“20 років без любові” опис серій

Опис серій

20 років без любові” опис серій серіалу 2012 року викладений в цій статті.

“20 років без любові” опис серій

1 серія “20 років без любові” опис

Катя разом із чоловіком і дочкою Світланою живуть у невеликому містечку Приморську. Друг Свєти Андрій нещодавно відкрив свій бізнес – купив кафе, взявши в борг у свого друга, бізнесмена Саліма. Одного разу Каті стає зле. У лікарні їй ставлять страшний діагноз – лейкоз. Вона потребує лікування у столичній клініці, на яке терміново потрібні великі гроші. Свєта у розпачі. Санітарка баба Люба, яка дуже давно знає Катю, відкриває Свєті страшну таємницю: виявляється, Катя – не її рідна мати. Її мати – Ніна Кричевська, яка народжувала в одній палаті з Катею. А рідний батько Каті – відомий бізнесмен Ярослав Кричевський, відомий у Росії як “молочний король”…

2 серія “20 років без любові” опис

Лера Кричевська разом зі своїм нареченим Германом прилітають після відпочинку у Москву. Деякий час тому її маму Ніну покинув чоловік Ярослав заради молодої коханки Оксани. Ніна в депресії, вона нікого не хоче бачити і заливає горе алкоголем. Лера їде поговорити з Ярославом, але той нічого не хоче чути про колишню дружину. До Москви приїжджає Свєта. Вона сповнена рішучості знайти своїх справжніх батьків – Кричевських – і допомогти Каті. Але не встигає вона вийти з вокзалу, як у неї поцупили гаманець і мобільний телефон…

3 серія “20 років без любові” опис

Свєта звертається до міліції і розповідає про свої пригоди. Замість того щоб допомогти, її закривають у камері до з’ясування обставин. Вдома за сніданком Оксана розповідає Ярославу про те, що до неї приходила Свєта. Ярослав здивований. Він не може зрозуміти: навіть якщо Свєта і самозванка, то звідки вона могла знати стільки подробиць про ніч народження його дочки? Лера не хоче займатися компанією, але Герман намагається надихнути її і бере на переговори з закупником… У Приморську Андрій намагається подати заяву про підпал. Кафе згоріло вщент. Дільничний стверджує, що це було коротке замикання і, незважаючи на запевнення Андрія, відмовляється прийняти заяву. Андрій впевнений – підпал влаштував Салім.

4 серія “20 років без любові” опис

Ярослав знову розмовляє з Лерою на тему компанії. Його дід і батько працювали у молочній промисловості. Він пішов їхніми стопами. Тепер черга Лери перейняти його справу і очолити компанію. Він натякає на те, що у неї немає вибору. Вона – єдина спадкоємиця, їй і керувати. Лера пропонує в якості голови компанії свого нареченого Германа. Ярослав навідріз відмовляється. Компанією повинен керувати тільки Кричевський. Андрій намагається позичити гроші у знайомих, щоб віддати борг Саліму. Він обдзвонює абсолютно всіх, але ніхто не може йому допомогти. У відчаї він вирішує тікати до Москви… Після експертизи Ярослав переконується у тому, що Свєта дійсно його дочка. Свєта перевозить матір у московську клініку.

5 серія “20 років без любові” опис

Дізнавшись, що Ярослав та Ніна не її батьки, Лера їде в Приморськ. Андрій, переховуючись від людей Саліма, тікає з міста. На трасі він знайомиться з Лерою, разом їм доводиться тікати від погоні. Ярослав занепокоєний мовчанням Лери, яка не відповідає на дзвінки. Геннадій за дорученням Ярослава з’ясовує, що Лери не було серед пасажирів авіарейсів на Кіпр, та й взагалі вона кордон не перетинала. Свєта доглядає за Катею. Каті стає краще – лікування виявилося ефективним.

6 серія “20 років без любові” опис

У Москві Свєта часто відвідує Ніну і знайомиться, а потім і зближується з сусідом Ніни – журналістом Олегом. Олег вмовляє Світлану дати відверте інтерв’ю, яке б роз’яснило людям усе, що коїться навколо Кричевських… Лера з Андрієм і Геннадієм приїжджають до Москви. Лера першим ділом йде до Ярослава і розповідає йому про те, що, на її думку, аварію влаштувала Свєта, і що вона хоче її вбити. Ярослав навісніє – він мало не виганяє Леру з кабінету. Лера у розпачі, її намагається заспокоїти Андрій. Ярославу висувають серйозні звинувачення у фінансових порушеннях. Геннадію поки не вдається з’ясувати, чиїх це рук справа.

7 серія “20 років без любові” опис

Лера ще раз намагається зустрітися з Германом. Він попереджає, що їхні стосунки тепер лише дружні і що він нарешті зустрів своє справжнє кохання. Лера розповідає йому про свої підозри з приводу аварії і причетності до неї Свєти. Герман намагається переконати Леру, що Свєта не могла підстроїти цю аварію, але все ж обіцяє розібратися. Геннадію вдається дізнатися, хто винуватець “наїзду”. Світлана зачарована Германом, вона беззастережно йому вірить. Він розповідає їй тонкощі офісної роботи. Лера зневірилась – усі близькі від неї відвернулися. Окрім Андрія та Олега, вона ні з ким не спілкується.

8 серія “20 років без любові” опис

Салім усе частіше напрошується до Лери в гості, де намагається дати їй зрозуміти, що він не просто друг, він розраховує на більше. Бурнос після вивчення досьє розмовляє зі своїм помічником. Він хоче дізнатися, як змінилися взаємовідносини Ярослава та Лери. У нього вочевидь зріє якийсь план щодо Лери. Тим часом Лера отримує запрошення на відкриття виставки. На запрошенні її ім’я значиться у переліку інших молодих художників…

9 серія “20 років без любові” опис

Лера поспішає до Ніни. Бурносов їде з нею. Він дуже тактовний і всіляко допомагає Лері. Ніна у важкому стані. Лера хоче зателефонувати Ярославу, але Бурносов пропонує їй влаштувати Ніну в дуже хорошу лікарню, тим більше що рахунок йде на хвилини. Лера погоджується… Андрій говорить із Салімом. Той, звичайно, згоден допомогти з’ясувати, хто побив Євгенія, але для того, щоб його допомога була ефективною, він повинен знати всі деталі. Світлана разом із Геннадієм зустрічає на вокзалі Вадима і везе його з Катею у дуже хороший готель. Лера виходить на роботу у фірмі Бурносова. Вона сповнена ентузіазму і починає розробляти новий бренд для компанії…

10 серія “20 років без любові” опис

Лера приносить Бурносову підсумковий план рекламної кампанії. Бурносов у захваті, він пропонує Лері відсвяткувати успіх у ресторані. Салім розмовляє з бабою Любою. Йому вдається її розговорити, вона розповідає Саліму дещо дуже важливе. Андрій обговорює з Олегом раптове зникнення Саліма. Олег відразу розуміє, для чого Саліму треба було помиритися з Андрієм. Андрій і Олег продовжують розшук людей, які побили автослюсаря Євгенія, але ніяких кінців вже не знайти. У них єдина зачіпка – жінка у чорній перуці й у великих темних окулярах, хоча вони і розуміють, що це маскарад.

11 серія “20 років без любові” опис

Помічник Бурносова зустрічається з Лерою. Він розповідає Лері, що Бурносов підлаштував зустріч із нею, й усі його залицяння були лише для того, аби насолити Ярославу і дискредитувати Леру в його очах. Лера не вірить, але помічник включає запис диктофона. Геннадій привозить сумку з продуктами до дверей Катіної квартири і чує лайку через двері. Він вирішує втрутитися. Лера відправляє повідомлення про своє звільнення з компанії Бурносова. Кілька разів дзвонить телефон, увечері лунають наполегливі дзвінки у двері. Лера не підходить. Лунає стук, і Лера чує голос Бурносова. Вона непохитна. Катя виявляє, що за нею стежить Геннадій. Їй вдається застигнути його зненацька…

12 серія “20 років без любові” опис

Лера телефонує Олегу й Андрію, вони єдині, кого вона хоче бачити, їй просто треба співчуття і більше нічого. Олег пропонує якось розвіятися і куди-небудь сходити. Андрій від приморського знайомого дізнається, що Салім повернувся до Москви. Він намагається з ним зв’язатися, але Салім не підходить до телефону. Катя збирається на чергову зустріч із Геннадієм. Герман зустрічається з Геннадієм. Він розкриває карти: йому відомо, що Лера – дочка Геннадія. Геннадій, не чекаючи підстави від Германа, просить лише про одне: поки нічого не говорити Лері.

13 серія “20 років без любові” опис

Напад на Леру викликав шок. Ярослав хвилюється через дочку і просить Геннадія зайнятися і цією справою. Ярослав зустрічається з Лерою у себе вдома. Він пропонує забути про все, хоча і дуже засмучений її зближенням із Бурносовим. Він упевнений, що проблеми з Петрівкою, напад на Леру – вся ця справа рук Бурносова. Лера починає ходити на роботу. Зі Світланою вона не зустрічається. Бухгалтерія знаходиться на іншому поверсі. Всі співробітники поводяться коректно і намагаються не обговорювати нескінченні статті у газетах. Лера займається тендером. Про нові пропозиції компанії знає лише кілька чоловік. Тендер важливий для Ярослава – це величезне державне замовлення.

14 серія “20 років без любові” опис

Андрій приїжджає на зустріч із Салімом. Салім зустрічає його за накритим столом і говорить, що зовсім скоро вони стануть дуже багаті. Лікарі повідомляють, що з Ярославом можна поговорити. До нього проходять Ніна і Світлана. Ярослав запитує про “Оксаночку”. Стан Ярослава нестабільний: будь-який стрес може привести до погіршення. Проте, він продовжує вести справи “Молочних річок”. Щодня Герман приїжджає до нього із півгодинною доповіддю й отримує короткий перелік вказівок. Оксана знаходить усе нові й нові приводи, аби як можна рідше з’являтися у лікарні, й Ярослав через це хвилюється. Від лікарів він дізнається, що Ніна сидить у коридорі день і ніч безперервно.

15 серія “20 років без любові” опис

Пізно вночі до Лери приходить Світлана. Вона просить врятувати її. Лера приголомшена, що Світлана прийшла саме до неї. Але вона розуміє, що більше Світлані піти нема куди: Лера – остання людина на землі, в якої стануть шукати Світлану. Лера ділиться з Бурносовим своїми сумнівами: а що коли Світлана і справді вчинила вбивство? Бурносов засуджує недовірливість Лери. Тим часом Каті призначений новий курс хіміотерапії. Олег намагається вести своє власне розслідування. Вислухавши все, що розповіла йому Світлана, він робить висновок, що єдиною людиною, яка могла прагнути підставити Світлану, є Герман. Світлана не вірить в його провину…

16 серія “20 років без любові” опис

Слідчий натякає Світлані, що є спосіб опинитися на волі максимально швидко. Він пропонує Світлані щиросердо зізнатися у вбивстві. Пізніше слідчий зустрічається з Германом. Вони поводяться як старі приятелі. Слідчий розповідає Герману, що Світлана у повному відчаї і готова, здається, на все. Герману це на руку. Геннадій відчайдушно намагається полегшити Катіну долю, щоб захистити від нещасть, що посипалися на її голову. Він зустрічається з доктором, оплачує лікування, не пускає до неї слідчого. Він пропонує Каті поїхати разом із ним назад, у Приморськ. Забути про все і почати життя наново.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар