Скільки серій в серіалі “Молодіжка”

М

Серіал “Молодіжка” – це нова робота режисера Сергія Арланова, автора ” Ранетки ” і “Маргоша”. Це історія про хокей: хлопці з хокейної команди готуються стати чемпіонами і одночасно зав’язують стосунки з дівчатками

Скільки серій в серіалі ” Молодіжка”

У молодіжному серіалі “Молодіжка ” всього 40 серій, і це тільки перший сезон. 21 листопада 2013 канал СТС продовжив серіал на другий сезон, який складатиметься з 40 нових серій. Прем’єра другого сезону відбудеться на СТС восени 2014

Де знімали “Молодіжка”

Серіал “Молодіжка ” знімали в Подольську.

  • Кастинг проходив в Челябінську. У кастингу серіалу брали участь не тільки молоді актори, а й хлопці, які не знімалися в кіно, але мали досвід гри в хокей. Приходили навіть дівчата, які грають у хокей, але їх, природно, не розглядали.
  • Епізоди ігор і тренувань «Ведмедів» знімали в Льодовому палаці «Витязь» в Подольську.
  • Частина міських пейзажних вставок відзняті в Самарі, Тольятті, Красноярську, Челябінську і Митіщах.

Цей серіал не тільки про хокей, там є і романтика. Зазвичай молоді хокеїсти 15-17 років тренуються на одному льоді з фігуристками і між хокеїстами і фігуристками нерідко зав’язуються романтичні стосунки. Так що серіал “Молодіжка” буде цікавий всім.

Серіал розповідає про життя молодіжного хокейного клубу «Ведмеді» з невеликого російського міста . Вже не перший рік команда бере участь у регіональному чемпіонаті , проте в цьому сезоні у них з’являється мета – потрапити в МХЛ – професійну Молодіжну хокейну Лігу . Для того щоб збільшити шанси на перемогу, керівництво клубу призначає команді нового головного тренера – молодого, талановитого хокеїста, вимушеного, в свій час, залишити професійний спорт через травму. Перед новим тренером « Ведмедів » поставлено непросте завдання, крім того, щоб підняти команду на призові місця, довести , що саме « Ведмеді » гідні представляти свій регіон у Молодіжній хокейній лізі.

Актори серіалу Молодіжка: Денис Никифоров, Макар Запорізький, Олександр Соколовський, Влад Канопка, Іван Жвакін, Ілля Коробко, Іван Мулин, Ігор Огурцов, Іван Дубровський, Серафима Нізовская, Юлія Маргуліс, Ганна Михайлівська, Марія Іващенко, Вікторія Єгошина , Сергій Габріелян , Федір Бондарчук , Сергій Комаров (II) , Михайло Жигалов , Володимир Зайцев , Валентина Ананьїна , Анатолій Лобоцький , Ксенія Лаврова – Глінка , Микола Добринін , Ігор Арташонов , Олена Кравченко , Михайло Конов , Галина Сазонова , та інші.

Тепер ви знаєте скільки серій в серіалі ” Молодіжка” і де проходили його зйомки .

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар