“Жити заради кохання” опис серій

Опис серій

“Жити заради кохання” опис серій українського серіалу 2018 року в цій статті.

“Жити заради кохання” опис серій

1 серія “Жити заради кохання” опис

Початок 2000-х. Дві подруги Вероніка і Леся вступають до медичного університету, а двоє друзів – міліціонер Вадим і журналіст Тимофій займаються розслідуванням поставки наркотиків до їхнього міста.

Мати Вероніки раптово помирає, а вона дізнається, що батько зраджував їй. Вона не може пробачити батька і звинувачує його в смерті матері. Вероніка з Лесею переїжджає на квартиру до однокурсниці Олександри. Вероніка підробляє офіціанткою.

В кінці зміни Вероніка врятувала чоловіка від анафілактичного шоку порізавши йому ногу. Її забрали в поліцію, де вона познайомилася з журналістом – Тимофієм, який закохався в неї. Тимофій і Вадим доводять невинність Вероніки і її відпускають. Вероныка закохуэться у Вадима.

Наркобарон, за яким стежив Вадим, влаштував ДТП, і мало не вбив Вадима. На місці ДТП опинилася Вероніка, якій він в паніці дав гроші за мовчання і флешку з важливими записами.

2 серія “Жити заради кохання” опис

Коханий Лесі, Денис, хоче одружитися з Олександрою. Любовний трикутник руйнує відносини друзів і життя Дениса. Люди Бориса викрадають Вероніку і погрожують їй. Дівчину рятує журналіст Тимофій. Він зізнається їй в коханны, але Вероніка любить іншого … Вадим теж зізнається їй у коханні.

Вадим тепер з Веронікою, а Олександра зраджуэ Денису. Він дзвонить Лесі, але та не може пробачити зради. П’яний Денис лізе на альпіністську стіну без страховки п’яний, і випадково падає через Олександру. Та лякається і тікає.

Наркобарон шукає Вероніку, адже у неї список нових адрес його точок збуту.

3 серія “Жити заради кохання” опис
Минуло 17 років … Вероніку чекає сюрприз, яким вона поспішила поділитися з Вадимом, який дослужився до звання полковника.

15-річна дочка Вероніки Маша знаходиться під слідством за зберігання наркотиків. Вадим працює в органах, тому жінка впевнена, що колишній чоловік зможе вплинути на результат розгляду справи.

Олександра каже Маші, що вона її дочка, а Вероніка і Тимофій викрали її в пологовому. Маша вірить Олександрі, і не хоче слухати Вероніку.

4 серія “Жити заради кохання” опис

Вероніка розуміє, що саме розповіла Олекандра Маші, а Вадим продовжує до неї підкочувати, незважаючи на те, що у нього офіційна війна з наркоторговцями Києва.

Маша тікає з клініки разом з Дімою. Тимофій вирішив на якийсь час залишити Вероніку ж, щоб вона вирішила, з ким хоче бути: з ним, з Вадимом.

Стас загрожує Ані через гроші, які дівчата повинні заплатити за наркотики. Він також планує підставити Вадима.

А Тимофій все-таки розшифрував флешку, і виявив, що старі точки Прохорова ще діють.

5 серія “Жити заради кохання” опис

Маша дізналася, що Вадим – її батько. Однак Олександра поводиться хитро, і каже дівчинці, що Вадим кинув її вагітною. Діма заступається за Анну і наривається на Стаса. Тепер йому теж загрожує небезпека.

Стас підставляє Дмитра і провокує аварію. Вадим не знає що робити. Стас вбиває хлопця, який кинувся під колеса Діми. Тепер він винен у вбивстві.

Діму мати з дядьком ховають в будинку для літніх людей. Мати Діми йде до Волкова і просити з’ясувати, хто підставляє її сина. Волков дізнається, що це його підлеглий.

6 серія “Жити заради любові” опис

Тимофій забрав Микиту з клініки і той готовий розповісти інформацію про Прохорова і Волкова. Олександра ж просить Тіму відмовитися від батьківських прав на Машу. Вона летить в Італію і залишає доньку з Вадимом. Олександра хоче отримати спадщину чоловіка, надавши підроблений тест ДНК про те, що Маша дочка Пауло.
Волков починає здогадуватися, що проти нього ведуть нечесну гру. Стас намагається напасти на Вероніку, але Тимофій рятує її.
Вадим продовжує переконувати Вероніку, що любить її, в Тимофія звинувачує в шахрайстві. За наказом Вадима на фірмі Тимофія податкова перевірка.
Діма в будинку для літніх людей випадково знайомитися з бабусею Олександри і дізнається правду.

7 серія “Жити заради любові” опис

Берта дізналася, що Стас торгує наркотиками і попереджає його про плани Вадима. Маша тікає з дому до Діми, і той розповідає їй про бабусю Олександри. Люди Вовка шукають Діму, після чого починається стрілянина. Вовк також розповідає Маші правду про її батьків.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар