«Дорога додому» опис серій

Опис серій

Серіал «Дорога додому» (Геракл) мелодрама 2014, режисера Віталій Бабенко. Опис усіх серій «Дорога додому» ви знайдете в цій статті.

«Дорога додому» зміст серій

1 cерія “Дорога додому” опис

Сержант – контрактник, професійний військовий Матвій Герасимов приїжджає на добу у відпустку додому в невелике місто під Волгоградом провідати літнього батька. Батько, розчулившись, заводить розмову про життя і несподівано просить Матвія припинити холостяцьке життя, схаменутися і знайти собі наречену. Матвій дає обіцянку батькові.

Проходить кілька місяців. Матвію дзвонить сусідка з звісткою про смерть батька.

2 cерія “Дорога додому” опис

Бездомний старий віддає зібрані гроші Матвію – їх вистачить, щоб дістатися до Рязані. У Рязані у Матвія живе армійський друг Денис. Він автогонщик, і Матвій впевнений, що той швидко домчить його до Волгограда. У Рязані Матвій з жахом виявляє Дениса в інвалідному візку. Дружина друга розповідає що він став інвалідом саме через гонки. Тепер, переробивши машину на ручне управління, Денис ночами пропадає, заробляючи на життя, а вона не спить і хвилюється за нього. Матвій розуміє, яка біда наздогнала цю сім’ю, і вирішує хоч чимось допомогти.

3 cерія “Дорога додому” опис

Матвій зустрічається з Ларисою. Але Лариса одружена з Карповим. Матвій розуміє, що колишніх відносин бути не може.
Лариса вмовляє Матвія вибрати подарунок чоловікові а заодно вивідати, чи немає у нього коханки. Матвій погоджується, підкуплений обіцянкою познайомити його з дівчиною Настею.
Зрозумівши, що ніякої коханки немає, а складний характер чоловіка Лариси – це наслідки перебування у в’язниці за побиття хуліганів, які напали на неї , Матвій хоче продовжити дорогу додому.

4 cерія “Дорога додому” опис

Матвій хоче зустрітися з армійським другом, що живуть в селі Подорожники.

По дорозі він зустрічає сантехніка Юхима Ступина, доведеного до відчаю. Юхим розповідає свою історію і вмовляє його допомогти.
Граючи роль співробітника управи, Матвій влаштовує Юхиму потрібні виклики до клієнток додому.

5 cерія “Дорога додому” опис

У Подорожниках армійський друг Матвій ветеринар Семен Прохоров веде боротьбу з місцевим наркоторговцем Алімом.
Дільничний Корнєєв, підкуплений бандитами, заарештовує Семена. Юхим привозить Матвія у Подорожники.
Матвій допомагає звільнити Семена. Алім бере в заручниці дружину Семена, і той стріляє в бандита.

6 cерія “Дорога додому” опис

Матвій дізнається, що його двоюрідна сестра Маша в лікарні
Семен привозить його в Самару .
Маша вагітна, але приховує ім’я батька дитини.
Ігор Рощин приходить до лікарні, щоб порозумітися з Машею, але їй стає погано. Маші необхідна рідкісна група крові, якої в лікарні немає .

7 cерія “Дорога додому” опис

Матвій на суперечку з Ігорем влаштовується працювати в піцерію в Самарі, щоб заробити грошей на зворотну дорогу. Йому подобається офіціантка Олена, і він захищає її від розперезалися хуліганів. Лена в подяку обіцяє ввечері прийти на побачення.
Несподівано допомога Матвія виявляється потрібна директору піцерії Суханову – у нього проблеми з хабарником з санепідемстанції .

8 cерія “Дорога додому” опис

Матвій приїжджає в Нижній Новгород і зустрічається зі своїм хрещеним. На риболовлі Матвій дізнається від дядька Миті всю правду про те, як батько познайомився з його матір’ю.
Матвій зустрічається з другом дитинства Мезенцевим і звинувачує його в тому, що той колись обдурив його батька. Мезенцев виправдовується і розповідає про свої проблеми з місцевим олігархом. Матвій ставить Мезенцеву умову примирення.

9 cерія “Дорога додому” опис

Матвій досі шукає наречену. Він йде на зустріч з дівчиною в яхт- клуб, але замість цього випадково знайомиться з автомеханіком Віктором Шаламовим.
Віктор практикує пікап і готовий навчити цьому Матвія.
Матвій і Віктор приїжджають в автомайстерню. Віктор створює Матвію сторінку на сайті знайомств, і незабаром приходять три пропозиції про зустріч.

10 cерія “Дорога додому” опис

Матвій приїжджає в Камишин і зустрічається з Наташею Риков. Вона в процесі розлучення з колишнім командиром Матвія. Риков підлаштовує докази того, що Наташа не може утримувати дитину. Матвій є в суд і намагається довести зворотне.
На суді з’ясовується, що Матвій колись любив Наташу, але вона пішла до Рикова, зрозумівши, що вагітна.
Матвій приймає рішення звернутися за допомогою до генерала Потапова, меру Камишина.

11 cерія “Дорога додому” опис

Данилр знайомить Матвія з сестрою Настею, студенткою медінституту, і пропонує поїхати разом з ними на вихідні в бухту Сонячна.
Матвія розшукують бандити, в числі яких брат Руслана Алім і Корнєєв.
Бандити знаходять Матвія у бухті Сонячна, але йому і Данилові вдається втекти.
Бандити беруть в заручниці Настю.

12 cерія “Дорога додому” опис

Поліція затримує бандитів. Матвій каже Данилові, що хоче працювати в МНС. Данила обіцяє поговорити з генералом.
Матвій і Настя з’ясовують стосунки. Обом ніяково. Матвій каже про своє почуття і пропонує Насті приїхати.
Матвій нарешті приїжджає додому.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар