Фират Челик біографія, фільмографія

Турецькі актори

Фират Челик – турецький актор, біографія і фільмографія якого  наведені в цій статті.

Фират Челик біографія

Фират народився 25 березня 1981 року в Німеччині. Але коли він був маленьким його сім’я переїхала в Париж, де він виріс. Працював і барменом, і будівельником, моделлю, за порадою друзів вступив в акторську школу.

Після того як він зустрів Тьєррі Харкурт (відомий режисер) його життя сильно змінилось. Тіері повірив у талант Фират і почав працювати з ним. А Фират полюбив свою професію. Він вийшов на сцену у Франції і відразу ж завоював любов глядачів з виставою Otomatik Portakal .

Перший його досвід у кіно – драма 2009 режисера Філіпа Ліора «Ласкаво просимо». А ще Фират знімався для реклами Тойоти Авенсіс.

Під час показу в Туреччині фільму Філіпа Ліорета, його запросили до Туреччини для зйомок у серіалі Киш Масалов. Режисер серіалу коли побачив Фирита сказав що він знайшов ідеального актора для ролі Масума. Знявся в ролі Мустафи в серіалі «У чому вина Фатмагюль ?»

Фират Челик особисте життя

Фират Челік виріс і провів більшу частину життя в Парижі. У нього склалися близькі стосунки з актрисою Берен Саат, але вона вже давно розлучилися.

Фират Челик фільмографія

  1. 20 минут (сериал, 2013) 20 Dakika … Komiser Ozan
  2. Фирузе / Firuze (2013)…..Oğuz
  3. Я не могу спать, когда прибывает месяц (2011) Ay büyürken uyuyamam … Mert
  4. Фатмагюль (сериал, 2010 – 2012) Fatmagül’ün suçu ne? … Mustafa Nalçin
  5. Добро пожаловать (2009) Welcome … Koban
Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар