“Кохання проти долі” опис серій

Кохання проти долі

“Кохання проти долі” опис серій турецького серіалу 2014 року в цій статті.

“Кохання проти долі” опис серій

1 серія “Кохання проти долі” опис

Яке ж це щастя – народиться від великої любові! Проте доля цього малюка склалася по-іншому. Як це – мати двох мам? Одна з них хотіла народити, щоб зберегти шлюб. Вона вже давно хотіла дитину, але нічого не виходило.

А друга мама була готова врятувати тих, кого любить. Одна заможна жінка запропонувала дівчині стати сурогатною матір’ю для її онука.

Як залишитися з чистою совістю, коли розумієш, що немає іншого вибору, окрім як прийняти неправильне рішення?

2 серія “Кохання проти долі” опис

Кахраман погоджується на вмовляння Дефне скористатися послугами сурогатної матері. Тепер Киймет-ханим у пошуках надійної жінки, яка виносила дитину її сина. Вона випадково знайомиться з Еліф і переконує її стати сурогатною матір’ю для дитини Кахрамана і Дефне.

Дівчина змушена погодитися, це її єдиний шанс знайти гроші на адвоката для ув’язненої матері і операцію для хворої сестри. Проте ситуація ускладнюється, і Еліф, ймовірно, належить зіграти ще більш важливу роль у житті майбутньої дитини Кахрамана.

Після процедури штучного запліднення життя і здоров’я, а також всі вчинки і думки Еліф – під суворим контролем Киймет-ханим. Кахраман не довіряє Еліф і думає, що вона може підло вчинити з його родиною.

Дівчина не витримує і тікає з розкішного будинку, щоб побачитися з сестрою і відвідати матір у в’язниці. Тим часом її колишній наречений, Максуд, вистежив її і намагається зрозуміти, що пов’язує Еліф і багату сім’ю власників гранатових плантацій.

3 серія “Кохання проти долі” опис

Дефне і Кахраман під час вечері повідомили родичам про те, що скоро стануть батьками. Всі радіють, крім дружини Юсуфа, Шокран. Вона підозрює, що в цій історії щось не так – адже Дефне занадто довго і безуспішно намагалася завагітніти.

Тим часом Максудові вдалося викрасти Еліф з дому. Кахраман кинувся звільняти Еліф, ризикуючи власним життям – йому довелося боротися з озброєним і агресивним Максудом. Після цього випадку Еліф переїжджає в будинок Зія-бея – тут вона може бути в безпеці. Мешканці будинку здивовані рішенням Кіймет-ханим, адже ніхто з них не знає, наскільки важлива ця бідна дівчина для їх сім’ї.

Молодий племінник Кахрамана, по вуха закоханий в Еліф, радіє, що мила його серцю жінка буде жити поруч. А Максуд придумав вишукану помста для Кахрамана. Виявляється, в родині Зія-бея ще багато таємниць.

4 серія “Кохання проти долі” опис
Емоційне напруження в родині Зія-бея зростає. Дефне усвідомлює, що ревнує Кахрамана до Еліф, і намагається зловити чоловіка на симпатії до дівчини. Еліф відчуває себе заручницею в будинку Кахрамана.

Незважаючи на заборону виходити в місто, вона тікає в лікарню до сестри за допомогою Керема – юний племінник Кахрамана нехтує порадою дядька викинути з голови Еліф.

Тим часом Зія-бей і його старший син Юсуп приховують від сім’ї страшну таємницю, яка стосується саме молодого Керема. А розлючений Максуд почав втілювати в життя план страшної помсти родині Кахрамана-бея.

5 серія “Любов проти долі” опис

Дефне і Кахраман запрошують Еліф провести день разом в знак примирення і щоб довести, що вона – не рабиня і не заручниця в їхньому будинку. Ідилічна прогулянка на катері завершується майже романтичним побаченням Кахрамана і Еліф, адже Дефне терміново викликали на роботу.

Тим часом Керем погоджується пообідати зі своїм новим знайомим, не знаючи, що той – його батько, який нібито давно і трагічно загинув. Такий розвиток подій не влаштовує Якупа і Зія-бея, вони найбільше хотіли б приховати несвоєчасне повернення небажаного зятя. Юний Керем вирішується зізнатися Еліф в своїх почуттях до неї.

А Максуд приходить у в’язниці до матері Еліф і переконує жінку в тому, що її старша дочка – коханка багатого Кахрамана-бея. Ця новина підкошує бідну жінку і вкладає її на лікарняне ліжко. Однак Еліф дізнається про цю новину останньою.

6 серія “Любов проти долі” опис

Еліф вирішує відмовитися від дитини, щоб не брехати матері. Султан-ханим не бажає навіть розмовляти з «продажною» старшою дочкою. Дефне дуже ревнує чоловіка до Еліф і віддаляється від нього.

Керем продовжує спілкуватися зі своїм новим знайомим зі спортзалу, навіть не підозрюючи, що це – його справжній батько. Зія-бей і Якуп виношують план, як забрати з дороги батька Керема. Чи вдасться Кахраман-бею переконати Еліф зберегти дитину і чи дійсно безплідна Дефне.

7 серія “Любов проти долі” опис

Дефне дізнається, що не може бути матір’ю дитини, яку носить Еліф. Молода жінка в розпачі, адже її обдурили близькі люди. У той же час Кіймет-ханим не залишає спроб переконати Дефне, що всі лікарі помиляються щодо її безпліддя.

Тим часом Еліф в лікарні – її сестрі роблять складну операцію на серці, а Кахрамана-бей намагається всіляко підтримувати нервову дівчину. Зія-бей і Якуп викрадають батька Керема, Кадира, щоб вчинити розправу на старому складі. Чи заплямує себе кров’ю зятя глава сім’ї Урюк-ханів?

8 серія “Любов проти долі” опис

Дефне і Кахраман посварилися. Кахраман підозрює, що його дружина насправді не може мати дітей. Еліф турбується про своє майбутнє. Дівчина розуміє, що без постійної роботи, вона не зможе забезпечувати свою сім’ю.

Тому вона просить Кахрамана-бея відпустити її на роботу. Керем вирішив поїхати вчитися в Лондон. З цього приводу Якуп влаштовує грандіозну вечірку і запрошує на неї Еліф, щоб зблизити дівчину з племінником.

9 серія “Любов проти долі” опис

Дефне почала ревнувати Еліф до свого чоловіка. На вечірці їй здалося, що дівчина фліртувала з Кахраманом. Щоб дізнатися всю правду про майбутню дитину і розставити всі крапки над «і», Дефне обманом полетіла на Кіпр.

Засліплений любов’ю до Еліф, Керем передумав їхати в Лондон. Хлопець каже, що його місце тут, він хоче бути поруч з коханою. Тим часом, Незле виписали з лікарні. Еліф допомагає сестрі облаштуватися в новому будинку.

10 серія “Любов проти долі” опис

Дефне хоче позбутися дитини. Жінка підлила в стакан з молоком препарат для переривання вагітності і дала його випити Еліф. Тим часом, не підозрюючи про хитрий план своєї дружини, Кахраман пропонує поїхати в лікарню послухати серцебиття дитини.

Матері Кахрамана-бея ця ідея дуже сподобалася. Кіймет-ханим, Дефне і Еліф їдуть в лікарню. При обстеженні дівчині стало погано. Лікарі підозрюють, що у Еліф викидень

11 серія “Любов проти долі” опис

Максуд тримає Дефне в заручниках і обіцяє відпустити її, як тільки якщо йому доставлять Еліф. Кахраман намагається розшукати дружину, але не може віддати бандиту дівчину, яка до того ж носить його дитину. Нарешті чоловікові вдається знайти укриття Максуда і звільнити Дефне.

Викрадача заарештовують. Еліф залишається в лікарні. Дівчина потрапляє в реанімацію, життя дитини і її власне під загрозою. Кахраман дізнається, що Кадір не помер, і саме він дзвонив його сестрі. Султан отримала лист від дочки і розчулилася.

12 серія “Любов проти долі” опис

Еліф не погоджується на лікування, яке може завдати шкоди її малюкові. Адже це може коштувати їй життя. Дефне розуміє, що наробила дурниць. Адже сурогатна мати готова на багато що, аби врятувати дитину.

Але найбільше дружину Кахрамана мучають ревнощі. Чоловік захоплюється мужністю Еліф. Кахраман і Якуп розшукують Кадира. Зія-бей нарешті помирився з невісткою Шукран. Керему не зрозуміти, чому дядько не дозволяє йому зустрічатися з Еліф.

Відвідати Еліф приїжджають Кахраман, Дефне і Кіймет. Родині доведеться зробити важкий вибір, від якого залежить життя дитини і матері. Але довго думати не можна, тому що обидвы людини можуть загинути. Дефне дратує, що Кахраман в замішанні і просить поради у матері.

Щоб не зволікати Еліф, вирішує сказати своє слово і від цього рішення вся сім’я здивована.

13 серія “Любов проти долі” опис

Кахрамана дізнається, що Кадір записується до лікаря в приватну онкоклініку. Тому він планує зустрітися з ним там. Кадір змушений зізнатися – він помирає. І йому залишилося жити всього кілька місяців, тому він дуже хоче побачити свою дружину і сина.

Крім того, чоловік розповідає, що підстроїв аварію, в якій він нібито загинув. Максуда відпустили з-під арешту, він відразу відвідав Еліф в її новому будинку.

Максуд націлив на нього пістолет. Дефне зробила все, щоб остаточно зіпсувати відносини з чоловіком. Вона відмовляється від дитини.

14 серія “Любов проти долі” опис

Кадір нарешті розкриває Керему, що він і є його батько, але син не вірить. Кахрамана теж дізнався правду і хоче розкрити таємницю всім. У спальні Дефне знайшли пляшечку з-під ліків.

Мати Кахрамана швидко здогадалася, що невістка тримала в цій пляшці. Еліф і сестра йдуть на побачення з матір’ю в тюрмі. Султан-ханим розповіла дочкам, що її можуть звільнити, адже вона вбила чоловіка під час самозахисту.

Еліф розуміє, що адвокат, якого їм дала Кіймет-ханим, не такий вже хороший. Її матір тримають у в’язниці навмисно. Еліф не хоче більше залишатися в будинку Кахрамана.

15 серія “Любов проти долі” опис

Кахрамана дізнався, що Еліф, а не Дефне, біологічна мати дитини. Керем не може прийти в себе після знайомства з батьком, якого вважав загиблим. Еліф і сестра оселилися в дешевому готелі, де проживають підозрілі особи.

Еліф намагається знайти роботу, але їй скрізь відмовляють. Коли посеред ночі хтось почав ломитися в двері їх номеру, сестра зателефонувала Селіму. Дефне набридло прикидатися вагітною. У Султан-ханим з’явився ворог в камері

16 серія “Любов проти долі” опис

Кахраман привіз Еліф і її сестру до свого друга Джеляль. Дефне розшукує чоловіка і також приїжджає додому до Джеляль. Побачивши Кахрамана з Еліф, вона прийшла в сказ. Дефне вимагає розлучення, і чоловік погоджується.

Вона йде з дому. Еліф і сестра приходять на побачення з матір’ю, але вона досі лікується після ножового поранення. Дізнавшись, що на Султан напали, Еліф звинувачує у всьому Кіймет-ханим. Максудов набридло бути людиною Харуна, він хоче працювати на себе.

17 серія “Любов проти долі” опис

Сім’ю Юрюкам і Еліф очікують нові випробування. Зія-бей переконує Дефне повернутися в будинок Кахрамана. Він мріє, щоб син і невістка відмовилися від ідеї з розлученням, і навіть приготував для них сюрприз – розкішну дитячу кімнату.

Однак подарунок не зворушив ні Дефне, ні Кахрамана. Тим часом Кадір шукає зустрічі з Марием, але Керем забороняє батькові завдавати матері стільки ж болю, як і йому. А Дефне хоче, щоб Еліф зробила аборт і ніколи не дізналася про те, що вона носить під серцем свою дитину.

Але Кахрамана вирішує розповісти Еліф правду і залишає дружину на самоті. Дефне в розпачі – вона трощить іграшки в новій дитячій і вирішується покінчити життя самогубством. Чи вдасться лікарям повернути Дефне до життя після суїциду, чи встигне Кахрамана розповісти Еліф правду про їхню дитину і як Максуду вдалося прибрати до рук справу Харуна.

18 серія “Любов проти долі” опис

З’являються нові інтриги навколо сім’ї Юрюк-ханів. Якуп не може змиритися з роллю нелюбимого сина – прагнучи помститися ідеальному Кахраману, він розповідає всім, що Дефне насправді не вагітна.

Зія-бей вирішив покинути свою сім’ю після того, як дізнався про обман Кіймет-ханим, Кахрамана і Дефне. Кіймет-ханим в розпачі, вона намагається повернути чоловіка, але той непохитний. Однак саме Кахраману вдається переконати батька повернутися – він розповідає родині майже всю правду про сурогатне материнство і роль Еліф в цій історії.

Приховавши лише той факт, що Дефне не є біологічною матір’ю дитини. Тим часом Кіймет-ханим вирішила позбутися дитини, котра стала «ящиком Пандори» для її сім’ї.

Вона переконує Еліф зробити аборт і потайки відвозить дівчину в лікарню. Чи наважиться Еліф на фатальний крок і позбавить Кахрамана надії на сина і яку страшну таємницю приховав від родини чесний Зія-бей

19 серія “Любов проти долі” опис

Назли випадково дізнається, що її сестра носить дитину Кахрамана. Щоб не слухати пояснень Еліф, сестра тікає з дому – тепер вона вважає сестру грішницею. Тим часом мати дівчат готується вийти на свободу – вона хоче зробити дочкам сюрприз, тому не попередила їх про кінець свого перебування у в’язниці.

Кахрамана знаходить втікачку Назли і пояснює їй, яким чином завагітніла її старша сестра. На честь дня народження Еліф він запрошує її в ресторан. Сама ж Еліф визнається собі, що відчуває зв’язок з дитиною, і їй буде складно розлучитися з нею.

20 серія “Любов проти долі” опис

Кахраман влаштовує для Еліф справжнє свято до дня народження. На романтичній вечері з тортом і свічками він дарує дівчині дорогоцінний кулон. Тим часом з в’язниці виходить матір Еліф. Вона не розуміє, чому її дочки більше не живуть в маєтку Юорюк-ханів, і підозріло ставиться до відносин Кахрамана і Еліф.

А Кахраман розповідає батькові, що його онук – живий, радості Зія-бея немає меж. Максуд продовжує втілювати план помсти Йорюк-ханам і впритул підбирається до сімейного бізнесу. А Дефне дізнається, що Кахрамана продовжує спілкуватися з Еліф.

21 серія “Любов проти долі” опис

Кахраман везе Еліф в гори, щоб дівчина відпочила. Через негоду їм довелося залишитися на ніч в місцевому готелі – саме тут Кахраман придумує ім’я для сина. Тим часом мати Еліф не без втручання Дефне дізнається про вагітність дочки.

Гніву Султан-ханим немає меж, вона відрікається від Еліф і, не бажаючи слухати пояснень, разом з Назли йде з дому. Еліф в розпачі і не знає, як їй жити далі.

А в маєтку Зія-бея несподівано з’являється мати Дефне, яка дуже давно покинула сім’ю, а тепер нібито приїхала рятувати шлюб дочки. Яка справжня мета цієї таємничої жінки.

22 серія “Любов проти долі” опис

Еліф не залишає спроб переконати матір, що не зробила нічого поганого і не руйнувала шлюб Кахрамана-бея. Однак Султан-ханим невблаганна – вона готова жити у чужих людей, аби не спілкуватися з дочкою.

Дефне намагається умовити Максуда викрасти Еліф, однак той не вірить жінці. Тому Дефне довелося прийняти допомогу матері – Неваль-ханим мріє помститися Йорюк-ханам за страждання дочки.

Вечеря Кахрамана і Еліф не без «допомоги» матері Дефне виявляється під прицілом жовтої преси. Як фантазії журналістів змінили життя Еліф і загострили атмосферу в сім’ї Йорюк-ханів?

23 серія “Любов проти долі” опис

Як би не старався Кахраман, але в нього ні як не виходить знайти підхід для розмови з Еліф. Він продовжує шукати вихід з такої ситуації. Еліф не збирається йти з ним на контакт після страшної ситуації.

Керем намагається підтримати Еліф.

У Дефне не виходить налагодити стосунки з чоловіком. А мати Дефне не сидячи на місці, хоче здійснити план з братом Еліф, але це не просто…

24 серія “Любов проти долі” опис

Еліф в безпорадному стані і приймає пропозицію Керема вийти за нього заміж, що викликає великий удар для Кахрамана.

Дефне вже не сподівається зберегти шлюб, але у важку хвилину у неї з’являється шанс, яким вона можливо і скористається.

25 серія “Любов проти долі” опис

До Еліф приходить Керем і просить вийти за неї заміж. В момент, коли Максуд тримає Еліф на мушці пістолета Кахраман думає, як врятувати дівчину.

Кахраману вдається захопити Маскуда і передати його в руки правосуддя тим самим рятуючи Еліф. Він бере дівчину і веде її на яхту, де збирається поставити питання та отримати на них відповіді. Поки вони розмовляють, надходить тривожний дзвінок про те, що в школі з Назлі стався нещасний випадок…

Заручини наближається. Кахраман рятує Еліф від Максуда і здає його в руки правосуддя. Він більше не має наміру відпускати Еліф.

26 серія “Любов проти долі” опис

у Еліф є останній шанс, який дає їй Кахраман поставивши перед вибором обрати відносини або закінчити все і назавжди…

Кереман вражений тим поворотом подій, який зробила Еліф. В день заручин вона повідомляє йому, що між ними все скінчено.

Тепер Кахраман з Еліф тікають від всіх і можуть насолодитися кожною хвилиною любові і присвятити час тільки собі…

27 серія “Любов проти долі” опис

У Кахрамана і Еліф виникають нові перешкоди на шляху їхнього кохання. Після розлучення з Дефне відкривається таємниця про те, що вона вагітна…

До Еліф поспішає Неваль, щоб розповісти новину про відносини Кахрмана і Дефне.

Для Керема розставання з Еліф стало особистою трагедією, від якої він сильно переживає. Тепер розкриється його внутрішня сутність, і він збирається втілити страшний план.

Маскуд перебуваючи у в’язниці, теж думає про Еліф і переслідує велику мету…

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар

 1. Яна

  А далі?

  Відповіcти
 2. Віолетта

  ским одружиться еліф

  Відповіcти
  1. Віка

   Кахраман з еліф

   Відповіcти
 3. Ольга

  Еліф сучка, яка продала свою дитину, на ці гроші жила з сестрою і матір’ю. Та їй мало. Захотіла багатства – розбила сім’ю, яка була дуже щаслива до зустрічі з нею

  Відповіcти
  1. Алена

   Я полностью согласна с комментарием. Задумка фильма наверное была чтоб Элиф была положительным героем. Но как на меня она внесла в семью много горя. И это она разрушила семью и забрала счастья у Дефне. И получила по заслугам. На месте Дефне любая поступила аналогично чтоб сохранить свой брак. А Элиф корчит из себя правильную- а поступки далеко не порядочные. То говорит о том что она не думает о том чтоб сооблазнять Кахрамана, а потом в дневнике пищит такую фразу ” сыночек я просто очень хотела чтоб твой папа меня полюбил “. И как это получается – может ли порядочная девушка которая знает что у мушины есть семья желать того чтоб он её полюбил и при этом делать все для этого. Очень будет обидно если Элиф останется в конце с Кахраманом. Жалко Дефне. ((((((

   Відповіcти
 4. Сніжана

  50-55 серія! Я не можу знайти закінчення серіалу а він дуууже цікавий

  Відповіcти
 5. Юля

  Ні Еліф не сучка. І без Еліф ця сім’я розпалася б. І в неї не було іншого вибору.

  Відповіcти
 6. Ирина

  Самый отрицательный герой- это Элиф. Согласилась на суррогатное материнство из- за бедности и тех обстоятельств, которые случилось. Тебе заплатили и ты знай свое место. Так нет. Со всеми вопросами она обращается к Кахрамана, его руку кладет себе на живот, едет к гинекологу. Покойная сестра тоже была не почь пожить за чужой счет. Кахраман может и интересный мужчина, но на лице полное отсутствие всякого присутствия. Как актер он нуль без палочки. Чего только стоят его позы страдания, кроме смеха у меня ничего другого не вызывает. Зия типа очень правильный, но забыл, что у него криминальное прошлое. Дифне сначало было жалко как женщину, которая по вине Кахрамана потеряла ребенка и стала бездетной. Бой- баба – жто мать Кахрамана, но назвать ее положительеым героем трудно. Вообще себе удивляюсь, , почему смотрю этот сериал

  Відповіcти
 7. Зоя

  Да хватит вам грязью Элиф поливать!Женщина с такими выдающимися внешними данными,конечно же,заслужила гораздо более высокий уровень жизни,чем был у нее до встречи с Кахраманом.Дефне тоже по-своему хороша,породистая женщина,но и Элиф ей ни в чем не уступает.Молодец Кахраманчик,хоть и росточком не вышел,но у него женщины-одна другой краше,да и он не без харизмы

  Відповіcти
 8. Алена

  Я в шоке с развития событий. Смотрю и из всех мне больше всего нравится Дефне мне ее очень жаль. Понятно что она делала не хорошие поступки но я бы посмотрела чтоб делала Элиф если бы в её семью начала вмешиваться девушка с улицы. Та и далеко ходить не нужно и так все было видно как она начала бесится когда вернулась после своей смерти и вела себя не лучше чем Дефне только вот Кахраман ей все прощал и оправдывал все её действия. А когда Дефне ревновала его то он постоянно злился на неё и не оправдывал её ревность. Хотя она не была беспочвенной.

  Відповіcти
 9. Алена

  И причём тут породистая или нет, что в красоте дело- значит получается если породистая и красивая можно разбивать семьи и вмешиваться в чужую семью. Вот Элиф породистая и красивее чем Дефне значит она достойна быть женой Кахрамана, а Дефне нужно подвинутся – что вы за бред несёте.

  Відповіcти
 10. таня

  ЧИМ ЗАКІНЧЕТЬСЯ СЕРІАЛ

  Відповіcти
 11. Ярослава

  Закінчення до серіалу:
  Еліф і Кахраман одружаться. Вони з сином Топраком і донечкою переїдуть в інше місто. Сім’я проводжатиме їх. Мюжґан і Джеляль одружаться.

  Мюжґан і Джеляль одружаться.

  Відповіcти
 12. Марина

  Кто знает песню с 66серии, мукадар, или якадар. Как найти, пожалуйста очень нравится.

  Відповіcти