“Загальна терапія” серіал

З

Загальна терапія” серіал про лікарів 2008 року. Фільм не стільки про лікарню, скільки про людей, що працюють в ній.

“Загальна терапія” скільки серій – в 1 сезоні 12 серій

“Загальна терапія” актори

У ролях: Анна Снаткіна, Андрій Чернишов, Ганна Легчилова, Борис Клюєв, Валерій Сторожик, Олександр Наумов, Неллі Пшоняна, Олександр Овчинников, Маріанна Коробейникова, Марк Мисков, Раміля Іскандер, Андрій Барило, Ольга Прохватило, Олена Калініна, Анастасія Васильєва, Григорій Мелікбекян , Дмитро Фрід, Анатолій Єгоров, Євгенія Уралова

“Загальна терапія” опис

У центрі сюжету успішний лікар відділення загальної терапії красень і ловелас Роман Заславський і Ганна Лазарєва, щойно призначена старшою медсестрою. Привабливий чоловік з почуттям гумору і самоіронії, Роман відданий своїй професії і щоразу щиро намагається зробити все можливе і неможливе в інтересах пацієнтів. Делікатний і чесний у питаннях лікарської етики, по життю він намагається іти легко, уникаючи серйозних стосунків. До того часу, поки в його долі з’являється відкрита та чуйна Ганна.

Після безуспішних спроб побудувати щасливу сім’ю вона йде від чоловіка і залишається з шестирічною дитиною. Героїня вирішує повернутися до медичної кар’єри і з потрійною енергією прагне здійснити свою давню мрію – стати лікарем. Ну і звичайно – зустріти чоловіка, здатного стати опорою їй та її синові. Якраз у цей момент у відділенні Загальної терапії Анна зустрічає Романа.

Страх перед смертю, боротьба за життя, любов і ненависть, біль і насолода – все це тісно переплітається у долях лікарів та їхніх пацієнтів.

“Загальна терапія” опис серій 

“Загальна терапія” інформація

Режисери: Олег Фесенко, Григорій Жихаревич
Сценаристи: Олексій Красовський, Юлія Сандурская
Оператори: Арунас Баразнаускас, Олексій Макєєв
Композитори: Сергій Григор’єв, Ілля Єфімов
Художник: Денис Купрін
Продюсери: Олександр Акопов, Наталія Шнейдерова, Андрій Резник (іcп.)
Виробництво: Амедіа
Рік: 2008
Cерій: 12

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар