“Сила кохання Феріхи” опис серій 61-67

Сила кохання Феріхі

“Сила кохання Феріхи” зміст серій 51-60 турецького серіалу ви дізнаєтеся на нашому сайті. Інша назва серіалу “Назвала я її Феріха”.

“Сила кохання Феріхи” опис серій 61-67

61 серія “Сила кохання Феріхи” опис

Еміра і Махмета везуть до лікарні, рідним повідомляють і всі приїжджають до лікарні. Унал дізнається про те, що трапилося з новин. Едже повідомляє поліції, що стріляти міг Явуз. Феріха винить у всьому Едже. Корай і Ханде намагаються підтримати Феріху. Махмета поранили в руку, його можуть виписати через день. А Еміру роблять операцію і нічого про його стан невідомо. Айсун, приїхавши до лікарні, звинувачує Феріху, яка все одно намагається підтримати її. Операція Еміра проходить успішно і Айсун пропускає Феріху до Еміра першою.
Коли Емір приходить до тями, Феріха каже, що завжди буде поруч, але він не хоче, щоб вона була з ним через жалість. Унал просить Еміра не зв’язуватися з Явузом і повернуться в “Хіллс”, але Емір проти.
Едже їде до Явуза і каже, що погрозами він не поверне її.
Феріха ділиться з Левентом своїми переживаннями, незважаючи на все вона впевнена, що вони з Еміром будуть разом. Вона не відходить від нього в лікарні. kino-svit.com
Едже приходить до Еміра і каже, що не буде працювати в клубі, вважає себе винною у трагедії, але Емір просить її залишитися і разом протистояти Явузу.
Явуз приходить привітати Еміра з випискою, але той обіцяє, що він відповість за його поранення. Ежде звільняють з клубу, але Емір приїхавши туди відразу після виписки, каже, що не буде без неї працювати.
Явуз пропонує Уналу співробітництво – він допоможе розорити клуб, і Емір буде змушений повернуться до батька.
Ханде займається днем ​​народження Корая і запрошує Гюльсум, та не знає йти їй чи ні. Гюльсум злиться на Феріху, адже та спілкується з Ханде.
Всі їдуть за місто на день роджения Корая, Ханде приїжджає з Левентом (що злить Корая та Еміра), Гюльсум теж їде з Кораєм, хоча це його не радує, адже він думав побути з Ханде. Потім ще приїжджає і Едже – для Феріхі це шок …

62 серія “Сила кохання Феріхи” опис
Феріха ревнує бачачи як Емір і Едже спілкуються. Ханде незадоволена присутністю Едже, вона не може зрозуміти хто її запросив. Явуз дізнався де Едже (він найняв людей стежити за нею) і їде за нею.
Мати забороняє Ларі спілкуватися з Джансу, але та її не слухає.
Гюльсум напивається і зізнається, що це вона запросила Едже, щоб позлити Феріху, і що вони з Сахер інсценували пограбування.

Емір розуміє, що був неправий, вибачається перед Феріхой, вони миряться. Явуз викрадає Едже, Емір і Корай їдуть шукати її. Але виявляється, Явуз відвіз її додому. Феріха злиться на Еміра, що він настільки турбується про Едже, він її обіймає, тепер вони можуть спокійно обговорювати свої проблеми. Вони щасливі разом. kino-svit.com
Корай повідомляє Гюльсум, що вони розлучаються, вона засмучена, але Корай її жаліти більше не хоче. Лара знаходить в квартирі Бювента браслет Санем, Левент віддає його Санем і просить не наближатися до брата.
Гюльсум приходить до матері і повідомляє про розлучення, але так як приїхав її брат Акіф, мати просить Гюльсум поки умовити Корая почекати. Гюльсум дуже засмучена і ділиться своїми переживаннями з Ларою.
Едже з Еміром повертаються на роботу. Про це показують у новинах, це злить і Унала і Явуза.
Феріха підтримує Гюльсум через розлучення.
Еміра і Феріху запрошують на сімейну вечерю через приїзд брата, Феріха радіє, що зможе помириться з сім’єю.
Гюльсум просить Корая сходити з нею на сімейну вечерю, після чого вони розлучаться, він погоджується. Айсун приходить до Феріхи і просить використовувати свої здібності з брехні, щоб Емір кинув роботу в клубі “Ніч”.
Феріха і Емір йдуть на вечерю і цілують руки тітки, батька (вважається знаком поваги).

63 серія “Сила кохання Феріхи” опис
Корай і Гюльсум теж приходять на сімейну вечерю, але коли за столом розмова заходить про майбутніх дітей Сахер проговорилася про розлучення. Корай нічого не став заперечувати, і розповів усім хто пограбував його будинок. Починається  скандал, Гюльсум їде з Кораєм додому, Феріха з Еміром йдуть до себе, вона засмучена, що вечеря так закінчився. Сахер виправдовується перед Махметом, каже, що хотіла допомогти, а всі речі Корая віддала бідним. Їй знову вдалося обманути Махмета…
Санем провела ніч з Бюлентом, щоб помститися Левенту.
Батько після вечері розмовляє з Феріхой, і це її дуже радує. Ханде дізнається про розлучення Корая, але він каже, що робить це не заради неї. Ханде засмучена, між ними з Кораєм непорозуміння.
Едже не приходить на роботу і Емір їде до неї додому, бачить, що її побив Явуз та відправляється до нього, і каже, що він відповість за все. А Явуз вже втілює в життя план по ліквідації клубу “Ніч”. kino-svit.com
Феріха з Ханде їде в клуб, але бачачи як Емір переживає за Едже, їде додому. Махмет просить Еміра не завдавати біль Ферісі, яку турбує присутність Едже. Емір приїжджає додому і забирає Феріху, він приготував сюрприз.
У клубі “Ніч” поліція знаходить наркотики, які підкинув Явуз. Дізнавшись, що Еміра в клубі немає його оголошують в розшук.
Левент просить Санем залишити Бюлента, але Санем каже, що Бюлент у її владі, він або буде щасливий або нещасний.
Емір з Феріхой їхали за місто щоб побути разом, але його заарештовують. Феріха в поліції переживає за Еміра, приїжджає Унал і адвокат повідомляє, що у Еміра великі проблеми. Унал дзвонить Явузу, якому немає діла до проблем Еміра, але Унал записав їх розмову і тепер Явуз змушений відступити назад. Еміра відпускають.
Унал повідомляє Айсун про проблеми Еміра, вона дуже переживає за сина.
Ханде має намір помститися Санем, вона просить розповісти Лару про все, що пов’язано з Санем.
Явуз тим часом хоче помститися Уналу. Явуз призначає зустріч Еміру, Феріха проти, але він не може відступити. Емір йде до Явуза – бачить там батька, і розуміє, що батько уклав угоду з його ворогом, для нього це зрада.kino-svit.com
Ханде йде до Санем і показує її фото з Левентом, Санем загнана в кут, Ханде ставить їй ультиматум, вона повинна виїхати, але клуб “Хіллс”, повинен належати Еміру.
Брат Гюльсум Акіф послухавши Сахер, йде до Корая, каже, що він повинен заплатити за розлучення величезну суму грошей…
Явуз дізнається від Едже, що Емір сильно любить свою дружину і вирішує використати це …

64 серія “Сила кохання Феріхи” опис
Явуз зустрічається з Феріхой, каже, щоб вона вплинула на Еміра і він залишив роботу з Едже.
Санем вмовляє Унала віддати клуб в готелі Еміру.
Емір розповідає Ферісі про зраду батька. Він більше не може йому вірити
Сахер намагається всіляко спокушати Акіфа, Риза це бачить і ділиться підозрами з Махметом. Сахер вважає Акіфа більш успішним і хоче використати це, тим більше, що він отримає відкупні від Корая за розлучення.
Санем хоче продати будинок, про це дізнається Джансу, це її засмучує, але вона нічого не може змінити.
Ферісі не подобається робота Еміра, він обіцяє, що скоро буде менше працювати.
Юрист Унала просить Еміра приїхати в Хіллс, але той відмовляється. Батько передає йому документи на клуб, але Емір їх рве.
Бюлент дізнавшись про переїзд Санем хоче їхати з нею, але Санем каже, що йому спочатку потрібно попросить гроші у брата.
Тулін намагається дізнатися у Санем про причини швидкого переїзду, але та нічого пояснювати не має наміру. Тулін намагається переконати Лару не ходити в суд у справі Джансу (отруєння Феріхі та Еміра), але Лара має намір дати свідчення проти Санем.
Сахер веде Акіфа до квартиру Феріхі та Еміра, щоб там усамітнитися. kino-svit.com
Унал та Айсун, тиснуть на Феріху, щоб вона вмовила його кинути роботу та прийняти клуб батька. Айсун змирилася з тим, що Феріха поруч з Еміром.
Джансу просить вибачення у Феріхі за все що зробила їм, і Феріха змогла її пробачити.
Емір і Феріха лаються, бо він не сказав про те, що батько віддає йому Хіллс. Емір винить Унала в тому, що він втягує в це Феріху.
Айсун просить Унала дати Еміру час, Унал шкодує, що так вчинив з сином. Емір бачить як Айсун та Унал цілуються, це його злить. Айсун, каже, що розлучилася з чоловіком, для Унала це новина. Але Айсун дізнавшись, що Унал був у змові з Явузом не може цього пробачити
Левант викликав адвоката, щоб віддати, Бюленту його спадщину. Бюлент задоволений і повідомляє про це Санем.
Корай шукає гроші, щоб заплатити Акіфу, він думає, що Гюльсум про це знає.
Відносини Еміра і Феріхи через його роботу псуються, він обіцяє що скоро все зміниться. kino-svit.com
На суді проти Джансу Феріха каже, що Джансу отруїла їх через психічний розладу, їй потрібне лікування. Лара підтверджує, що Санем не давала їй ліків, тому вона була в такому стані. Потім Левант розповідає, що Халдун помер на яхті, коли побачив їх з Санем разом, у всіх шок … Санем збігає.
Корай віддає гроші Акіфу і просить Гюльсум зібрати свої речі.
Сахер збирає свої речі і тікає з Акіфом. Махмет приходить додому, втеча дружини і звістки про зраду шокує його.
Санем їде з Бюлентом.
Корай засмучений, що Ханд з ним не поговорила і вже після розлучення цілує Гюльсум.
Явуз приходить до Феріхи, показує запрошення до клубу “Ніч”, він упевнений, що це Емір відправив його. Він наштовхує її на думку, що Емір може бути з Едже, і каже, що Едже не зраджувала Еміру, вона була хвора, але не змогла розповісти все Еміру. Явуз допоміг їй з лікуванням і операцією, але Едже ще любить Еміра, тому й не звела своє татуювання.
Емір бачить Явуза в своїй квартирі, він приходить в сказ. Емір лається з Феріхой, і вона ставить його перед вибором – вона або робота …

65 серія “Сила кохання Феріхи” опис

Феріха з Левантом повертається в Стамбул, пройшло 3 роки після того, як вона втекла від Еміра. Вона пішла від нього, бо подумала, що він вибрав роботу, а не її. Насправді вона почула лише частину розмови Еміра з Ісханом і зробила неправильний висновок.
Емір і Едже разом, вони готуються до заручин. Феріха повернулася, щоб стати партнером Джансу, яка сама керує готелем. Феріху долають спогади про минуле.
У Корая і Гюльсум є син Каан, хоча він так і не забув Ханде.
Айсун разом з Уналом, але Емір так і не зміг пробачити батька. Санем хоче повернутися і просить Унала їй допомогти, вона хоче заявити свої права на готель.
Корай говорить Еміру, що він робить помилку одружуючись на Едже, але Емір таким чином хоче вгамувати Явуза, який їм постійно загрожує.kino-svit.com
Ханде повертається, вона бачить в бутіку Лари Гюльсум з сином, і розуміє, що її почуття до Корая не змінилися.
Айсун зустрічається з Едже, і та дає їй зрозуміти, щоб вона не втручалася в їх з Еміром життя.
Феріха йде до квартири батька, але той молився і не встиг відкрити двері до її відходу. Її долають спогади, вона піднімається до квартири Еміра. Гюльфідан розповіла, їй що прибирає її, хоча Емір там і не живе.
Сахер приходить до Махмет і просить у нього вибачення, каже, що Акіф її спокусив. Вона сподівається, що якщо Махмет ще не подав на розлучення, то він її пробачить.
Гюльсум дізнається від Сахер, що Корай заплатив Акіфу за розлучення з нею, вона не знає, що їй робити далі.
Ханде зустрічається з Феріхой, говорять про зміни в житті за 3 роки. Ханде не може зрозуміти чому Феріха повернулася, адже Емір буде страждати, він був у жахливому стані коли вона його кинула.
Корай з Еміром обговорюють своє життя, Корай просить Еміра не поспішати з весіллям, так як він не забув Феріху.
Емір згадує скільки він страждав через втечу Феріхи. Левант переживає, за Феріху бачачи як вона страждає. Феріха читає в газетах про заручини Еміра.kino-svit.com
Санем з адвокатом приїжджає в готель, щоб отримати свої дивіденди за 3 роки, які Джансу їй не платила. Санем бачить Леванта і Феріху разом.
Санем вимагає від Джансу виплати грошей, але Джансу готова на все, лише б їй не платити. Левант йде до Ризи, але той на нього злий, що він забрав Феріху у чоловіка, зганьбив її. Левант каже, що вона його дочка і хоче його бачити. Риза зізнається, що якщо вони одружаться, то цю ганьбу він забуде.
Емір перед заручинами згадує Феріху, він ще її не забув. Всі друзі, батьки приходять на заручини, щоб привітати Еміра і Едже. Але коли до зали заходить Феріха і Левант всі в шоці.

66 серія “Сила кохання Феріхи” опис
Феріха вітає Еміра з Едже, каже, що він прекрасно з усім впорався. Їй боляче бачити його з іншою, а він в шоці. Феріха каже, що тепер вони з Левантом співвласники готелю.
Санем приходить на заручини, ображає Феріху. Джансу виставляє Санем з- клубу і наказує більше її не пускати.
Потім на заручини приходить Явуз, дарує Еміру і Едже чорну троянду, але побачивши Феріху, каже, Едже, що їй тепер потрібно буде боротися з колишньою коханою Еміра.
Корай бачить на заручинах Ханде, і не може відвести від неї погляду. Вдома Корай і Гюльсум лаються.
Феріха всю ніч думає про те, що трапилося, і не знає як бути. Емір теж проводить ніч на узбережжі, але він не може собі зізнатися, що все ще любить її.
Левант намагається підтримати Феріху. Сахер пише Махмету, намагається його розжалобити, і домогтися вибачення. Емір злиться на Джансу, що вона його не попередила про приїзд Феріхи.
Едже ображає Феріху, також намагається переконати Еміра не працювати з нею. Айсун переживає за сина, вона розуміє, що Емір не розлюбив Феріху. kino-svit.com
Едже дізнається, коли Левант і Феріха будуть вечеряти в ресторані і йде туди разом з Еміром. Зустріч важка  для всіх чотирьох. Левант, хоча і розуміє, що Феріха його не полюбить, не може змиритися з її переживаннями.
Айсун дізнається, що Санем і Унал таємно спілкуються, бачить у номері Санем Унала, і йде. Унал говорить Санем, що не хоче нічого спільного з нею, ні по роботі, ні в особистому житті.
Емір стикається з Феріхой після вечері, нагадує про її брехню, але Феріха каже, що зараз вона співвласниця готелю, і це стало правдою.
Феріха на зборах повідомляє, що для підняття рейтингу готелю, потрібно закрити клубу “Ніч”, це шокує та Еміра і Джансу.
Адвокат Санем радить продати її акції Джансу, але Санем не згодна на це. Вона хоче йти в суд, але адвокат каже, що він її захищати не буде … kino-svit.com
Санем у всьому звинувачує Леванта, через нього і дочку швейцара вона втратила все. Санем напивається і потрапляє в аварію.
Корай чекає Ханде біля будинку, він так само любить її, Ханде теж страждає, але вони розуміють, що разом бути вони не можуть.
Емір згоден на закриття клубу, хоча Едже не розуміє, чому він не бореться.
Феріха приходить до Еміра, він запитує, чому після всього скоєного вона ще й мстить йому.

67 серія “Сила кохання Феріхи” опис
Феріха і Емір залишаються одні щоб поговорити. Емір дізнається, що вона пішла, так як почула його фразу “Вечірки будуть продовжуватися”. Емір каже, що якби вона лишилась, то зрозуміла, що він вибрав її. Обидва засмучені, так як через непорозуміння вони зруйнували свої життя.
Едже злиться на Еміра, який знову страждає по Ферісі. Він просить залишити його на самоті, щоб подумати.
Джансу намагається переконати Феріху залишити “НІЧ” в готелі і розповідає як Емір страждав після її від’їзду.
Емір розуміє чому Феріха кинула його, але не може пробачити, що вона виїхала з Левантом.
Санем пропонує Явузу викупити її частку в готелі. Джансі в люті. kino-svit.com
Едже говорить Ферісі, що їй не вдасться розлучити їх з Еміром, вона не втече як Феріха. Явуз чує цю розмову і розуміє, що вона його використовувала, щоб змушувати Еміра постійно захищати її. Після почутої розмови Явуз відмовляється купувати акції готелю.
Унал хоче пояснити Айсун, що між ним і Санем нічого не було, але вона не вірить.
Емір говорить Едже, що не може одружується з нею.
Гюльсум злиться на Корая, бачачи як він страждає через Ханде. Вони лаються, Корай каже, що любить Ханде, а з нею через сина.
Левант цілує Феріху, а Емір бачить це. Він засмучений. Левант любить Феріху, хоча і розуміє, що взаємності не буде, і просить бути поруч з ним.
Сахер приходить до Махмета і каже, що на неї напали. Махмет пускає її в будинок, але Риза не хоче її бачити.
Феріха йде до батька, він не має наміру її прощати. Феріха каже, що вона все одно його дочка, незважаючи на всі її помилки.
Едже йде до Явуза, каже, що хоче бути з ним. Але Явуз йде, сказавши що вона його втратила.
Емір і Феріха зустрілися в парку, вони розуміють, що повинні бути разом. kino-svit.com
Пройшло 10 днів … Корай просить Гюльсум про розлучення … Він просить Ханде дати їм ще один шанс, але вона повідомляє, що їде.
Феріха у весільній сукні. Їх з Еміром весілля в парку біля будинку, зібралися всі рідні, друзі. Емір і Феріха щасливі, танцюють … чутно тільки звук пострілу …

Опис серій “Шлях Еміра”

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар

 1. джен

  когда будет 64серия?

  Відповіcти
  1. yulianna автор

   наступного понеділка

   Відповіcти
 2. irisha

  сериал супер

  Відповіcти
 3. Танічка

  Дуже гарний серіал, але сумний)))?

  Відповіcти
 4. Міра

  Не розумію,як можна було до такого цікавого серіалу придумати такий тупий кінець!Стільки боротьби,сліз,переживань…Я “присіла” на той серіал, захопилася,сама здивувалася,що кіно може так зацікавити…а тут на тобі! Розчарування!

  Відповіcти
  1. Наталія

   І я повністю з вами згодна.розчарування ще й яке!

   Відповіcти
 5. Ксенія

  Хороший серіал, непоганий сюжет, але при написанні останніх серій в сценаристів закінчилася уява і,як наслідок – безглузде закінчення дійсно гарної змістовної історії.

  Відповіcти
 6. Alla

  Коли буде змiст серiй 64-67

  Відповіcти
 7. Maryana

  Серіал супер я з нетерпінням чекаю на опис останніх серій)

  Відповіcти
 8. Юра

  Жаль що шлях Еміра показувати небудуть

  Відповіcти
  1. yulianna автор

   Ну зможете прочитати опис серій

   Відповіcти
 9. яяяяя

  А что будет после выстрела??

  Відповіcти
  1. yulianna автор

   Після вистрілу починається серіал “Шлях Еміра”, Емір буде намагатися пережити втрату Феріхи, а згодом втративши батька, через Явуза буде йому мститися..
   Цей серіал через низькі рейтинги навряд чи будуть показувати. Моє враження від серіалу – занадто сумний та нецікавий…зовсім не інтригує( Але опис серій “Шлях Еміра” викладу в пн.

   Відповіcти
 10. Ірина

  Серіал чудовий та інтригуючий,але я розчарована кінцем!

  Відповіcти
 11. ніна

  Дуже подобається як грають актори, вони такі милі.Коли дізналася про те як трагічно закінчиться серіал,я два дні не могла ні про що думати,так було боляче ніби за своїх дітей.

  Відповіcти
 12. Андріана

  Можете кинути силку,цього фільму,я дивлюся,алее мені потрібніі подальші серії,а вони є тільки на турецькій мові,киньте хтось силку,але якщо можна щоб серії були на українській,буду вдячна!)

  Відповіcти
 13. Марина

  После всего пережитого вместе они даже толком и счастливыми не были. Я розачарована. Автор просто исдевается. Тупее конца придумать нельзя было. Пусть бы Эмир и Фериха вместе погибли не так обидно было бы.

  Відповіcти
 14. Ларіса

  Гарний але ужасний кінець шкода затраченого часу

  Відповіcти
 15. Сніжана

  Чи будуть показувати 1+1 шлях еміра.

  Відповіcти
 16. Татьяна

  такая история! А такой конец! может продолжение будет? кто знает?

  Відповіcти
 17. Глядачка

  А чому не можна замінити актрису ,яка грала Феріху, на якусь іншу, після пострілу, якась пластика обличчя і все і т.д…… і всі були би щасливі. А ця хай там Знімається у іншому проекті на здоров’я!

  Відповіcти
 18. Наталя

  Класний серіал,дуже гарні актори,красива історія.Нащо було все псувати?Можна ж було просто закінчити все весіллям!

  Відповіcти
 19. Альона

  Кіно супер!!!я не дивитимуся ніяке кіно,тільки Феріху подивилася і пообіцяла собі що мене більше ніякий фільм не зацікавить так як цей!Я не дивлюся більше ніяких серіалів,відтоді,як почався серіал “Сила кохання Феріхи!”Я обожнюю цей фільм!!!І буду дивитися його 1000 разів в інтернеті!
  Але кінець ТУПИЙ!!!
  НУ ЧОМУ ВИ РЕЖИСЕРИ ТАК ТУПО ЗНІМАЄТЕ???
  ХІБА НЕ МОЖНА БУЛО ЗАКІНЧИТИ ТИМ,ЩО ВОНИ ЩАСЛИВІ??!!!!фЕРІХА ТА ЕМІР,ВИ ДЛЯ МЕНЕ НАЙКРАЩІ!!!
  дЛЯ МЕНЕ СЕРІАЛ ЗАКІНЧИВСЯ ТИМ,ЩО фЕРІХА ТА ЕМІР ЩАСЛИВІ ТА ЗДОРОВІ!

  Відповіcти
 20. Настя

  Одним словом-“ху..” конец. После скольких испытаний такое окончание сериала. 🙁 Как автор такое додумался?

  Відповіcти
 21. Надія

  Гарний і цікавий серіал, актори грають ролі ну просто супер, сюжет і задум непогані та от кінцівка підвела і зовсім розчарувала

  Відповіcти
 22. Ната

  Серіал дуже хороший але дуже погано закінчилось на останніх хвилинах серіалу в мене серце “стало”!!!!!

  Відповіcти