглуГюнджеПодруга Феріхи.
Аху СунгурАйсун СаррафоглуМатір Еміра.
Айшегюль УйгйнерХатіджеТітка Феріхи, мати Гюльсюм.
Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар

 1. тімея федорище

  Мені дуже подобається цей серіал.І завдяки тому що ви написали цю біографію,я знаю як іх звуть,де вони народилися.
  Дякую Вам!♥

  Відповіcти
 2. вика

  Які актриси грають Едже і Пінар…

  Відповіcти