“Пізнє каяття” 1 серія

Опис серій

1 серія «Пізнє каяття» – починає розповідь про життя головних героїв у далекі 90-ті . Серіал « Пізніше каяття» Оксани Байрак захоплює і інтригує , серіал так і хочеться подивитися ще .

Сім’я Міли і Кості тримається виключно завдяки двом дочкам, Лиці і Кірі . Міла давно зняла з рахунків чоловіка , який не може забезпечити сім’ю , віддавши перевагу заповзятливому коханцеві Томашу. А от життя Анни та її сина Сергія підпорядковане очікуванню дива – не дивлячись на те , що її чоловік вже кілька років вважається зниклим безвісти, Анна все ще вірить , що він повернеться з Афганістану.

Їхні діти Кіра та Сергій закохані один в одного, їх класна керівниця говорить Мілі що між ними виникли відносини, і попереджає щоб “Кіра не принесла дитину в подолі”.

Кіра погано себе почуває і не йде в школу, до неї додому приходить Сергій. Разом їх застає мама Кіри, яка не дружелюбно налаштована, і Сергій йде. Міла вичитує Кіру, але їй погано, її нудить. Мати розуміє, що донька може бути вагітна.

Єгор (друг чоловіка Анни) повертається з Афганістану.

І так непросте життя двох сімей раптово заплутується ще більше , коли виявляється, що у Кіри та Сергія буде дитина , адже закоханим всього по 16 років …

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар