Юлія Саніна біографія

С

Біографія Юлії Саніної розповість про її особисте життя і шлях до успіху.

Юлія Саніна біографія

Юлія Саніна (справжнє ім’я – Юлія Головань) – українська співачка, відома як солістка англомовної групи «The Hardkiss».

Вона народилася в Києві 11 жовтня 1990, в сім’ї професійних музикантів. У три роки дівчинка вже виходила на сцену і співала як солістка ансамблю, яким керував її батько. Пізніше вона стала займатися в музичній школі по класу джазового та естрадного мистецтва, а паралельно виступала разом з різними дитячими і дорослими колективами, в тому числі з молодіжними джаз-бендом «Sister Siren», а іноді і сольно.

Юлія поступила на філологічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка, який закінчила в 2013 році зі ступенем магістра в галузі фольклористики. Під час навчання Саніна захопилася журналістикою.

Юлії було 18 років, коли вона познайомилася з музичним продюсером Валерієм Бебко. Вони організували російськомовний поп-дует «Val & Sania» і записали кілька композицій, в тому числі кавер-версію знаменитого радянського хіта «Любов настала». Але через деякий час музиканти перейменовувались в дует «The Hardkiss» і стали співати англійською мовою свої власні шлягери.

У досить короткі терміни були зняті відеокліпи на пісні «Babylon» і «Dance with me», колектив «The Hardkiss» виступив на розігріві у британської групи «Hurts», а також номінувався як кращий український музичний проект на церемонії вручення премій MTV.

У 2014 році «The Hardkiss» випустили свій дебютний студійний альбом «Stones and Honey», за яким послідував міні-диск «Cold Altair» і кілька синглів, наприклад, «Helpless» і «Perfection».

У 2016 році Юлія Саніна стала членом журі і наставником сьомого сезону талант-шоу «X-фактор» на телеканалі СТБ.

Юлія Саніна: особисте життя

yuliya-sanina-s-muzhemЮлія заміжня за Валерієм Бебко, креативним продюсером і гітаристом групи The Hardkiss. Свої відносини пара приховувала протягом п’яти років (з 2009 року), хоча одружилися Юлія Саніна та Валерій Бебко вже через два роки після знайомства. Весільне свято було оформлено в українському автентичному стилі.

До речі, до іміджу Юлія ставиться дуже серйозно. Так як учасники колективу «The Hardkiss» завжди виглядає більш ніж ефектно і епатажно, їм доводиться співпрацювати з кращими модними дизайнерами-співвітчизниками, наприклад, зі Славою Чайкою та Віталієм Дацюком.

Юлія Саніна є трудоголіком і не може довгий час перебувати на відпочинку. Максимальна відпустка, яку вона собі дозволяє – близько п’яти днів в європейському екскурсійному турі. Але не довше, інакше у дівчини починається хандра і думки про те, що вона втрачає час дарма.

21 листопада 2015 року біля Юлії та Валерія народився син Данило. Але навіть поява малюка не змогла відірвати молоду матір від улюбленої роботи, і вона встигає поєднувати догляд за дитиною і запис нових хітів.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар