Антон Савлєпов біографія

С

Антон Савлєпов біографія

Антон Савлепов – український музикант і шоумен, колишній вокаліст групи «Quest Pistols». Зараз соліст входить до складу колективу «Агонія».

Антон народився 14 червня 1988 року в селищі Ківшарівка, розташованому в Харківській області. У шість років хлопчика відправили в студію бальної хореографії, і з тих пір Антон не розлучається з музикою і танцями. У підлітковому віці Савлєпов захопився творчістю американського поп-ідола Майкла Джексона, став надягати епатажний одяг, відростив довге волосся і змінив стиль танцю на брейк-данс.

Після школи Антон вирушає до Києва і вступає до Київського національного університету культури і мистецтва на хореографічне відділення. Правда, повноцінно навчатися у вузі йому не довелося. Всього через місяць керівник сучасного балету «Quest» Юрій Бардаш запросив перспективного танцівника в свій колектив, і Савлєпов починає масштабну гастрольну діяльність.

У той же період він активно знімається у відеокліпах. А так як він носив ще не дуже поширену серед молоді зачіску – дреди, то його амплуа було строго певним, але дуже затребуваним. Поступово популярність балету зростала. Хлопці виходили на підтанцьовках у найбільших українських, російських і навіть західних зірок шоу-бізнесу. В результаті Юрію Бардаш прийшла думка перетворити танцювальний колектив в музичну шоу-групу.

У 2007 році було засновано вокальне тріо «Quest Pistols». Перша ж пісня «Я устал» мала успіх у публіки. Це була кавер-версія композиції «Long and lonesome road» з репертуару відомої групи «Shocking Blue». Наступний шлягер «Белая стрекоза любви» подарував хлопцям популярність не тільки в Україні, але і в інших країнах колишнього Радянського Союзу.

Цікаво, що спочатку в репертуарі колективу було всього 3-4 пісні, чого явно не вистачало для повноцінних концертів. Вихід знайшовся досить простий: спочатку «Quest Pistols» близько півгодини показували свої танцювальні номери, а потім співали всі наявні в запасі пісні.

Але з часом репертуар розширився, і в 2007 році світ побачив дебютний студійний альбом «Для тебе», за яким послідувало ще п’ять повноформатних пластинок. Крім того, в 2013 році Антон під псевдонімом Zorko записав сольний диск з однойменною назвою. Продовжував він виступати і з групою, але тільки до початку 2016 року. Потім на шанувальників «Quest Pistols» чекала неочікувана звістка: один за іншим колектив покидали провідні солісти, а на їх місце приходили новачки.

Пішов і Антон Савлєпов. Але незабаром він разом з Микитою Горюком і Костянтином Боровським заснували нову поп-групу «Агонія», таким чином, відтворивши перший склад «Quest Pistols». Колектив вже записав кілька нових композицій, з яких виділяються «Відпусти» та «Кожен за себе».

Як актор молодий чоловік з’явився на знімальному майданчику в романтичній комедії «Весілля за обміном» і гумористичному мюзиклі «Як козаки». Багато разів співак запрошувався і в різні телешоу, в тому числі в популярну передачу Івана Урганта та Олександра Цекало «Велика різниця».

У 2016 році Савлєпов дебютував як член журі і наставник в популярному талант-шоу «Х-фактор».

Особисте життя

Артист давно одружений.

Антон Савлепов не тільки музикант, співак, актор і суддя шоу. Свого часу він вів персональний кулінарний відеоблог, в якому пропагував вегетаріанство, прихильником якого є дуже давно. Крім того, артист займається йогою і вивчає індійську культуру.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар