“Кохання проти долі” опис серій 28-50

Кохання проти долі

“Кохання проти долі” опис серій 28-50

28 серія “Кохання проти долі” опис

Кахраман продовжує шукати Еліф. Керем не хоче розкривати таємницю і розповідати, де живе дівчина. І Кахраман не витримує – на очах у сім’ї він б’є племінника. Одночасно він разом з братом вирішує проблемну ситуацію з поліцією, в яку потрапила сім’я через помсту Максуда.

Під час неприємностей Дефне не покидала чоловіка, провела ніч в ділянці разом з ним, що подіяло на Кахрамана. Він зрозумів, що дружина вірна йому і не залишить в скрутну хвилину.

Еліф розповідає Керему про те, що насправді дитина, яку вона виношує, її, а не Дефне. Зізнається, що її зробили матір’ю без її ж відома, але вона поки не знає, що Кахраман не збирається забирати малюка.

29 серія “Кохання проти долі” опис

Дефне продовжує боротися за увагу чоловіка. Вона інсценує напад на себе в будинку для відпочинку, щоб повернути Кахрамана. Жінка готова піти на багато що, аби налагодити відносини. А її мати в цей час робить рішучі кроки, щоб викреслити Еліф з життя її родини.

Назли просить Кахрамана оплатити їй навчання в приватній школі. Еліф не хоче брати гроші у Кахрамана, в той час як у неї самої немає грошей, щоб платити. Максуда засмучують успіхи Еліф і він ставить за мету зруйнувати її бізнес.

30 серія “Любов проти долі” опис

Кахраман не може пережити той факт, що Еліф вирішується вийти заміж за Керема. Він напивається, а мати Дефне використовує ситуацію, щоб показати щасливе сімейне життя Еліф і ввести її в оману.

Керем збирає всю родину разом, щоб розповісти про своє одруження з Еліф, але Султан-ханим закочує скандал. Вона налаштована проти того, щоб дівчина псувала собі життя шлюбом з нелюбом.

31 серія “Любов проти долі” опис

Конфлікт між Керемом і Кахраманом зростає. Молодий племінник не може стримати свої почуття, він поспішає зі сватанням, щоб не упустити Еліф. А Кахраман прагне з’ясувати, що змінило думку Еліф про нього, і знову заслужити її довіру.

Він забирає дівчину на яхту, щоб порозумітися. Дефне зізнається, що не збирається розлучатися, чим остаточно виводить з себе Кахрамана. Після того, як він дізнається, хто налаштував Еліф проти нього, вже ніщо не може змінити рішення про розлучення.

32 серія “Кохання проти долі” опис

Керем сватається без батьків, на підтримку до нього приходить Якуп з дружиною. Кахраман каже батькові про те, що мати його дитини не Дефне. Зія-бей розуміє, що єдина людина, яка могла насолити дівчині – це його дружина.

Зія-бей вражений таким вчинком з боку Кіймет-ханим, він готовий вигнати дружину з дому. Кахраман робить спроби подолати всі помилки, які вони наробили з Еліф.

33 серія “Кохання проти долі” опис

Кіймет-ханим стає відомо про те, що чоловік заборонив дітям спілкуватися з нею. Кахраман не може стримувати свої емоції, він накидається з претензіями на свою матір, нібито вона втручається в його особисте життя.

Серце літньої жінки не витримує, вона потрапляє в госпіталь. Мати Еліф теж намагається вплинути на долю дочки, наказує сестрам покинути місто і забути про сім’ю Кахрамана. Дефне не має наміру віддавати чоловіка Еліф, дівчина терпить докори з його боку.

34 серія “Кохання проти долі” опис

Керем хоче вбити Кахрамана. Він відшукав кілера, щоб помститися дядькові за свою любов, а сам просить вибачення у нього, роблячи вигляд, щоб їх конфлікт в минулому.

Дефне з матір’ю також готують план повернення Кахрамана. Їх найманий вбивця – зведений брат Еліф, який жадає помсти. Якуп не сидить на місці, він зливає інформацію про скандал в сім’ї журналісту.

35 серія “Кохання проти долі” опис

Еліф і Кахраман готуються до найщасливішому дня в їхньому житті. Однак Керем вирішив саме в день весілля знищити свого ворога. Він дістав гроші у Зія-бея, під приводом відкриття власної справи, і наказав кілеру вбити Кахрамана під час урочистостей.

Трагічна подія затьмарює весілля, і сім’я, звичайно, знову звинувачує Еліф в нещастях. Через стрес стан дівчини погіршується, лікарі попереджають її про можливість передчасних пологів.

36 серія “Любов проти долі” опис

Кахрамана приводить Еліф в будинок Зія-бея після укладення офіційного шлюбу. Святковий обід під час оплакування сина злить Мер’єм, вона обіцяє отруїти життя Еліф.

І при першій нагоді робить це – дізнається про можливість передчасних пологів і погіршує стан дівчини. Кахраман в цей час знаходить вбивцю Керема і вибиває з нього зізнання, хто його найняв. Однак правда шокує його.

37 серія “Любов проти долі” опис

Мер’єм проклинає Кахрамана за те, що він знайшов вбивцю Керема, але нікому не сказав про це. Вона вважає, що Кахраман вигороджує Еліф, яка в цей час народжує. Синові доводиться розповісти батькові про те, що гроші, які Керем попросив у Зія-бея, він віддав кілеру.

Вони обидва розуміють, що таку правду про Керем його матері знати не можна. Кіймет-ханим пропонує на час виїхати Мер’єм до тітки, щоб та заспокоїлася, але вона вирішується на страшну помсту.

38 серія “Любов проти долі” опис

Мер’єм краде дитину Кахрамана.

Кахраман і Еліф зламані після новини про те, що Топрак пропав. Поліція піднята, а підозри Кахрамана падають на Максуда. Еліф настільки вбита горем, що починає сходити з розуму. Вона тиняється вулицями в пошуках малюка і навіть приходить до Дефне додому, будучи впевненою, що колишня дружина забрала сина. Мер’єм же в цей час спокійно відпочиває у тітки і сподівається на те, що її помста буде повністю завершена.

Поки намагаються знайти Тапрака Кахраман вже бачить свою дитину від Дефне на УЗД. Якуп користується трагедією і, поки брат зайнятий особистими справами, вводить в оману керуючого комітетом компанії, щоб зробити вигідну для себе угоду.

39 серія “Любов проти долі” опис

Кахраман і Еліф, незважаючи на відсутність хороших новин, відчувають, що їх дитина жива і здорова. Малюк теж мучиться, люди, яким його залишила Мер’єм хвилюються, що він захворів.

Вони відносять його до лікарні, де лікарі бачать дивну поведінку людей похилого віку – у них немає ні свідоцтва про народження, ні документів батьків. Максуд стежить за Еліф навіть після її весілля, він вистежує Ібрагіма, зведеного брата Еліф, і з’ясовує, що він працює на Дефне. Він знайомиться з чоловіком, щоб особисто поговорити і з’ясувати, чого він хоче.

40 серія “Любов проти долі” опис

Еліф і Кахраман насолоджуються довгоочікуваним сімейним спокоєм. Кахраман готує Еліф подарунок в знак вдячності за народження сина. Мер’єм не може пробачити собі свого божевілля, але Еліф намагається підтримати її, вона дозволяє їй няньчитися з сином і пропонує разом проводити час.

Тільки Шокран не може прийняти нову невістку в будинку. Дефне грає добру подругу: вона починає спілкуватися з Еліф і дарує дорогий подарунок Топрак. Лікарі пропонують Дефне лягти в лікарню через небезпеку викидня. Вона просить Кахрамана підтримати її. А Максуд з Ібрагімом готуються до здійснення плану помсти.

41 серія “Любов проти долі” опис

Кахраман дарує Еліф машину, до якої вже встигли докласти свої руки Максуд і Ібрагім. Вони, в свою чергу, спостерігають з боку за закоханими і чекають моменту, щоб активувати вибухівку. Ібрагім не може дочекатися, поки Еліф відірветься від немовляти і виїде в новому авто. Він розуміє, що Максуд хоче його обдурити і вирішує діяти самостійно.

42 серія “Любов проти долі” опис

Кахраман продовжує пошуки Еліф, ні він, ні мати дівчини не хочуть вірити в смерть Еліф. Кахраман вирішує поселити Султан-ханим з молодшою ​​дочкою в будинок Зія-бея. Однак Кіймет-ханим і Шокран не збираються приймати гостей. Інтуїція підказує Кахраману, з ким на зустріч могла поїхати дружина.

Він виходить на Ібрагіма, згадавши розповідь Еліф про земляка-водія в будинку Дефне. Максуд продовжує ховати Еліф, але його партнер і друг підозрює, що Максуд щось приховує від нього. Він обшукує будинок і знаходить-таки кімнату, в якій Максуд організував палату для Еліф.

43 серія “Любов проти долі” опис

Кіймет-ханим звинувачує Дефне у вбивстві дочки, яка, в свою чергу, намагається підібратися до колишнього чоловіка через Топрака. Дефне зізнається Зія-бея, що хоче бути матір’ю не тільки для своєї майбутньої дитини, але і для Топрака.

Кахраман наймає приватного детектива, щоб той допоміг знайти йому дружину. Він нападає на слід свідка аварії, який викликав поліцію. Еліф цим часом намагається передати звісточку Кахраману через медсестру. Максуд наймає хірургів для складної операції, щоб повернути Еліф здатність ходити.

44 серія “Любов проти долі” опис

Приватний детектив знаходить свідка аварії, пастуха, який бачив, як з машини витягли дівчину і відвезли з місця події. Поки Кахраман намагається знайти дружину, Якуп проводить махінації і остаточно гробить сімейний бізнес. Якуп вмовляє дочку допомогти йому і підсунути на підпис Кахраману потрібний документ.

Султан-ханим з Назли вирішують виїхати зі Стамбулу, занадто важко їм переживати трагедію, але в останній момент Назли пробує взяти Топрака з собою. Дефне не хоче віддавати дитину, вона штовхає дівчину і та падає з другого поверху особняка.

45 серія “Любов проти долі” опис

Еліф готується до втечі. Вони з медсестрою придумали, як можна втекти з дому Максуда, Еліф в таємниці від нього заново навчилася ходити і хоче скористатися цим.

Кахраман навіть після двох років розлуки не може змиритися з трагедією, він живе окремо від сім’ї і не хоче зайвий раз бачити дітей. Але Зія-бей вважає, що Кахраман повинен про все забути і знову одружитися з Дефне. Син здається, він вирішує, що заради дітей повинен виконати прохання Зія-бея.

46 серія “Любов проти долі” опис

Еліф вважає, що Кахраман відмінно проводить час з Дефне, але вона не хоче залишати сина в цій сім’ї. Максуду вдається вплинути на Кіймет-ханим з метою влаштувати їх з Еліф весілля.

У будинку Зія-бея в цей час – криза, сімейний бізнес упадає, а частина майна продана. Однак, незважаючи ні на що, Кахраман не хоче впускати сторонніх партнерів в компанію. А саме на це і сподівався Максуд, який хотів стати партнером Кахрамана.

47 серія “Кохання проти долі” опис

Шокран підбирає пароль до сейфа Зія-бея, на диску, який був захований там запис розмови Дефне і Максуда.

З якого зрозуміло, що перша дружина Кахрамана прагнула позбутися Еліф. Дефне, зі свого боку, стає відомо про махінації Якупа і Шокран в компанії, вона підслуховує розмову і розуміє, що причина проблем в сімейному бізнесі – Якуп.

48 серія “Кохання проти долі” опис

Еліф планує помститися Кахраману за те, що він щасливий разом з Дефне, в той час як він мучиться в стражданнях. Кахраман ж навпаки, хоче запросити Султан-ханим на церемонію обрізання і розповісти синові, хто його справжня мати.

Дефне забирається в особняк Максуда, вона хоче поговорити з Еліф, перебуваючи в упевненості, що остання жива. Після зустрічі з Дефне, Еліф вирішується з’явиться перед Кахраманов і його сім’єю.

49 серія “Кохання проти долі” опис

Кахраман замикається з Еліф, щоб та чесно розповіла, де вона була два останніх роки. Але дівчина не збирається давати пояснення і прощати його. Еліф залишає особняк разом з Максудом. Вона грає роль відданої дружини, але насправді не збирається прощати Максуда і тільки чекає вдалого моменту для помсти.

Серце Зія-бея ледве витримує ситуацію в будинку, він не може повірити, що Максуд – партнер в їх компанії. Дефне теж не може терпіти напругу, вона боїться втратити чоловіка і дитину, а також виходу Ібрагіма з в’язниці, тому влаштовує зустріч з Максудом, щоб поговорити наодинці. Однак цей необачний крок стає відомим Зія-бея.

50 серія “Кохання проти долі” опис

Мер’єм привозить до Еліф Топрака. Вони з Кахраманом вважають, що спілкування з дитиною позитивно вплине на серце Еліф. Дефне розуміє, диск з компроматом на неї пропав не випадково.

Зія-бей вирішує терміново поговорити з Кахраманом і розповісти йому про свою знахідку. Однак Дефне не збирається так просто віддавати диск із записом її розмови з Максудом. Вона доводить Зія-бея до серцевого нападу.

51 серія ” Кохання проти долі” опис

Кахраман приходить у відділення поліції, щоб дізнатися, за що і за чиїм звинуваченням затримали Еліф, так як його адвокати не відкривали справу проти неї. Еліф проводить ніч у в’язниці, а на наступний день з’являється до суду, де їй повинні винести вирок.

Кахраман теж приїжджає на засідання, він дізнався, де була і що робила Еліф останні два роки. Новина про те, що вона до цих пір лікується після аварії, штовхає його на думку про допомогу, так як в тюрмі Еліф буде ще важче, ніж він думав раніше. Максуд не придумують нічого кращого, як зустрітися з Дефне і погрожувати їй, щоб та відкликала свою заяву проти Еліф.

52 серія “Кохання проти долі” опис

Якуп не може пробачити сім’ю за те, що всі приховували правду про його матір. Еліф вперше приходить в компанію в ролі власниці, вона вирішує брати участь в управлінні фірми. Щоб випробувати колишню дружину, Кахраман відразу збирає збори.

Однак, незважаючи на робочі конфлікти, Кахраман і Еліф домовляються про те, щоб разом розповісти Топраку про те, що Еліф – його мама. Дефне знову пропонує Максуду спільну гру, щоб не дозволити чоловікові і Еліф знову зійтися.

53 серія “Кохання проти долі” опис

Дефне і Максуд влаштовують сімейний вечір, під час якого Еліф натрапила б на пару Кахрамана і Дефне. Всі вони опиняються в одному ресторані. Кахраман не витримує щасливого виду Максуда поруч з Еліф.

Якуп дізнається про те, що Шокран продала Дефне диск з компроматом. Він не хоче перебувати в будинку з «зрадниками», напивається і знаходить собі неприємності на вулиці. Вже вся сім’я знає про махінації Дефне, але та не здається. Вона в черговий раз просить мовчати, більш того, Кіймет-ханим вирішує передати Дефне частину своїх акцій, щоб та теж могла брати участь в діяльності фірми.

Еліф вдало починає роботу в компанії, вона сама відправляється на важливі переговори в Анкару, однак Кахраман перед вильотом влаштовує побачення.

54 серія “Кохання проти долі” опис

Якуп влаштовує скандал. Він звинувачує матір у мовчанні про те, що він – не її рідний син, а Мер’єм розповідає таємницю про те, що її син найняв кілера, щоб вбити Кахрамана, і сам кинувся під його кулю. Якуп йде з дому, щоб накласти на себе руки.

Максуд відправляється на пошуки Еліф і Кахрамана, щоб перервати їх таємне побачення, під час якого у них, нарешті, є можливість відверто поговорити. Стан Зія-бея поліпшується, в правій руці з’являється чутливість, що дає надію на його одужання. Тепер він зможе спілкуватися з сім’єю, але Дефне, звичайно, зробить все, щоб не допустити цього.

55 серія “Кохання проти долі” опис
Дефне потрапляє в аварію, вона так поспішала, щоб не дозволити Зія-бея розкрити її таємницю сім’ї, що не впоралася з керуванням машини. Максуд змушує Еліф збрехати Кахраманову щоб врятувати його життя.

Однак Кахраман впевнений, що Максуд примушує Еліф. Він ставить за мету помститися і з’ясувати, чому він так швидко розбагатів. Максуд в цей час планує відвезти Еліф подалі.

Кахраман підтримує Якупа в скрутну хвилину, поки той пиячить через брехню Кіймет-ханим. Після одужання Дефне вирішує з’явитися в компанії в якості власниці акцій і брати участь в роботі фірми.

57 серія “Кохання проти долі” опис

Максуд тримає Еліф в заручниках, поки поранений Кахраман намагається знайти їх. Він не витримує і непритомніє прямо в машині, місцевий чоловік рятує його. Максуд в цей час божеволіє від ревнощів, Еліф не хоче визнавати його любов, він загрожує їй смертю і душить до втрати свідомості.

Після цього дзвонить Дефне, щоб та дала йому грошей для втечі, так як всі його рахунки і спільники заарештовані поліцією. Дефне швидко знаходить необхідну суму, аби ніколи більше не бачити Еліф. Поліція і Джіляль звільняють Султан-ханим і Мюжган, які були замкнені Максудом в будинку.

58 серія “Кохання проти долі” опис

Кіймет-ханим не може змиритися з тим, що Кахраман живе з Еліф. Вона вмовляє Дефне боротися за чоловіка. Та приїжджає з дітьми в будинок, куди переселився Кахраман з Еліф.

Дефне пропонує їм переїхати в особняк, нібито, вона не може там жити, проте новина про те, що Кахрамана збирається подати в суд на Максуда і анулювати їх шлюб з Дефне, виводить її з себе.

Максуд в цей час знаходиться в реанімації, і Якуп вирішує допомогти йому, щоб потім разом з ним виступити проти Кахрамана. Він просить Шокран продати квартиру, щоб найняти закордонних лікарів.

59 серія “Любов проти долі” опис
Еліф і Кахраман проводять весільну церемонію, на якій Кіймет-ханим ледве стримує свою злість. Якуп вмовляє матір Максуда на повторну операцію, щоб витягти його з реанімації.

Однак він не знає, що Саадет, мати Максуда, і Кіймет-ханим – старі знайомі. Саме дружина Зія-бея забрала колись у дівчини маленького Якупа і заборонила з ним бачитися, а чоловікові сказала, що та втекла з коханцем.

В особняк продовжують надсилати загрозливі листи, так як Якуп не справляється, Кіймет-ханим просить Кахрамана приїхати і допомогти знайти того, хто загрожує їхній родині. Але він не встигає нічого зробити, вночі особняк підпалюють. І підпал влаштовує Дефне.

60 серія “Любов проти долі” опис

Кахраман привозить Дефне назад в особняк, вона робить з себе ангела перед сім’єю. Але Еліф випадково чує її розмову по телефону і починає підозрювати, що колишня дружина Кахрамана знову готує якісь підступи.

Еліф ділиться своїми думками з Кахраманом, але той вважає, що Еліф просто ревнує. На щастя, Зія-бей вірить Еліф, він намагається вказати їй на телефон із записом визнання Дефне.

Шокран влаштовує скандал через те, що Джанан пішла відпочити в будинок прислуги. Нібито, це негідно внучки Зія-бея. А Кахрамана і Якуп продовжують шукати того, хто організував підпал, вони забороняють членам сім’ї залишати будинок і посилюють охорону.

61 серія “Любов проти долі” опис
Дефне замовляє з банку велику суму грошей, щоб розрахуватися за замовлений підпал особняка. Еліф вистежує Дефне під час передачі грошей одному з охоронців і записує їх розмову на телефон, проте Кахраман не хоче вірити словам Еліф, він упевнений, що та збожеволіла.

Еліф не може пережити цього приниження, вона збирає речі і їде з особняка. Кіймет-ханим і Шокран виїжджають з дому, щоб побачитися з Саадат в лікарні, де вона проводить час поряд з палатою сина. Там Кіймет-ханим розуміє, що Максуд – брат Якупа.

62 серія “Любов проти долі” опис
Дефне виходить на роботу в компанію, поки Еліф шукає собі заробіток десь подалі від Кахрамана, один з роботодавців дозволяє собі зайвого під час співбесіди, і Джіляль б’є його. Однак, незважаючи на труднощі, Еліф знаходить роботу, правда, не без таємної допомоги Кахрамана.

Дефне ж благає Кахрамана взяти її на будь-яку посаду, тому що вона втомилася цілі дні проводити вдома з дітьми. Шокран зустрічається з Саадат наодинці, вона дізнається правдиву історію того, як Кіймет-ханим вирвала з рук матері немовля.

63 серія “Любов проти долі” опис
Кіймет-ханим придумує підлий план, як розправитися з Саадет. Вона пропонує Шокран вкрасти доньку Саадет і відвезти її в Хатай, а потім шантажувати мати. Еліф успішно виконує свої функції на новій роботі, а Дефне намагається потоваришувати з новим гравцем в компанії, Сонер-бейем.

Також вона знаходить людину, яку можна було б звинуватити в підпалі будинку, щоб відвести підозри від себе. Якуп приходить сам до Саадет, щоб відверто поговорити. Він дізнається таємницю, яку Кіймет-ханим стільки років намагалася зберегти.

64 серія “Кохання проти долі” опис

Саадет зустрічається з Зія-беєм, який в молодості, виявляється, збирався одружитися саме на ній, а не на Кіймет-ханим. Він обіцяв зіграти весілля після того, як повернеться з армії, однак повірив брехні і не дотримав слова. Тільки тепер, на старості років, він дізнається правду про те, чому пропала Саадет.

Через тяжкий стан Максуда засуджують до домашнього арешту. Дефне знову показує своє справжнє обличчя Кахраманов, вона заздрить успіхам Еліф в компанії і на презентації проекту робить все, щоб знизити значущість своєї суперниці.

Більш того, Кахраман починає підозрювати причетність Дефне до трагедії з батьком. Він збирає інформацію і розуміє, що колишня дружина – причина інфаркту у батька. Він знаходить телефон із записом зізнань Дефне, яку зробив Зія-бей в лікарні.

65 серія “Кохання проти долі” опис

Після того, як Кахрамана дізнався, що саме Дефне винна в нещастях його батька, він вирішує подбати про нього. Кахрамана відвозить його в лікарню, де буде проведена операція. Дефне дізнається про це і боїться, що операція пройде вдало, тому про всяк випадок збирає речі і їде з дому.

Пізніше в руки Кахрамана потрапляє телефон із записом визнання Дефне. Тепер він знає всю болючу правду про підступність Дефне.

66 серія “Кохання проти долі” опис

Еліф дізнається всю правду про смерть своєї сестри, а Дефне намагається виправдати себе перед Кахраманом, пояснюючи свої дії любов’ю. Вона розповідає про те, що його мати весь цей час була її першим помічником, знала про змову з Максудом, а також про те, що компанію зруйнували Якуп, Шокран і Джанан.

Ці новини розбивають Кахраману серце, але не допомагають Дефне врятуватися. Поліція забирає її з особняка і залишає у в’язниці до суду. Візит Саадет в лікарню доводить Кіймет-ханим до втрати свідомості. Кахраман не бажає залишатися в особняку і повертається туди тільки з батьком, який в першу чергу просить привезти до нього Саадет.

67 серія “Кохання проти долі” опис

Сонер дізнається все про життя Еліф і починає сходити з розуму, йому хочеться вірити, що він знайшов свою загиблу дружину і дитину в особі Еліф і Топрака, він забирає дитину у Еліф.

Зія-бей запрошує Саадет-ханим на зустріч з сім’єю в особняку. Він наказує Кіймет-ханим вибачитися перед Якупом і його матір’ю, розповідає про те, що частину своїх акцій він передав Саадет, і виганяє Кіймет-ханим з дому. Однак він ще не знає, що Максуд – брат Якупа.

І Кіймет вирішує розповісти йому, незважаючи на його стан після операції. Дефне одна переживає судове засідання, відразу після якого вона потрапляє в загальну тюремну камеру. Вона домагається права на дзвінок Кахраману, щоб спробувати його розжалобити.

68 серія “Кохання проти долі” опис

Кіймет-ханим попросила лікаря, щоб той збрехав про стан здоров’я матері Кахрамана. Таким чином, вона хоче натиснути на його жалість, вона жадає, щоб він повернувся додому.

Еліф постійно відвідує лікарню і не може з’ясувати причину, чому вона погано себе почуває. Максуд і Шьокран хочуть домогтися того, щоб Якуп продав частину своїх акцій Максуду. Якуп не поспішає з цим рішенням тому, що знає, що це вплине на його відносини з Кахраманом, а вони і без того крихкі.

69 серія “Кохання проти долі” опис

Саадет просить Якупа не продавати свої акції, після того, як дізналася про змову Шокран і Максуда. Вона розповідає про це Якупу. Дефне з дитиною і найманими людьми Сонер потрапляють в аварію.

Водій виявляється в лікарні, а Дефне виходить сухою з води. Вона добирається з дитиною до Сонер, але той залишає її наодинці зі своїми проблемами. Кахраман намагається залишити новину про крадіжку Едже в таємниці від Еліф, щоб у неї від нервів не стався викидень.

70 серія “Любов проти долі” опис

Кахрамана знаходить будинок, де ховається Дефне з Едже. Він забирає дитину, а Дефне знову відправляється в поліцейську дільницю. Сонер в цей час відвозить Еліф в лікарню, через стрес їй стає погано, а сам думає, як йому втекти від Кахрамана і поліції.

Він ховає Еліф на своїй яхті, його психологічний стан погіршується. І Еліф, нарешті, розуміє, що її начальник – божевільний. Якуп свариться з Максудом і просить Саадет кинути молодшого сина і залишити його будинок, так як Максуд все ще мріє про помсту.

” ‘

71 серія “Любов проти долі” опис

Дефне потрапляє в руки правосуддя завдяки діям Кахрамана. Але після цього він отримає шокуючу новину … Сонер бере в заручники Еліф.

Максуд готовий зіпсувати життя Юрукханам отримавши ще більше сили і могутності. Його чекає низка великих помилок. На своєму шляху він зустріне Саадет.

Якуб, який здійснював до цього дня погані вчинки, отримує шанс почати інше життя. Багатьох повалить в шок рішення, яке прийняли, Селім і Мелек …

 

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар

 1. таня

  класне кіно

  Відповіcти
 2. Василина

  Дуже цікавий серіал.

  Відповіcти
 3. Руся

  Класне кіно тільки затянуте

  Відповіcти
 4. Марина

  Классный фильм

  Відповіcти
 5. Ніка

  Чудове кіно залишіть опис 52 серії

  Відповіcти
 6. вікторія

  а ще продовження є???

  Відповіcти
 7. юля

  А далі буде?

  Відповіcти
 8. Іра

  Дуже затягнуте кіно, але класне👍

  Відповіcти
 9. Каріна Нестеренко

  Яка взагалі остання серія?

  Відповіcти
 10. Марія

  На мою думку в серіалі занадто багато трагічних моментів, якщо б їх було менше то кіно було б супер

  Відповіcти
 11. Анастасія

  Є,Еліф і Кахраман поїдуть на Батьківщину Клімет.Коли вони будуть їхати Топрак розповідатиме,що було 20 років по тому

  Відповіcти