“Скліфосовський” опис серій 4 сезон

Uncategorized

“Скліфосовський 4” зміст серій серіалу 2015 в цій статті.

“Скліфосовський” опис серій 3 сезон

“Скліфосовський 4” опис серій

1 серія “Скліфосовський 4” опис

Брагін живе з Мариною в її квартирі, але головне в їх відносинах – спільна улюблена робота. Вихідні, проведені разом вдома, їх обтяжують. Несподівано перед Брагиним постає Вероніка – його незаконнонароджена дочка-підліток, про яку йому нічого невідомо. Проста, нехитра і активна дівчина, Вероніка вривається в стрімке життя Брагіна. А лікарі Скліфа знову борються за життя пацієнтів. У торговому центрі Підмосков’я – обвалення даху: сотні жертв, сотні залежних від лікарів доль …

2 серія “Скліфосовський 4” опис
Вероніка цілий день безцеремонно вештається по Скліфу, з цікавістю розглядає пацієнтів, спілкується з персоналом, знімає на телефон травмованих людей. Її не виганяють – адже вона дочка Брагіна. Бригаду швидкої допомоги – Брагіна, Неклюдова і Салама – терміново направляють до місця нової аварії. Постраждалі через обвалення ґрунту чоловік і дружина знаходяться під землею, в провалі; нога жінки придавлена проваленим туди ж автомобілем. Витягти їх силами МНС не вдається. Жінці потрібно терміново ампутувати ногу, але дістатися до неї дуже непросто. Всупереч заборонам служби МНС Брагіну вдається спуститися під землю: він рятує постраждалих і … потрапляє на телеекрани як герой дня …

3 серія “Скліфосовський 4” опис
Незважаючи на старання Марини не афішувати свої стосунки з Брагиним, про їх спільне життя поступово дізнаються колеги. Вероніка, новоявлена дочка Брагіна, охоче влаштовується жити поруч з батьком – у Мариній квартирі. Не бажаючи конфліктувати з Брагиним, Марина змушена терпіти неочікувану гостю, а дівчинка, до всього іншого, виявляється вагітною. Хромов і мама Костика одружуються, і у них починається нове щасливе життя. У Скліф привозять молоду жінку, яка намагалася покінчити життя самогубством після страшної трагедії, яку їй довелося пережити. Разом з нею доставляють і її рятівника …

4 серія “Скліфосовський 4” опис
У відділенні з’являється Лада, нова медсестра. Сергій Куликов відразу привертає її увагу. Павлова вирішує, що необхідно підвищувати професійний рівень лікарів відділення; для цього вона планує проводити періодичні наукові конференції. Салама призначають відповідальним за наукову роботу. Далеко не всіх надихає ентузіазм Павлової. Перший же науково-практичний семінар Брагін перетворює на фарс. Літня жінка, травмована швейними голками, потрапляє в руки Брагіна. Всупереч її згоди, Брагін проводить операцію з видалення голки з серця … У Куликова – потерпілий при падінні з п’ятого поверху чоловік. Але від долі не піти.

5 серія “Скліфосовський 4” опис
Зіміна повторно оперують після другого падіння. Лада хитрістю знімає з Куликова провину за недогляд і пояснює падіння несправністю фіксуючих ременів. З’ясовується, що Зімін – зовсім не алкоголік, а невтішний чоловік, нещодавно втратив в катастрофі кохану. Завдяки Павловій Ольгу беруть головним бухгалтером в Скліф – на випробувальний термін. Для Куликова дуже нелегко бути боржником Павлової. Костик веде вільний спосіб життя. До нього в квартиру збирається переїхати бабуся. Костик незадоволений. Він бачить у цьому спробу контролювати його і підступи Хромова. У Скліфі з’являється колишній однокурсник Брагіна, а нині – бізнесмен у сфері медицини Кочергін. Брагін презирливо ставиться до його спроб продати новий препарат “тромбостаз” і іронізує з приводу відходу Кочергіна з хірургії. Марина намагається піклуватися про здоров’я безладної дочки Брагіна і повідомляє про вагітність її матері …

6 серія “Скліфосовський 4” опис
Павлова має намір співпрацювати з Кочергіним і стверджує лікування хворих “тромбостазом”. Відповідальний за наукову роботу Салам спочатку сприймає впровадження нового препарату з ентузіазмом – юнак впевнений, що все на благо, і не помічає фінансової підоснови заходу. Павлова з’ясовує, що розбіжності Кочергіна з Брагиним лежать не в області медицини – багато років тому Брагін відбив у Кочергіна дружину. Костик допускає серйозну помилку і травмує важкого пацієнта. У матері Неклюдова підозра на онкологію. Ніна приводить її на огляд в Скліф і залишає на піклування Брагіна …

7 серія “Скліфосовський 4” опис
Поліна дізнається про звільнення Земцова з посади і порушення кримінальної справи про розкрадання державних грошей. Реакція Земцова ввергає Поліну в жах: він, не довго думаючи, розлучається з нею і їде в Лондон. У квартиру Костика переїжджає його бабуся. Костя вкрай незадоволений, але він ще не знає, які сюрпризи приготувала йому заповзятлива жінка. У Скліф надходить хлопець Максим з відірваною рукою. Лікарі вражені його історією: за галасливі посиденьки біля під’їзду один з мешканців кинув у нього гранатою. Салам і Сергій пришивають руку, але пізніше з’ясовується, що їх старання марні. Поліна ошелешена зрадою. Вона кається у своїх помилках і повертається до Пастухова …

8 серія “Скліфосовський 4” опис
Комісія з МОЗ знаходить нестиковки в документах на купівлю обладнання, і вина за помилку лягає на Марину Нарочінську. Ольга з підозрою зауважує, що з величезної купи паперів аудитори відразу ж зупинилися на конкретній папці, ніби хтось навів їх спеціально. Нова пацієнтка Леся потрапляє в Скліф з важкими травмами після ДТП. Сергій Куликов намагається з’ясувати обставини аварії, але дівчина скаржиться на втрату пам’яті …

9 серія “Скліфосовський 4” опис

Марина в люті від підступів Павлової і готує план помсти, але Брагіну не до душі її войовничий настрій.

У житті Костика кояться дивні речі: він отримує море повідомлень від дівчат, охочих познайомитися з ним. Візит таємничої незнайомки в Скліф прояснює ситуацію – виною всьому його заповзятлива бабуся.

У Салама літній пацієнт з важкою кровотечею і підозрою на пухлину. Він стурбований не стільки своїм здоров’ям, скільки спробами приховати правду від молодої дружини.

10 серія “Скліфосовський 4” опис

Батько Ольги потрапляє в Скліф з інфарктом. Брагін і Куликов наполягають на терміновій операції, але пацієнт не може зважитися. У підсумку операцію відкладають і, під тиском Павлової, садять хворого на сумнівний “тромбостаз”.

На операційний стіл до Хромова потрапляє грабіжник Ципін. Під час рейду ОМОНу бандит не встиг втекти з місця злочину і потрапив під кулі. Ципін поспішає дати свідчення і намагається вигородити молодшого брата, але обман розкривається.

У Костика незвичайний пацієнт з рідкісним, нетиповим захворюванням. Молодий лікар в захваті від такої цінної практики. Сам же пацієнт запевняє, що причина його бід – фатальний місяць жовтень.

Дочка Брагіна зявляється в Скліфі з болями в животі і підозрою на апендицит.

11 серія “Скліфосовський 4” опис

Салама турбує погана статистика застосування “тромбостаза” в інших лікарнях. Він починає власне розслідування, щоб з’ясувати, наскільки корисний препарат насправді.

Марина напружена до межі – після усунення з посади все навколо здається їй принизливим, а душевної підтримки від Брагіна вона не отримує.

Пастухові їдуть в Геленджик. Мати Поліни розігрує справжню драму покинутої всіма родички.

Батько Ольги, пролежавши кілька днів у відділенні, дає згоду на операцію.

12 серія “Скліфосовський 4” опис

Мати Вероніки Шурка безцеремонно влаштувалася в квартирі Марини і відчуває себе як вдома. Це загострює і без того напружені відносини Марини і Брагіна. Постійні сварки вимотали обох, і, здається, виходу з цього замкнутого кола немає ..

По дорозі на роботу Брагін і Нарочінська стають свідками суїциду дівчинки-підлітка.

Салам і Костик приходять на корпоративне застілля, організоване Кочергіним. Салам, перебравши алкоголю, збирається висловити все, що думає про “тромбостаз”, але несподівано Кочергіну стає погано.

13 серія “Скліфосовський 4” опис

У Скліфі панує небувала напруженість: йде скорочення штатів. Павлова готує звільнення Костика, але несподівано під скорочення потрапляє Хромов.

Також на порядку денному – призначення нового головлікаря. Павлову очікує неприємний сюрприз: її залишають замом, а на роль головного приходить хірург-кардіолог Покровський.

У відділення з тяжкими травмами потрапляє дівчина Нюта, збита електричкою. Останньою пацієнткою Хромова в Скліфі стає його колишня дружина Алла.

14 серія “Скліфосовський 4” опис

На ранок після гульні Павлова виявляється у вельми незручному становищі: прокидається в квартирі Брагіна, не пам’ятаючи навіть закінчення вчорашнього вечора. Олег з Мариною делікатно мовчать про пікантності ситуації і проводжають Павлову на роботу.

Куликова чекає не менший сюрприз: він прокидається в Скліфі в обіймах Лади.

У відділення привозять буйного пацієнта у важкому стані: на розпродажі в меблевому магазині нещасного придавило шафою.

15 серія “Скліфосовський 4” опис

31 грудня. Святкова ніч підносить чимало сюрпризів, вносить зміни в мирні плани героїв і невідомим чином зводить їх разом – в Скліфі.

Брагін з Мариною готуються зустріти Новий рік вдома удвох, але ідилію порушують Вероніка і Шурко. У властивій їм манері гості підносять сюрпризи, і ще до бою курантів Брагін з Мариною змушені їхати в Скліф і рятувати недбайливу Шурку.

Павлову теж чекає несподівана зустріч: вона застає у себе в квартирі за святковим столом колишнього чоловіка в сильному напідпитку. У люті Павлова йде з дому. Але по дорозі вона бачить, як незнайомого хлопця травмує петардою, і змушена везти “піротехніка-недоучку” в Скліф.

16 серія “Скліфосовський 4” опис

Марину чекає операція з видалення пухлини. Перед лицем небезпеки героїня змінюється до невпізнання – від образу “стійкого олов’яного солдатика” не залишається і сліду. Млоїмо страхами і поганими передчуттями, Марина приховує все від Брагіна, а він тим часом упевнений, що від нього приховують радісна подія – вагітність.

Сергій остаточно грузне в протиріччях свого особистого життя.

Нова пацієнтка Скліфа – молода вихователька дитячого саду з важкими ножовими пораненнями. Поліція привозить у відділення і нападника.

17 серія “Скліфосовський 4” опис

У Скліф привозять постраждалих під час вибуху складу боєприпасів. Трагедія виявляється зовсім не випадковою і розкриває похмурі таємниці рядовий військової частини. Також у відділенні з’являється іноземець з незрозумілою лихоманкою. Ніна проводить чимало часу, втішаючи пацієнта в очікуванні лікаря. Але після огляду хворого Ніна дізнається, що у пацієнта підозра на страшну заразну інфекцію. Операція Марини відкладається через навантаження на лікарів. Про таємницю Марини швидко стає відомо майже всім – крім Брагіна. Відносини Костика і Саші сильно обтяжують дівчину. Вона намагається налагодити контакт, але її спроби марні …

18 серія “Скліфосовський 4” опис
Відділення закривають на карантин у зв’язку з підозрою на страшний вірус Ебола у пацієнта. До закриття в Скліф встигають доставити небезпечного пацієнта: вбивця-рецидивіст, який перебуває під слідством, наковтався цвяхів. Справжня драма розігрується під час операції Марини Нарочінской. Пацієнт «з цвяхами» вривається в палату і, погрожуючи ножем, вимагає, щоб Саша вивела його з Скліфа. Брагін, дізнавшись про операцію Марини, мчить в Скліф. Він в люті, що від нього приховали те, про що він повинен був дізнатися першим …

19 серія “Скліфосовський 4” опис
У Москву повертається Неклюдов і просить Ніну пустити його на час у себе. Виникла, було, надія Ніни не справджується – чоловік приїхав зовсім не з каяттям. Тим часом у відділенні з’являється Федорич. Він шокує Ніну несподіваною пропозицією руки і серця. У Скліфі новий пацієнт зі своєю дивовижною історією. Після розставання з коханою чоловік роками не виходив з дому і необоротно зруйнував себе. Інший потерпілий – робітник на будівництві, мало не загинув через недотримання заходів безпеки. Салам, набравшись хоробрості, запрошує Сашу в ресторан. Але його залицяння не потрібні…

20 серія “Скліфосовський 4” опис
Брагін повторно і на цей раз урочисто пропонує Марині пов’язати з ним долю. Згода скріплюється клятвою на чужому рентгенівському знімку – балагурство і тут не покидає героя. Відносини Саші і Костика стрімко розвиваються. Однак, у Костика несподівано з’являється суперник – його друг Салам. Павлова змучена до межі. Вона змушена ночувати у відділенні, в той час як чоловік влаштувався у неї квартирі …

21 серія “Скліфосовський 4” опис
Експертиза Цвєткової виявляє ударну дозу інсуліну в крові загиблої. Стає очевидно, що хтось допоміг пацієнтці померти, і Павлова починає власне розслідування. Під підозру потрапляє і Брагін, і медсестри, але результати виявляються воістину шокуючими … У Ніни несподівано виникають ускладнення, і Неклюдов привозить її в Скліф. Саші та Марині доведеться здійснити справжнє диво, щоб врятувати Ніну і дитину. Павловій представляється випадок звільнити Ладу, і медсестра змушена розпрощатися з роботою. Тепер Куликов може безперешкодно залишитися в Скліфі …

22 серія “Скліфосовський 4” опис
Лада хитрістю і вивертами намагається зберегти відносини з Куликовим. Але її старання марні – Сергій твердий у намірі повернути дружину. Брагін з Покровським оперують знаменитого лікаря – професора Звягінцева. Несподівано Покровський сам падає з серцевим нападом. Костик і Салам оперують актрису, яку до напівсмерті роздерла собака. Спільна робота розкриває давно назрівавший конфлікт між друзями. У Скліфі з’являється чоловік Лади, і його розмова з Куликовим швидко переходить у бійку …

23 серія “Скліфосовський 4” опис
Пацієнт Баранов, самовільно покинувший Скліф, вмирає на операційному столі. Куликов у відчаї – ще вдень хворого можна було врятувати. Брагін роздумує над привабливою пропозицією працювати в приватній клініці і, здається, вперше він схильний погодитися покинути Скліф. Куликов повертається жити до Ольги. Їхні стосунки поки далекі від ідилії, але після зробленої помилки Куликов розуміє, наскільки дорога для нього сім’я …

24 серія “Скліфосовський 4” опис
Куликова судять за ненадання допомоги хворому Баранову. Заява пацієнта про відмову від госпіталізації таємничим чином зникає, а дружина потерпілого помститися лікарям за смерть чоловіка. Хромов відправляється до Пітера на нову роботу. Несподівано мама Костика відмовляється їхати з ним – вона не може залишити бабусю жити на самоті, якщо Костик переїде до Саші. Але тут знаходиться «Соломонове рішення» …

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар