«Гюльчатай. Заради кохання» 1 серія дивитись

Гюльчатай

«Гюльчатай. Заради кохання» 1 серія — продовження улюбленого серіалу «Гюльчатай» з улюбленими героями.

«Гюльчатай. Заради кохання» 1 серія дивитись


«Гюльчатай. Заради кохання» 2 серія дивитись

«Гюльчатай. Заради кохання» 1 серія опис

Пройшло кілька років з весілля героїв. Вітя і Гуля живуть душа в душу і виховують маленького Сашка. Їх щастя затьмарює лише відсутність спільних дітей.

Вітя працює рятувальником МНС і по роду служби нерідко їде у відрядження. Але відстань лише зміцнює почуття Гулі і Віті .
Паша одружений на Жанні , але їх життя, навпаки далеке від сімейної ідилії; і навіть маленька дочка Анюта не може привнести благополуччя в сім’ю.

Жанну цікавить лише “красиве життя”: елітна нерухомість, брендові речі і багаті друзі. Паша працює в великої фінансової компанії і стурбований кар’єрним ростом. Його мета – місце віце -президента. Єдина віддушина Паші – зустрічі з Сашком …

Гюльчатай 2 актори

АкториСайора СафаріЄвген ПронінІван ЖидковНаталя Рудова, Ірина Розанова,Марина Яковлєва, Олексій Макаров, Володимир Бадів, Ірина Гавра,Олександр Сергєєв (IV), Наталія Солдатова, Дильбар Икрамова, Карім Мирхадиев, Геннадій Венгеров, Саїд Дашук-Нігматулін, Марія Буравльова Володимир Торопов, Олександр Нікольський (II), Наталія Панюшева, Юлія Такшина

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар